Anne olmak hayal mi

selam hepinize yarin dondurulmuş embriyo transferi için tedavime başlıyorum beni sadece sizler anlarsınız allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun:))

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlı ugurlu olsun canmm benım topıg var bu ay transfer olanlar orda aklına bırsey takılırsa orayada yazabılırsın nısan ayında donmuş deneyecekler dıye allah yardımcın olsun

hayırlı ugurlu olsun canmm benım topıg var bu ay transfer olanlar orda aklına bırsey takılırsa orayada yazabılırsın nısan ayında donmuş deneyecekler dıye allah yardımcın olsun

Sağol sultan çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yasın kaç canm kacıncı denemen problem neydı sızde

32 yasındayım 3. Denemem 6 aydır uğraşıyorum benim 11 yaşında 1 kızım var çok şükür oda evliliğimizin 8. Yılında dünyaya geldi zaten sana daha sonra yazarım uzun uzun şimdilik hoşçakal..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

32 yasındayım 3. Denemem 6 aydır uğraşıyorum benim 11 yaşında 1 kızım var çok şükür oda evliliğimizin 8. Yılında dünyaya geldi zaten sana daha sonra yazarım uzun uzun şimdilik hoşçakal..

Iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iyi sen bılırsın canmm tanısalm dıye yazmıstımm

niye ne oldu canımmmm

memorialda pgt den çok daha iyi bir teknik kullanıyorlarmış genetik araştırmak için duydun mu mikroarray mış adı.bahçecide era var ne yapayım ben?bıktım artık.

Son düzenleme:
memorialda pgt den çok daha iyi bir teknik kullanıyorlarmış genetik araştırmak için duydun mu mikroarray mış adı.bahçecide era var ne yapayım ben?bıktım artık.

canım benim seni anlıyorum ama en iyisini bulsan bile olacak diye birşey yok dün bi arkadaşla konuştm en iyi doktrlara gitmişler kaç kere tüp yapılmış
en son tüpte embriyo iyi değilmiş doktor demiş para almak için yaparım şans yok istersen demiş
neyse demişler embryo kötü de olsa koyduralım
kadın bu kötü embryodan hamile kalmışşş

bu kadar kendini bunaltma
başka era olan yerde vardır acele etme istersen
çok üzüldüm inanki

2 testin bi arada olduğu yerde vardr belkiii
yada hangisi daha faydalı ise ona karar vermen lazımm

canım benim seni anlıyorum ama en iyisini bulsan bile olacak diye birşey yok dün bi arkadaşla konuştm en iyi doktrlara gitmişler kaç kere tüp yapılmış
en son tüpte embriyo iyi değilmiş doktor demiş para almak için yaparım şans yok istersen demiş
neyse demişler embryo kötü de olsa koyduralım
kadın bu kötü embryodan hamile kalmışşş

bu kadar kendini bunaltma
başka era olan yerde vardır acele etme istersen
çok üzüldüm inanki

sen üzme kendini zaten yeterince derdin varda ben napayım benim yerimde olsan hangisine giderdin Bi yardım et bacım

sen üzme kendini zaten yeterince derdin varda ben napayım benim yerimde olsan hangisine giderdin Bi yardım et bacım

bilmiyorum çok zor valla valla yzaren bile offf çektim canım hangi uygulama daha çok denenmiş daha faydalı omuşsa onu seç
era testi daha çok yeni hem bi dğer tarafın doktru ile görüşsen

X