Anne olmak hayal mi

hakkınızda hayırlısı olsun, inşaallah güzel sonuçlarınızı paylaşırsınız burada :) anlıyorum bende çok sık giremiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hoşgeldinnnn canımmm benimmmm

Bende yazın başlayacağım inşaallah tedaviye şimdi bu genetik tahlil sonuçlarını bekliyorum bir yandanda çıkartabilirsek rapor almayı deneyeceğim :sly:

benim 2 tüp oldu ikisindede raporum vardı
bende arkadaşlardan testleri aldım
bi kaçını yaptrdım gerisini de yaptracagım inşallah 3.tüpe başlamadan içim rahat olsun istyorumm
eylül gbi falan caha belli değil
seninde tüp dü demi canımmm

Çok iyi etmişsin evet canım 4 başarısız tüp bebek denemem var sadece birinde raporum vardı bu ikinci ve son rapor olacak ( inşaallah da son deneme ve mutlu son olur :) herbirimizin tedavisi. ...

Çok iyi etmişsin evet canım 4 başarısız tüp bebek denemem var sadece birinde raporum vardı bu ikinci ve son rapor olacak ( inşaallah da son deneme ve mutlu son olur :) herbirimizin tedavisi. ...

inşallah canım benimmmm RABBİM tez zamanda kavuştursunnn bizleride
umarım 3. raporda çıkar canım sizin bebiş olmama sebebi ne

inşallah canım benimmmm RABBİM tez zamanda kavuştursunnn bizleride
umarım 3. raporda çıkar canım sizin bebiş olmama sebebi ne
Tüpler yapışık hidrosalpenks var bende o yüzden olmuyor canım inşaallah çıksın ya hatta rapor sınırı olmamalı ispatli bir mazeret var maddi güç dayanacak gibi değil kim keyfe keder bu tedavi ile uğraşır ki (

yok bebişim unutma degglde ıkı gundur temızlık yapıyorm cok yoruldum yaaaaaaaaaa

canım arkadaş lenfosit topiğindeydi aycan21 le bu topiğede davet ettik:)

:55öyleyse sana abla demem şart ben 21 yaşındayım

teşekkür ederim inşallah hep birlikte mutlu oluruz.evli,mutlu,çocuklu

rahatsızlık sebebine göredir ozaman cnm süleymaniyenin prosedürü sen de içini ferah tut bu konuda

hepinize hayırlı cumalrrrr arkadaşlarr
Rabbim dualarımızı cuma günü hürmetine kabul etsin

dualarda buluşmak dileğiyleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…