Anne olmak hayal mi

çokk sağoll canım yaa.. burayı çok seviyorum senin gibi bir kaç arkadaş daha bana dua edeceğini söyledi. Allah kabul etsinn..
canım seni anlıyorum insan hemen başlamak istiyor ama doktorun dediği zamanda beklemeniz en uygun olanı.. beninmde öyle çok beklediğim aylar olmuştu.. Allah sonunda yüzümüzü güldürecek..

inşallah sonunda yüzüm güldü dersin canm😊 benim içinde öylesiniz valla kardeşime anlatamadığım paylaşamadığım şeyleri sizinle,paylaşıyorum çok kıymetlisiniz benim için.her gün uğra beraber bekleyelim senin miniği beraber sevinelim inşallah.

Anliyorum canim zaten tedavisiz olmaz orasi dogru.. Ama bizim tek uzuntumuz hic olmamasi vel olamayacak hic korkusu.. O ameliyati oldu baktilar ordaa hic yokmus zaten.. Onun icin doktur demi's bekliyin 2016 ya kadar belki vucut yapabilir diye..Yani onlarami simdi tupbebek sanslari bile yok..simdi bi hap aldirdik ordan onu deneyecek Belki olur. Allahim izniyle yardim eder...

Canım aramıza hoşgeldin benimde 4 başarısız denemem var tüplerim kapalı yumurtlamada esimde sorun yok genetik te temiz çıktı ama olmuyor (

Hosbulduk canim .. Umudumuzu yetirmeyilim devam edelim.. 9 kere deyenler var 10 cuda tutanlar var bende 4 cuyu yaptik olmadi oda.. Uc ay sonra yine deneyecegiz .. Simdi cok kotuyumki ve yoruldum agrilarim var .. Kendime gelecgim .. Bize kesin birsey demiyolar sundan diye. Oda kotu diyorum keske bi desede doktur sundan olmuyo diye onu bilsek diyorum oda yok.. Istanbula da gittik yok demiyolar.. Bizde yaptirdik genetik testi turkiye orda yaptirdik oda temiz cikti. Ben dusunuyorum demikki daha zamani gelmemis canim. Sende sapred olacak birgun bizimde yuzumuz gulecek birgun...kac yasindasin sen.

Son düzenleme:
canım yarın opu var.. 3 tane yumurta gelişmiş.. e2 testim 644 çıktı.
dün gece 04.00 de çatlatma iğnelerimi yaptım bekliyorum..
sen ne yaptın histereskopin nezaman..

Slm bende yeni katildim buraya... Yazanlari okurken sizin yazdiklarinizi okudum. Oncelikle insallah Hayirlisi olur hakkinizda olur insallah bebeginiz. 3 tane yumurta gelismis dediniz ... Bitane olsun yeter yeterki kaliteli olsun tutunsun canim.bende 7 senedir istiyorum olmuyo ..

Son düzenleme:
Kesinlikle sìkmadí aksina hosuma gitti... Insallah alirsin canim guzel haberler .. Ben seni bekleyecegim haberini .. Ama ne olursa olsun uzme kendini devam yine olana kadar. Kacinci denemeniz bu sizin?

Ben 2010 yılında bir tüp yaptırdım sonra ara verdik istanbulda yaşıyordum eşimin iş icabı trabzona taşındık burada geçen sene başladık 2 aşılama yaptırdım şimdi tüp yaptırdık sonuç beklemekteyiz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allahim izniyle olur insallah canim .. Hakkinda Hayirlisi olur insallah..

Ah canım benim inşaallah ümit, gayret bizden yazı tecelli ve vermek Rabbim den. ..dr. dedi bu şuna benziyor 4 kez Korunmasız ilişkiye girdim gebe kalmadım bu çok normal bir durum dwnemekten vazgeçme zor ve pahalı bir tedavi ama denemek gerek...olacak inşaallah bende bu yaz 5.yi deneyeceğim

Mutlu sonucu bekliyoruz canım hayırlı olsun :)

Insallah bende sende 5sinci son olur ... Bebeklerimizi alizriz insallah ... Evet cok zor canim ve pahali, Biz uckere sikorta odedi oda hakkinizda bitti simdi Biz oduyoz artik.. Sen nerde yaptiriyorsun ve tam orda fiyati. Ne kadar tutuyor?? Bende turkiyeyi istiyorum ama biyandan korkuyorum... Sizin olmamasinin nedeni ne,?

Ben ilkinde çapa tip fak. Yaptirdim 2 kez başarısız oldu hast. Koşulları kötü fiyati uygundu 2008 de o yüzden fiyat hatırlamıyorum bu kış 4500 e bi özel hastane de yaptik ilaçlarla 6bini geçti indirimli Fiyatı bu canım her hastahane farklı inşaallah bu kez olacak seninde benimde tüm isteyenlerin de olsun :) nerede yasiyorsunuz canım

Tüplerim kapalı hidrosalpenks var bende

olacak canımm hepimizin olacakk üzülme.. yumurta sayısı az olunca döllenmeme ve tedavimin yarıda kalma riski oluyor..
daha önce böyle olumsuzluklarda yaşadım.. bir transfer yapılsa içim rahatlayacak.. şu anda sonuçtan çok transfer olacakmı olmayacakmı onu merak ediyorum.. artık sonucuda sonra 12 gün çok düşünecek vaktim olacak..
Türkiyede nerelisin canım..

alt: 55
ast:26
ggt:45
fsh:24.85
total testesteron: 747.6 mrb canm :)bunları istedi bizden hazirana gelin dedi beni adetimin 2. günü çarıyor 2 haftada hazırlıyacaklarını 2 hafta sonra mikro yapacanı söylemiş 3milyar tutuyormuş sevinelimmi üzülelimmi bilemedim valla tüp bebekte devlet karşılıyormuş ilacı kesti klomen kullanıyordu mşure kullanmaya devm demiş ama biz daha hiç kullanmadık pahalı oldu için alamamıştık şimdi sorduk tekrar kullanalımmı die kullandıktan sonra bidaha tahlil yapsak dedik bakalım ne diyecek o 2 haftada neler oluyor ankarada mı kalmamız gerekiyor biz ank da oturmuyoruz çünkü sen nasıl yaptın ?

Insallah olur canim .. Haklisin. Oda cok zor.. Benim son tedavimde 4 tuttu dediler ama bitanesi sadece 5 gune geldi. Oda kondu ama tutmadi simdi 3 ay sonra 5 ciyi yapacagiz insallah olur busefere.. 4 tane tupbebek yaptik 4 dude tutmadi ..ben yozgatliyim .. Annem babam orda Bide onlarin ozledimi var ...

Mutlu sonucu bekliyoruz canım hayırlı olsun :)

Teşekkürler canım inş. 6 mayıs öğrenir öğrenmez yazıcam inş.olumlu olur yoksa moral motivasyon 👎👎👎😔😔

Allah de ötesini bırak...

Son düzenleme:
Teşekkürler canım inş. 6 mayıs öğrenir öğrenmez yazıcam inş.olumlu olur yoksa moral motivasyon 👎👎👎😔😔

Allah de ötesini bırak...

Pozitif ol kuzum :) çok güzel birgünde sonuç alıyorsun Hıdırellez :) 6 Mayıs ...yazdığın gibi Allah de ötesini bırak ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…