Anne olmak hayal mi

yok canım ne kusuru yazdğın msj görebilmek için öyle dedim evet sivillere açıldğını duymuştum ama hiç gitmedim
benim sorunum polikistik over 5 senelik evliyimm 26 yaşındayımmm
tamam canım netten bakacağımdoktyr konusunda çok kararsızım ya sürekli doktr değiştrmekde istemiyorumm ama daha detaylı ilgelenen ve uygun fiyata bulursam diye soruyorum çok ilgilendin teşekkür ederimmm

hım hem histereskopi hemde rahim cizme mi yapacak sen mi teklif ettin yoksa doktr mu istediii olsun canım yarın iyi geçsinde tek inşallah bunlar fayda eder

hım hem histereskopi hemde rahim cizme mi yapacak sen mi teklif ettin yoksa doktr mu istediii olsun canım yarın iyi geçsinde tek inşallah bunlar fayda eder

doktor istedi.bu kadar başarısızlıktan sonra bakılması lazımmış.ödüm patlıyor bu hsg den histereskopi laparoskopi gibi şeylerden.doktorada söyledim oda mecbuuuur yapacaz dedi.eşimin tahlili çok kötü çıkmış ya.inşallah opuya kadar düzelir.

uygun bi zamanda halit beyden randevu alıp görüşmeye gidelim diyodum eşime ama madem öyle diyosun ...
seval taşdemiri nasıl buluyosun bu konuda ben ona mail attım bana lenfosit aşısını önerdi ama onu yaptırıp sonuç almayanlarda çok
bağışıklık testi diye bir test daha varmış hiç duydun mu:26:
embriyologla görüşmeye gidecektin ne oldu...

arkadaşım senin kaçıncı denemen olacak...
histereskopiden korkma bayıltarak yaparlar merkezin neresi:26:

immünoloji bölümüne gidip tahlilleri ordan öğrenebilirsin,lenfosit aşısı gerekiyorsa o zaman yaptırırsın bence.

canım ben histereskopi yaptrdım korkma uyutmadan bile yapıyorlarmış bi arkadaşla konuştum beş dakika sürdü dedi
inşallah canım benimm siper önemli tabi senin kaç yumurta oluyo genelde

canım ben histereskopi yaptrdım korkma uyutmadan bile yapıyorlarmış bi arkadaşla konuştum beş dakika sürdü dedi
inşallah canım benimm siper önemli tabi senin kaç yumurta oluyo genelde

hemşirede 5 dak dedi de yalan tabi o kadarda kolay değil.ben canlı canlı opu oldum ondan çok tırsak oldum bide.yumurta 10 civarında ama o sipoşlar çok bozukmuş.şekli bozukmuş hareketi yavaşmış.yani yine boş yere yapıyoruz ama vazgeçemiyoruz bağımlısı olduk😊

immünoloji bölümüne gidip tahlilleri ordan öğrenebilirsin,lenfosit aşısı gerekiyorsa o zaman yaptırırsın bence.

üniversite hastanelerinde ki immünoloji bölümüne başvursam olurmu
lenfosit için ne tahlili olacak bağışıklık testi dedikleri o mu oluyo:26:

arkadaşım senin kaçıncı denemen olacak...
histereskopiden korkma bayıltarak yaparlar merkezin neresi:26:

5.denemeye başladım.ankada tüp bebek merkezi histereskopiden sonra rahim ağzı yetmezliği oluyormuş rahim delinebiliyormuş

Allah yardımcın olsun canım bencede araştır içine sinsin aklınızdaki soru işaretlerini cevaplasin ben doktorundan gerçektende memnunum bu açıdan kendimi şanslı hissediyorum. ..çok geçmiş olsun Allah gönlüne göre versin canim

her hastanede immünoloji bölümü olsa bile bu testler için gerekli donanım teknoloji olmuyormuş.geçen bende araştırma hastanesine gitmiştim doktor dedi.önce telle arayıp sor bence.ankarada istanbulda falan oluyormuş bağışıklık testi yapabilen aletler.

immünoloji bölümü olan her yere sorabilirsin bağışıklık testini her yer yapamıyormuş.

5.denemeye başladım.ankada tüp bebek merkezi histereskopiden sonra rahim ağzı yetmezliği oluyormuş rahim delinebiliyormuş

bana iki kez yapıldı ilkinde bayıltmadılar
diğerinde bayıldım bi sorun olmadı çok şükür
adanadasın yani ankada da bi arkadaşım ilk denemsinde hamile kaldı şimdi kızı büyüdü bile..,inş seninde olur benimde yaptırırsak eğer 6. deneme olacak bizimde erkek infertilitesi
allah yardımcımız olsun

immünoloji bölümü olan her yere sorabilirsin bağışıklık testini her yer yapamıyormuş.

o zaman bizim burda olacağını sanmıyorum pek çünkü buradaki üni. hastanesi daha yeni açıldı sayılır ve tüp bebek bölümüde yok

benimde opu canlı oldu canımmm bende korkuyordumm ama şükür çok zor dewğildi öyle deme canımmbu sefer olacak inşallahh

amin canım inşallahhh bana bi numarayı veririmisin randevu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…