Anne olmak hayal mi

yağmurlar var bi açıyo bi yağıyo yoksa sıcak oluyorda evt bugün 3. gün şükür yarında kandil ne güzel denk geldi hep erteliyordum başlayınca sonu geliyorrrr
neyse canım ben çıkıyorumm hazırlanacağım fatura ödeyeceğimm ordan okula yazamayacağım ama aklımdasın canım inşallah kolay geçerrr

çok sağol canım benim😘

evet canım başladık yine inşallah hayırlı olur.dayanamadık beklemeye yoksa bu yaz hiç bişey yapmadan bekleyip Kaan hocanın dediği gibi ağustosta yapmamız gerekiyordu.bi şans yine deneyelim olmazsa eşimin de iğneleri bitince ağustosta bahçeciye gidelim dedik.iki tedavi arasında en az iki ay bekleyeceğimiz için hemen başladık.doktor histereskopi yapacağım dedi yoksa ben korkuyordum hsg bile çektirememiştim daha.inşallah bişey çıkmaz bide aynı zamanda rahim injury yapacakmış.bende yaşımdan korkuyorum aslında 35 yaşımdayım zamanım daraldı iyice.yumurtada başa bela doğru söylüyorsun ama kaliteli bir tane bile yeter inşallah allahın izniyle olurmu olur.belki bu defa tutar.

cnmm benimm ya ben seni aklimda hep 27 olarak tutmusum.. ayni yaslardaymisiz.. olsun biz citir kizlariz:))
tedavine ara vermedennn baslamana cokk sevindimmm.. insallah hist. de tertemiz cikacak bebisinde tutacakkk... ben senden yana cokk umutluyum.. ortalama kac yumurtan toplaniyor cnm..

cnmm benimm ya ben seni aklimda hep 27 olarak tutmusum.. ayni yaslardaymisiz.. olsun biz citir kizlariz:))
tedavine ara vermedennn baslamana cokk sevindimmm.. insallah hist. de tertemiz cikacak bebisinde tutacakkk... ben senden yana cokk umutluyum.. ortalama kac yumurtan toplaniyor cnm..

genç Bi yazım var herhalde😆 ya valla çok tatlısın moral verdin gider ayak ben benden umudu kesmiştim ama.10 tane

kızlar hastene aradı cumartesi günü opu olacakmış.. e2 sonucuna göre karar vereceğim demişti doktor çok korkmuştum iptal olur diye Allahtan iptal olmamış.. bakalım ne olacak heyecan dorukta:)

kızlar hastene aradı cumartesi günü opu olacakmış.. e2 sonucuna göre karar vereceğim demişti doktor çok korkmuştum iptal olur diye Allahtan iptal olmamış.. bakalım ne olacak heyecan dorukta:)

oleeeeey!çok güzeeeeel!
gerisi artık doktorun becerikli ellerine kaldı.maşallah yumuşlara.

Çok güzel haber bu hadi hayırlısı canım yaa herşey Güzel olacak rahat ol Allah Kerim :)

hadi bakalım canım sevindim inşallah embryoda çok güzel olurr bu sefer bebişe kavuşursun

Son düzenleme:
Canım tedavin Hayırlı olsun inşaallah güzel sonuçlar alırsın :)
sağol canım inşallah hayırlısı olur hepimizin yüzü gülsün artık hepimiz güzel sonuçlar alalım şu tedaviden.
canım nasılsın nasıl geçti

valla iyiyim😊 hiç canım yanmadı çünkü doktor opudan sonra yapalım mı histereskopiyi dedi bende siz bilirsiniz dedim😉

sağol canım inşallah hayırlısı olur hepimizin yüzü gülsün artık hepimiz güzel sonuçlar alalım şu tedaviden.

valla iyiyim😊 hiç canım yanmadı çünkü doktor opudan sonra yapalım mı histereskopiyi dedi bende siz bilirsiniz dedim😉

böyle daha iyi olmuşşşş bi taşta iki kuş :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
inşallah bu tedavin bebeiş ile sonuçlanır Rabbim dah fazla uğraştrmasınn

Rabbim gölünün muradını versin güzelim emeklerinin karşılığını al inşallah :) olumlu bi his içimde içinde bahar açacak ensum :)

aminnn canimmm insallahh hepp berabercee..cokk sagolll cokk opuyorumm

ilk test yaptırdığımızda sayı azdı daha sonra sayı arttı ama hareket sayısı kötüydü
ve en büyük sorun genetik embriyolarımız kaliteli olmuyo hiç bir zaman eşimin kromozom sayısı fazla çıkıtı genetik testlerde pgt ye gidemiyo oluşan embriyolar

