Anne olmak hayal mi

çok sağol canım benim😘

cnmm benimm ya ben seni aklimda hep 27 olarak tutmusum.. ayni yaslardaymisiz.. olsun biz citir kizlariz:))
tedavine ara vermedennn baslamana cokk sevindimmm.. insallah hist. de tertemiz cikacak bebisinde tutacakkk... ben senden yana cokk umutluyum.. ortalama kac yumurtan toplaniyor cnm..

genç Bi yazım var herhalde😆 ya valla çok tatlısın moral verdin gider ayak ben benden umudu kesmiştim ama.10 tane

kızlar hastene aradı cumartesi günü opu olacakmış.. e2 sonucuna göre karar vereceğim demişti doktor çok korkmuştum iptal olur diye Allahtan iptal olmamış.. bakalım ne olacak heyecan dorukta:)

kızlar hastene aradı cumartesi günü opu olacakmış.. e2 sonucuna göre karar vereceğim demişti doktor çok korkmuştum iptal olur diye Allahtan iptal olmamış.. bakalım ne olacak heyecan dorukta:)

oleeeeey!çok güzeeeeel!
gerisi artık doktorun becerikli ellerine kaldı.maşallah yumuşlara.

Çok güzel haber bu hadi hayırlısı canım yaa herşey Güzel olacak rahat ol Allah Kerim :)

hadi bakalım canım sevindim inşallah embryoda çok güzel olurr bu sefer bebişe kavuşursun

Son düzenleme:
Canım tedavin Hayırlı olsun inşaallah güzel sonuçlar alırsın :)
sağol canım inşallah hayırlısı olur hepimizin yüzü gülsün artık hepimiz güzel sonuçlar alalım şu tedaviden.
canım nasılsın nasıl geçti

valla iyiyim😊 hiç canım yanmadı çünkü doktor opudan sonra yapalım mı histereskopiyi dedi bende siz bilirsiniz dedim😉

böyle daha iyi olmuşşşş bi taşta iki kuş
inşallah bu tedavin bebeiş ile sonuçlanır Rabbim dah fazla uğraştrmasınn

Rabbim gölünün muradını versin güzelim emeklerinin karşılığını al inşallah :) olumlu bi his içimde içinde bahar açacak ensum :)

aminnn canimmm insallahh hepp berabercee..cokk sagolll cokk opuyorumm

0312 304 58 46 canım bu GATA tüp bebek servisi randevu almaya gerek yok temel hocanın muaynehanesinin nosunu istersen randevu için onuda veririm 250 tl ilk veriyorsun sonrakilerde 200 ..Bu parayı verince temel hoca gatada seni yonlendiriyo :) ama yok muaynehanesine gitmem dersen sen bilirsin şart değil tabi gerek doktorlar gerekse hemşireler çok iyi guler yuzluler....[/QUOTE]

Evet canim hepimiz cok uzulduk yashida gencti, Allah nasip ederse en kisa zamanda hepimiz cocuk sahibi oluruz inshallah

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Hmm o zaman bugünden itibaren cuma ya kadar behris yapalım bari boşa gitmesin bari canin doktora gittiğimiz

bende iyim tatlim .ben temuz ayi dusunuyorum bakalim kismet.

canım ne güzel şeyler paylaşıyosun Allah razı olsun senden...inş hepsini sırayla deniycez..

Amin canım herkesin evladını,güzel haberlerinizi bekliyorum ümidinizi kaybetmeyin,moral çok çok önemli inanın :)

özeline yazdim nebf cok sevindim bana umut oldu yazin bin kez Allah razi olsunnnnn

dün bunu ailece konuştuk.meryem otu sadece ve sadece kolay doğum yapmak içinmiş bunu duyunca çıkardım üstümden

onlar da gerılıyor ıster ıstemez ama onlar o ıgnelerın verdıgı dengesızlıgı bılemıyolar malesef yavas otur yavas dön cok dönme yatakta vs vs ıste

mrb teşekkürler cnm ....antalya üniversite hastanesinde yaptırmıştım 5-8 milyon arası değişiyor canım maalesef

Sağol sultan çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dimi ama turkiyede olsam agactan koparip yiyecem ama burda satin almaya mecburuz can cekiyorrr.. Saol hayatimm :)

Kandilimiz mübarek olsunnn ..
insallahh günahlarımız affolsun..
Dua eder,dua beklerim canlarım..

*Bin damla serpilsin yüreğinize, bin tatlı mutluluk dolsun günlerinize, binbir hayaliniz gerçekleri bulsun, her türlü dualarınız kabul olsun, REGAİB KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...CANLARR..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…