Anne olmak hayal mi

kolay gelsin 😊 bende eşime bıraktım şimdi o asıyordur.akşama ne pişereyim diye düşünüyordum buldum bakalım beğenecek misin.patlıcanları uzunlamasına dilimleyip.una buluyoruz sonra yumurtaya sonra galeta ununa buluyoruz ve kızartıyoruz.domates rendesini soğan sarımsakla pişiriyoruz.borcama Bi kat patlıcan Bi kat domates sosu Bi kat kaşar rendesi yine aynı kat kat dizip.fırına atıyorum ne dersin?

yemek güzel benimde evde oatlıcan var ama galete yok yoksa bende yapardımmmm ben patlıcanı her türlü severimmm

evet iyi bi komşu olsa iyi olurdu gimsaya oabilir belkiii ma işte yalnız sıkılırım ben kız kardeşimle de küsüs:KK19::KK19::KK19:
bende küsüm kız kardeşimle 😊
ben yayla çorbası yaparımm yoğut var evde
bende yoğurt yok ama zaten eşim sevmediği için pek yapamıyorum da.oysaki en sevdiğim çorba.
aycan da diyecek nereye gidersen gittttt yavvv diyecekkkk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

düşünen biraz,daha sen bu gidişle evde kalacaksın gibi ama😃

bende yoğurt yok ama zaten eşim sevmediği için pek yapamıyorum da.oysaki en sevdiğim çorba.

bizim bi kaç gün oldu bıktım ben büyüğüm obekar daha ma hep ben alttan alıyorum bu sefer almıyacağımmm
bende çok severim o çorbayııııı
olmadı yarın hastanede şimiz bitince eşimle gezeriz bugün evde kalayım
ah keşke sen yakın olsan gezerdik beraber çarşı pazarrr

evet iyi bi komşu olsa iyi olurdu gimsaya oabilir belkiii ma işte yalnız sıkılırım ben kız kardeşimle de küsüs:KK19::KK19::KK19:

kızlar bende bugün ıspanak yapacağım yanınada makarna yaparım. yıkaması biraz gıcık ama eşim çok sever ıspanağı..
bekarken hiç yemezmiş evlenince ben alıştırdım çok sever.. k.valdem bu duruma çok bozulmuştu:))

mrb teşekkürler cnm ....antalya üniversite hastanesinde yaptırmıştım 5-8 milyon arası değişiyor canım maalesef :KK43:

anladım cnm.. bizdede öyle değişiyor..
2 milyonla 6 milyon arası gidip gidip geliyor..
ama genelde 2 milyon civarı testleri..
tek sayıyada bakmıyorki bu iş canım hareketlilik ve canlı hücre sayısıda çok önemli.. bizde canlı hücrede sıkıntısıda var..
yumurta sayın iyimi nekadar toplanmıştı hatırlıyormusun cnm.

iyi olmaya çalışıyorum dün çok moralim bozuktu cevap veremedim kusura bakmayın

bugunde ben öyle eşimle tartıştım ve moralım sıfır ben ne yapıyorum dıyorum bazen kendı kendıme ınankı ne savasmaya gucum var ne pes etmeye bu nasıl acıymıs bılmıyorum sınırlerım alt üst durumda

bugunde ben öyle eşimle tartıştım ve moralım sıfır ben ne yapıyorum dıyorum bazen kendı kendıme ınankı ne savasmaya gucum var ne pes etmeye bu nasıl acıymıs bılmıyorum sınırlerım alt üst durumda

canım bende dün akşam tartıştım.. önceden daha çok tartışıyorduk artık alıştım galiba tartıştığımı bile unutuyorum..
erkekler tüp bebek süreçlerinde yaşadıklarımızdan tamamen bi haberler bence..
kaç tane transferimden sonra test gününü beklerken beni ağlattı saçma sebeplerden..

Son düzenleme:
X