Anne olmak hayal mi

Ya onlarda belcikada. Kaliyolar.. Yani sen simdi hic spermi yoksa olmazmi diyosun,? Bi tedavisi yokmu bunun ne biliyim bi ilac bi hap ignesi felan ...yanmasi icin ben anlayamiyorum ondanks 0 mis sperm ..

canımm beni yalnış anladın:)) tabiki tedavisi var ben sadece beklemek hata diyorum..
tese ameliyatı ile sperm bulunuyor ve yine tüp bebek yapılıp bebek sahibi olunuyor..
bekleseler bile sayı çok çoğalmaz her durumda tüp yaptırmak zorundalar.. tedavisi var ama doktorun bekleyin demesi tuhaf demek istedim..

inşallah kurtuluruz bu dertten de elden ne gelir ki.geçen tv de evlatlık edinenleri gördüm kahroldum izleyemedim bile.

inşallah kurtuluruz bu dertten de elden ne gelir ki.geçen tv de evlatlık edinenleri gördüm kahroldum izleyemedim bile.

evet çok zor gerçekten rabbim herkese kendi kanından canından bi evlat versin

ben evlatlık aldıktan sonra kendi hamile kalan bayanlarıda çok gördüm sanırım herşeyin vakti saati var.

evet çok zor gerçekten rabbim herkese kendi kanından canından bi evlat versin

ben evlatlık aldıktan sonra kendi hamile kalan bayanlarıda çok gördüm sanırım herşeyin vakti saati var.

evet bide öyle Bi çift vardı iki oğlulları olmuştu böylece.bende inanıyorum mutlaka Bi zamanı var Bi gün olacak hayırlıysa.sen nasılsın erikler güzelmiydi😊

nasılsın yumurta takibi yaptırdın mı?

canım yarın opu var.. 3 tane yumurta gelişmiş.. e2 testim 644 çıktı.
dün gece 04.00 de çatlatma iğnelerimi yaptım bekliyorum..
sen ne yaptın histereskopin nezaman..

bu arada takibini yaptı yani yine.2 gün arayla yapılması lazım ya.inşallah içleri dolu doludur.ben histereskopiyi opudan sonraya erteledim sonrada tüp bebek yapmayı eylüle erteledim.eşimin doktoru istemedi eylülü bekleyin dedi.
mrb aycan sen tüp bebek yaptırmıştın bana birz anlatırmısın nasıl oluyor agrılımı oluyor mu neler yapılıyor yani

sadece opuyu narkozsuz yaparlarsa onun ağrısı oluyor.sendemi başladın 😊 neler oldu anlatsana biraz

evet canım bitti yumurta takibii artık tek sıkıntı kaldı yumurta döllenecekmi döllenmeyecekmi..
sayı azya döllenme olmazsa tedavim yarıda kalabilir..
eylüle kadar sende ön hazırlıklarını yaparsın canım vitamin vs.. tam hazır başlarsınız..

ay aradaki farka bak ama bizde 10 milyondu

olur böyle vakaalar
bende kk ya ilk üye olduğumda bilmiyodum hiç bişey, bi topiğe girmişim ama nereye girdiğimide bilmiyorum bişeylerde yazdım sanırım topiğin konusuda rahim ağzı yetmezliğinden erken doğum yapanların topiği
melek 81 nickli bi bayan varmış orda da o melek 81 bende melek 181 o bayana sormuşlar sana hiç serklaj oldumu diye ben hemen bana soruldu diye atladım tabi serklajın ne olduğunuda bilmiyorum yok dedim bana histereskopi yapıldı

Son düzenleme:

döllenir mutlaka o kadar dikkat etmiştin özellikle o baharatlar çok işe yarıyor bak göreceksin az bile tüketsen baya farkediyor.hep dua ediyorum bugün daha çok dua edicem sana inşallah en az iki tane döllenir.ben de dikkat ediyorum beslenmeme bol bbol bitki çayları falan ama keşke bende şimdi başlayabilseydim beklemek istemiyorum artık.

😆 sorma bende çok acayip tim ilk zamanlar bana soru sorulmadıkça cevap veremiyordum yazamıyordum.alıntı yaparak yazmak şart zannediyordum.

Canım aramıza hoşgeldin benimde 4 başarısız denemem var tüplerim kapalı yumurtlamada esimde sorun yok genetik te temiz çıktı ama olmuyor (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…