Anne olmak hayal mi

ayyy ne tatlı yaaaa iyi işte sabah erken kalkıyooo sesi yatak odasına duyuluyormu bıçırığınnnnn
eşim almıyo bende istiyommmda
canım sen kaç tlye aldın kuşu

canım ya dün nasıl sevindim Bi görseydin,kan pıhtılaşmasını öğrenince hah ben biliyordum işte dedim

muhabbetınmı var benmde var 2 tane ama 2sı erkek canm ayırdık onları yavrulardı ama bunlar konusmuyor yaaa sennkıler konusuyormu

evet sen yurdışında olduğun için demi unttum ayyy çok pahalıymış yaaaa
öyle deme canım inşallah tüp olmadan hamile kalırsınnn

Hadi hayırlısı olsun canım :) gelişmeleri yaz bize inşaallah mutlu sona kavuştuğun bir tedavi süreci olur....

Selam arkadaşlar, bu topikte toplam kaç kişiyiz tam olarak bilmiyorum ama tedaviye başlayan arkadaşımız için toplu dua yapalım mı? Transfer günü onun için hepimiz Yasin okuyalım ne dersiniz ♥♡??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

en baştan bunu düşünmelilerdi az,ama kaliteli yumurta elde etmek.bu bağışıklık serumu lenfosit aşısı gibi bişeymi?

canım geçen seferde bu doktor aynı protokolü yaptı bende zaten 4 yumurtayı asla geçmiyor.. bu 4 taneyi kurtarıp döllemeye uğraşıyor doktor.. o yüzden az ilaç protokolu yapıyor.. eski hastanemde tedavi iptallerimde vardı.. döllenme olmaz diye ödüm kopuyor..
lenfosit aşısı gibi 3 ay yapılan birşey değil.. bağışıklık sisteminin uyumlu hale gelmesi için 1 veya 2 defa yapılan bir serum..

Selam hepinize yarin dondurulmuş embriyo transferi için tedavime başlıyorum beni sadece sizler anlarsınız Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

muhabbetınmı var benmde var 2 tane ama 2sı erkek canm ayırdık onları yavrulardı ama bunlar konusmuyor yaaa sennkıler konusuyormu

benim bir yavrum var 2,5 aylık falandı aldım,zaten dişiymiş yavrum erkekler gibi konuşmaz ama sürekli konuşuyoruz ilgileniyoruz onunla belki Bi kaç kelime öğrenir.sende ilgilen konuş erkekler büyüse bile öğreniyor.yanlız ikisi birbirinin sesini duyarsa olmaz birini evden gönder bence.

ben okumak isterim ama Türkçesini okuyabilirim.

inşallah o dört tane güçlü sağlıklı büyür.ama her şeyden önemlisi moral ne kadar neşeyle mutlulukla başlarsan o kadar güzel Bi tedavi geçireceksin unutma.herşeyin güzel taraflarını görmeye çalış.kötü şeyleri boş ver umursama.inşallah ilk senin hamile haberini alırız😊

hayırlı olsun tedaviniz inşallah hayırlısıyla yavrunuzla sizi kavuşturur.

Son düzenleme:

canimm benimm guzell dileklerinn icinn sagoll.. hep beraberr

Yaşadıklarım benim sınavımdı. Bana o anlarda nasıl davrandığınız da sizin sınavınızdı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…