Anne olmak hayal mi

inşallah Rabbim herkese nasip etsin ben ankaradayım ama burda sana öneride bulunacak arkadaşlar olur neden bebek olmuyor canımm kendinden bahseder misin

canım zaten coraspirin vermiyormu hastanen..
her durumda hepimize coraspirin mutlaka veriliyor önlem olsun diye..

canım her hastane vermiyor, bana 2. dr.um vermemişti ben sormuştum vericekmisiniz diye; oda hayır o sadece hastayı kandırmaca deyip durmuştu ki kan pıhtılaşması varmış onuda yeni öğrendim

evet banada özelde vermişlerdi ama ne işe yarıyor bilmiyordum 2.tüpde vermedileeeeer:26::26:

canım benim kan sulandırıcı oluyor.. pıhtılaşmayı engelliyor çünkü bizde pıhtılaşma olmasa bile tedavi sırasında kullandığımız igneler ve ilaçların kan pıhtılaştırıcı özelliği var.. coraspirin bunun önüne geçiyor.. ben her tedavi öncesinde kaç hafta önceden başlıyorum aslında doktorlarım başlattı..

low molecular weight heparin diye Bi çeşidiymiş

bunu hiç duymadım canım..

birşey daha öğrendim bu seferki tedavi öncesi bende kullanayımmm canımmm saolll

canım her hastane vermiyor, bana 2. dr.um vermemişti ben sormuştum vericekmisiniz diye; oda hayır o sadece hastayı kandırmaca deyip durmuştu ki kan pıhtılaşması varmış onuda yeni öğrendim

doğru diyorsun canım.. benim ilk hastanemde doktor vermemişti..
ikinci hastanem opudan sonra hemen başlatıyordu..
şu andaki doktorumda tedaviden önce 1 ay kullandırıyor..

arkadaşlar benden size tavsiyem tedaviye başlamadan 1-2 ay önce mutlaka gidip tedavi için seçtiğiniz doktor ile görüşün.. her doktorun prosedürü mutlaka farklı oluyor.. bazıları ön hazırlık ilaçlarıda verebiliyor.. yada farklı testler yapanlar oluyor..

direk regly günü ben geldim tedaviye dememek gerek..

arkadaşlar bitki çayı içiyormusunuz.. hangilerini içmek iyi olur..bilginiz varmı..
aktarlara soruyorum dünyadan bi haberler..

arkadaşlar bitki çayı içiyormusunuz.. hangilerini içmek iyi olur..bilginiz varmı..
aktarlara soruyorum dünyadan bi haberler..

kan pıhtılaşmasına ada çayı içme.ama karabaş otu demleyip içersen iyi gelirmiş birde limon suyu iyi gelirmiş

karanfil kurusu iyi değilmiş.canlabaşla araştırıyorum

hadiiiiiiiiii
canım benim, sabah akşam yediğim bi karışım var bal,çörek otu,keten tohumu ve toz tarçın.. bunu aç karnına 1 tatlı kaşığı yiyorum..
birde bundan ayrı normal kuru küçük sap karanfiller varya onuda çayıma atıyordum ne diyorsun yaramıyormu sap şeklinde olanlar..

inşallah Rabbim herkese nasip etsin ben ankaradayım ama burda sana öneride bulunacak arkadaşlar olur neden bebek olmuyor canımm kendinden bahseder misin

amin canım.eşimde sperm eksikliği var onun için tüp bebek yaptırdık bendede troid hormonları yüksek çıkmıştı tedavi gördüm şimdi tekrar düşünüyoruz ama aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum başlamak bile korkutuyor bu kez ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…