Anne olmak hayal mi

bilmiyorum çok zor valla valla yzaren bile offf çektim canım hangi uygulama daha çok denenmiş daha faydalı omuşsa onu seç
era testi daha çok yeni hem bi dğer tarafın doktru ile görüşsen

mail attım memorialada sordum bakalım ne diyecekler.

bacım valla kendime istediğim kadar sanada istiyorum inanki DUA EDELİM rabbim sana hayırlısını göstersinnn

amin inşallah ikimizin de Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu yaşamayı nasip etsin.neyse biraz daha düşünüp öyle karar vereyim

mail attım memorialada sordum bakalım ne diyecekler.

iyi yapmışsın benimde şimdi canım sıkıldı senden aldğım testleri yaptrmak için gazi üniversitesini aradım 120 tl muane üçreti diyorrr
anlamadım bu nasıl iş ben bu testleri nerde yaptrcağımmm şimdi offff
hayır testleri yapacağından emin olsam veririm para ya olmaz derse

araştırmada yaptır hem paran boşa gitmez hemde hepsini bir defada yaptırırsın

etlik araştırma size yakın Keçiören dolmuşları önünden geçiyor diye hatırlıyorum

evet ama canım doktr kabul edip yaparmı ki

tabiki eder hatta başka tahlillerde ister belki.cebindenmi yaptırıyor sanki devlet ödüyor,başka rahatsızlık için gidince nasıl tahlil istiyorsa buda Bi hastalık teşhis için istemek zorunda niye istemesinki?

tabiki eder hatta başka tahlillerde ister belki.cebindenmi yaptırıyor sanki devlet ödüyor,başka rahatsızlık için gidince nasıl tahlil istiyorsa buda Bi hastalık teşhis için istemek zorunda niye istemesinki?

ilk işim yarın sabah erkenden gitmek bakalım ne olacakkkk canım benimmm
bu işler ne zor işler ya böyle ya
valla bıktım artıkkkk
bende diğer insanlar gibi olmak istiyorummm

kafam çok karıştı işte kendi doktorum isteseydi böyle olmazdıııı ama o araştıma gereği duymuyorrrr kiiii

maalesef öyle belki orda bu testleri yapacak teçhizat donanım yoktur onun için isteyememiştir.başka hastaneye de sevk edemediği için.

maalesef öyle belki orda bu testleri yapacak teçhizat donanım yoktur onun için isteyememiştir.başka hastaneye de sevk edemediği için.

yok canıum hacettepe hastanesi üniversite hastanesi olaması gibi imkan yokkk yokki
gerek görmüyor sadece

ilk işim yarın sabah erkenden gitmek bakalım ne olacakkkk canım benimmm
bu işler ne zor işler ya böyle ya
valla bıktım artıkkkk
bende diğer insanlar gibi olmak istiyorummm

zor değil ya Bi hastaneye git hepsini o gün yaptırıp çıkarsın.telle arayıp sor önce hem için rahat eder hemde belki sıra almadan tahlilleri verip gitmeni söylerler.

yok canıum hacettepe hastanesi üniversite hastanesi olaması gibi imkan yokkk yokki
gerek görmüyor sadece

gerekip gerekmediğini bilemezler ki test yapmadan.bende pıhtılaşma çıktı belki bu yüzden boş boş uğraştım şimdiye kadar,banada gerek yok diyorlardı.

gerekip gerekmediğini bilemezler ki test yapmadan.bende pıhtılaşma çıktı belki bu yüzden boş boş uğraştım şimdiye kadar,banada gerek yok diyorlardı.

bugün iyi değilim dün güzel geçti aslında galiba benim pisikolojim bozuldu aycannn
şuan böyle ne biliyim sanki düşünemiyorum bile

bende çok bakrdım özellikle trt deyken hiç kaçırmazdımmm
canım inşallah bizimde olacak bunlarda tecrübe olacak bize
tedavin başladımı

canım adet olmayı bekliyorum tahminime göre bugün olmalıyım geçen ay bugün olmuştum..:))

çok haklısın canım benim çamaşır serdim yazmadım kusura bakma

kolay gelsin 😊 bende eşime bıraktım şimdi o asıyordur.akşama ne pişereyim diye düşünüyordum buldum bakalım beğenecek misin.patlıcanları uzunlamasına dilimleyip.una buluyoruz sonra yumurtaya sonra galeta ununa buluyoruz ve kızartıyoruz.domates rendesini soğan sarımsakla pişiriyoruz.borcama Bi kat patlıcan Bi kat domates sosu Bi kat kaşar rendesi yine aynı kat kat dizip.fırına atıyorum ne dersin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…