[QBu OTE=anotomi;35086663]yok canım ne kusuru yazdğın msj görebilmek için öyle dedim evemuaynehanesine ıldğını duymuştum ama hiç gitmedim
benim sorunum polikistik over 5 senelik evliyimm 26 yaşındayımmm
tamam canım netten bakacağımdoktyr konusunda çok kararsızım ya sürekli doktr değiştrmekde istemiyorumm ama daha detaylı ilgelenen ve uygun fiyata bulursam diye soruyorum çok ilgilendin teşekkür ederimmm

0312 304 58 46 canım bu GATA tüp bebek servisi randevu almaya gerek yok temel hocanın muaynehanesinin nosunu istersen randevu için onuda veririm 250 tl ilk veriyorsun sonrakilerde 200 ..Bu parayı verince temel hoca gatada seni yonlendiriyo :) ama yok muaynehanesine gitmem dersen sen bilirsin şart değil tabi gerek doktorlar gerekse hemşireler çok iyi guler yuzluler....[/QUOTE]

Evet canim hepimiz cok uzulduk yashida gencti, Allah nasip ederse en kisa zamanda hepimiz cocuk sahibi oluruz inshallah

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Hmm o zaman bugünden itibaren cuma ya kadar behris yapalım bari boşa gitmesin bari canin doktora gittiğimiz

bende iyim tatlim .ben temuz ayi dusunuyorum bakalim kismet.:KK55::KK55::KK55::KK55:

bende sol tüpümü dış gebelik geçirdiğim için kaybettim,iç kanama geçirdim.35 dikişim var o günler geride kaldı 3 yıl oluyor, bir kere daha hamile kaldım o da düştü benim de yaşım 35 bunun psikolojik sıkıntısını ancak yaşayan bilir sizlere manevi olarak katılıyorum,destek olmak için ve yalnız olmadığımı hissetmek için buraya üye oldum.Biraz cesaretimi toplayıp aşılama vs denemek istiyorum.sevgiler.

canım ne güzel şeyler paylaşıyosun Allah razı olsun senden...inş hepsini sırayla deniycez..

allah razi olsun tez vakitte sanada nasip etsin ayni umutsuzluklarla savas verdim alti yil sizleri gercekten cok iyi anliyorum ama inanki vakti gelince oluyomus ve allaha gore gucluk yok ol der ve olur hic umutsuzluga dusme. sunuda cok iyi anladim boyle.cabalayan ugrasan evlar sahibi olmak icin usanmadan mucadele eden kimse evlatsiz kalmaz gercekten buna inan.sanada ederim cnm dua buradaki herkese her nsmazda ediyorum insallah kavusacaksiniz yavrulariniza sizde hic suphem yok allah bu yolda guc kuvvet sabir versin durmak yok oyavrular sizi bekliyor sakin vazgecmeyin......

bırgun daha bıtıyor bırgun daha yaklastık yavrularımıza... oyle boyle derken gecıyo ıste.. yarın kalkıcaz yıne gunluk ısler derken ama hep aklımızda dılımızde dogmamıs cocuklarımız olcak.. hep oyle olmuyomu sankı artık kafaya takmak yok dıyoz bız unutsakta pat dıye takıyorlar aklımıza.. hem bu gercekten kacamayızkı bu bızım sınavımız bunun baska acıklaması yok. doktor onu der bunu der sunu der herkes bısey der olurya hamıle kalırız yıne dıyecek bısey bulurlar ama kımse gercekten anlamaya calısmaz bızı oysa bır dakıka bıle olsalar yerımızde neler yasadıgımızı anlarlar ya nasip işte. kimisi korunurda olur kimisi yıllarca ugrasır dua eedelım elımızden gelenı yapalım yeter. hem sankı daha once hıc mı sorun cıkmadı karsımıza asılmaz dedıgımız bıtmez gcemez dedıgımız gun gecmedımı.canım annemı kaybedelı 17 yıl olmus nasıl gecerdı o gunler ya benı bı dusununsene 11 yasında abım 4 yasında kız kardesım gece kalkıp süt diye aglıyo anlatamıyosun kı anne dıyo baska bısey demıyo o anlarda babamın halı gelıyo aklıma kalkar kahvaltımızı hazırlar banyomuz herseyımız işte mıllet oyun oynarken ben oylece kaldırımlarda oturur dusunurdum allahım nasıl gecer bugunler ben kardesım nasıl buyucez boyle ne olcak sonumuz dıye.ama rabbım bı kapı daha actı oyle ıyı yureklı anne gönderdıkı bıze kız kardesım onu öz annemız bıldı nerdeyse ha ınsan buyunce anlıyo bazı seylerı suan 11 yas var annemle aramızda gören meraklılar soruyor bız anne dedıkce amann herkesın herseye bı lafı var o gunler gectıyse bugunlerde gecer elbet bır an olsun ınancımı kaybetmedım verende bızden onu alanda yaradan var kım ınkar edebılırkı o yuzden hiç sıkıntıya gırmıcez sabırla beklıcez baska yolu yok canlarım.. buda gecer

