Anne olmak hayal mi

Bu yasadiklarinizin hepsini yasadim inanin.Bazen umudumu kaybediyor gib oluyor ama cabucak sariliveriyordum yine.Allahima cok sukur 3. Denememde hamile kaldim.Hamileligimde zor gecti 2. Ayda plasentanin asagida olmasi sebebiyle 2 buyuk kanama gecirdim.Hastanede yattim 1 ay evde yattim sadece tuvalete kalkiyordum.Dogurana kadarda yuregim agzimda gezdim hep ya bisey olursa diye :)Rabbime cok sukur oglum simdi 3 aylik.Cocuk isteyen herkese surekli dua ediyorum.Umudunuzu hic kaybetmeyin,deneme sayisi onemli degil gucunuz yettigi surece savasin pes etmeyin.Allahim en kisa zamanda yuzunuzu guldursun belki hic tanimiyacagiz birbirimizi ama dualarim sizlerle...

canım senle konuştuktan sonra immünoloji bölümüne gittim,hastanede tel çekmiyordu sonra bizimkiyle dışarda dolaştık biraz.o antikor testlerini sordum burda yok dedi.ama başka bişeylerden bahsetti 20 güne kadar sonucu çıkarmış bekliyorum.

bizimki de etçil ben alıştırdım pırasaya ıspanağa falan.
büyütmemeye çalışın canım herkes tartışıyor hem onlarda bizim kadar bu tedavilerden etkileniyor karşılıklı anlayış lazım.

bu tedavilerde normalde umursamayacağımız şeylere bile katıla katıla ağlıyoruz iğne ilaçlar yüzünden,vücudumuzun bir oyunu bize bunlar

çok sevindim senin adına canım.. bebeşini sağlıklık sıhhatli bir şekilde büyütmeni dilerim..
doktorun kimdi cnm.. doktorlar konusunda yaşadığımız stresler hiç bitmiyor nereye gitsek bir terslik bir yoğunluk ve kötü protokoller bitmek bilmiyor..

Allah razi olsunn güzelimm Rabbim Annali babali büyütsün isallah . Ben umudumu kaybetmek üzereyim 5 kez Tüp bebek denicez ve artik yoruldugumu hissediyorum olmicak diye cok korkuyorumm...... Sizin kacinci denemeydi ve sorun neydi acaba ? Bugün örendim ki büyük eltim hamile 2 sene öncesi evlendi ve ben tam 13 sene evliyim 8 seneden beri bir mücizeninin pesindeyiz Rabbim yardim et güc ver diyorum.... Allahim her isteyene versin ama insan kendini eksik hissedermi bu kadar

evet cnm haklısın bizimkindede hareket sorunu var ,spermler az hareketli .yumurta sayımı tam hatırlamıyorum ama 5 tane döllenme olmuştu tek embriyo transfer edildi doktorum herşey çok güzel sorun yok demişti ama demekki kısmet değilmiş allahım hepimize hayırlısını nasip eder inşallah

allahım sağlıkla ve huzurla büyümeyi nasip etsin adına çok sevindim canım allahım isteyen herkese hepimize bu mutluluğu tattırır inşallah..

günaydın kızlarrr

günaydınn kızlarrrrr nasılsınızzzz

rabbim evladını size bağışlasınnn
zor bi hamileleik olmuşşş ama kucağına alınca geride kalmıştırrrr
oğlunu benim içinde öpppp mis gibi kokuyordur şimdi o
dualarını eksik etme bizlereee
yazdıkların umut oldu bizlere

canım üzme kendini erkekler herşeyden bi haber davranıyorrr biz tedavi sürecinde daha çok tartışırız eşimle
hatta en sonnn opu ya giderken beni görseydin gözlerimm nasıl şişti
o halde gittim mecburrrrr
bu yolda bizim güçlü olmamız lazımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…