tamam cnm anatomi adli arkadasada basladim sanada hemen bu yatsida baslicam vaktim yettigince her namaz sonunda tesbih cekicem bu duayi ben sana cekicem zaten turkcesini yazsam yasak falanmi bilmiyorum banlanmak.istemem. kirk gun cekiliyor sabah ve yatsi nsmazindan sonra elli kere ayrica 10 gun boyunca hergun ya latif gunde 1000 kere cekmistim.
bebek isteyen bi kac kisi daha yapmis ablam verdi bana bu duayi onlarnda olmus hayatinizi degistiren dua diyolardi vallahi hayatim degisti. ben sana ve anatomi ye basliyorum allah kabul eder insallah sizler hep duamdasiniz bende ayni acilari.yasadim ama allah cok buyuk vaktini bekliyor sadece inancinizi ve umidinizi hic yitirmeyin ben simdi ruyada gibiyim o zor yillari unutmayip umut dagitmak benim hayat gayem artik
adak adamistim eger hamis kalirsam tup bebek bolumundekilere tesbih dualarimla umit olucam guc vericem diye. iste canli ornegim dualarla ayakta kaldim dualarla hamisim bin.kez sukur olsun olacak cnm senin digerlerinin kimsenin kycagini.rabbim bos birakmaz akan gozyaslarimizi aciyan yuregimizi hasret cektigimiz yavrulari tek tek nasip.edicek hic suphesiz ogune kadar dimdik ayakta kal moralini saglam tut sadece allaha yalvar yakar ona ac ellerini ona agla drdrini ona anlat inan seni duyuyor.sizleri.duyuyor melekler duamiza amin diyor rabbim cok merhametli sabredin yeterki sabirla ilerleyin allahim hicbirinizin kucagini bos birakmicak insallah sabir ve dua ile yola devam...

*Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.

*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur.

Amin canım herkesin evladını,güzel haberlerinizi bekliyorum ümidinizi kaybetmeyin,moral çok çok önemli inanın :)

özeline yazdim nebf cok sevindim bana umut oldu yazin bin kez Allah razi olsunnnnn

dün bunu ailece konuştuk.meryem otu sadece ve sadece kolay doğum yapmak içinmiş bunu duyunca çıkardım üstümden :KK31:

onlar da gerılıyor ıster ıstemez ama onlar o ıgnelerın verdıgı dengesızlıgı bılemıyolar malesef yavas otur yavas dön cok dönme yatakta vs vs ıste

mrb teşekkürler cnm ....antalya üniversite hastanesinde yaptırmıştım 5-8 milyon arası değişiyor canım maalesef :KK43:

Sağol sultan çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dimi ama turkiyede olsam agactan koparip yiyecem ama burda satin almaya mecburuz can cekiyorrr.. Saol hayatimm :)

canım devlet belli yüzde karşılıyor ve bu ücretin cok az bi kısmı devlet bu az ücreti bile 2 kere karşılıyorrr
bi tüp bebek yapılması en az5 milyarrr anladım abla ALLAHIM YARDIMCINIZ OLSUN İNAN COK İSTİYORUM Bİ COCUGUNUZ OLSUN HEPİNİZİNDE VALLA BAK YARDIMCI OLAMIYORUM DİYE ÇOOOOOOOOOOOOOKK ÜZÜLÜYORUM:KK14:

canım her hastane vermiyor, bana 2. dr.um vermemişti ben sormuştum vericekmisiniz diye; oda hayır o sadece hastayı kandırmaca deyip durmuştu:KK47: ki kan pıhtılaşması varmış onuda yeni öğrendim

anladım canım.. inşallah olucak sıkma cnını zor biliyorum ama stres yapmamaya özen göster... stres bunun en önemli nedeni..

Çok teşekkür ederim inşallah hepimizin yüzü gülsün benim 11 yaşında 1 kızım var zaten normal yolla oldu,evliliğimizin 8 . Yılında dünyaya geldi, eşimde bende çoçukları çok seviyoruz denemeye devam:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Eki Görüntüle 1095738 arkadaşlar kandiliniz kutlu olsun :KK16::KK16::KK16:
dualarda buluşmak dileğiyle

Kandilimiz mübarek olsunnn ..
insallahh günahlarımız affolsun..
Dua eder,dua beklerim canlarım..

*Bin damla serpilsin yüreğinize, bin tatlı mutluluk dolsun günlerinize, binbir hayaliniz gerçekleri bulsun, her türlü dualarınız kabul olsun, REGAİB KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...CANLARR..

X