Anne olmak hayal mi

bendee ankarayii cok merak ediyorum hic gitmedimm.. Otobusle icinden gectim okadar.. Cok yere gittim ama ankaraya hic yolum dusmedi..
Bebislerimiz olsun onlara guzel yerleri gezdiririz kizlar:))

buyur gel canım gezdiriri sizi inşallah bi bebeişlerrr olsunnnn hayat daha güzel olacakkk

cnm bizdede esime bazen sorarim dogum gunu yaklasinca ne istersin diye oda aman tek istegim var cnm gereksiz hediye alip masraf yapma der:))
kendi dogum gunumde gunlerr onceden ne istedigimi soylerim..

Aynı hepsi birbirinin aynı.telefonuna alarm kurarım unutmasın diye😃 bu çok iyi bir hediye olur diye bir yıl istediğim şeyi her gördüğümüzde gözüne sokarım.

Aynı hepsi birbirinin aynı.telefonuna alarm kurarım unutmasın diye😃 bu çok iyi bir hediye olur diye bir yıl istediğim şeyi her gördüğümüzde gözüne sokarım.

:))) aynennm
bizdede esimin telefonuna alarm kuruyorum dogum gunumu:))
cmm esinin yeni yasi size bebis getirsin.. mutluluklar..

kac kez gideceksin bende gecen yil yumurta kalitem ve sayisi artsin diye Murat Bersoya gittim 6 ay boyunca 14 defa her muayene 300 tl di cok zorlandik.. isede yaramadi cok uzulmustum..

canımmm benımm ıns bende ıse yarar bn gebelımın takıbını yapmasını ıstıcem 9 ay ama ayda 1 gıtsem neyse bende kanama problemı oluyor ya ben gecenkınde haftada 1 gıdıyodum yıne oyle olursa dıye korkuyorum gıdemem kı dıyorum ama ne yapacagmı bılmıyorm ayda 4 kez ona gıdememmde off bılmıyorm bakacaz ıste

cnm ilk cocugun kac yasinda..

bi tane oğlum var zaten 2buçuk yaşında ilk beş buçuk haftalık düşük yaptım ikinci oğlum geçen sene temmuz ayında 4 aylık bebeğim karnımda öldü ben hamile kalıyorum ama sorunlu geçiyo şimdi deniyoruz dört aydır olmuyo

Son düzenleme:

anladım canım Allah seni oğluşuna bağışlasın.. daha yaşın çokk küçük olur cnm.. vucudun biraz toparlansın.. kah pıhtılaşmasına baktırdınmı.. pıhtılaşma olanlarda 3-4 aylıkken bebek kaybediliyor..
ben daha hiç gebe bile kalamadım kimbilir kaldıktan sonra ne sorunlar yaşayacağım Allah bilir..

Allah hepimizin yardımcısı olsun canım..

bi arkadaş falan olsaymış aslında canım benimmmne güzel bizde eslkiden eşimle çıkardık çok yürüyüşe artık çıkmaz olsduk tadını çıkar bu günlerinnn bence

Bir lubananli arakadas edindim ama birtek aksamlari esimle gidiyorum baska gitmiyorum bu aralarda dogum yapti, yaramm fazlasiyla kaniyor orda ahh en guzel yillarimiz burda geciyor iste tadini cikarmaya calisiyoruz .

kuveytin ferah bi ulke oldugunu duymustum.. cokda guzelmiss.. kac yil daha oradasiniz..

Dubaiden sonra ikinci sirada ama heryeri col . Ama insanlari refah ve bolluk icinde yasiyor heleki kadinlarii :) en kotu yanii cok cokk sicak. Biraz birikimimiz olsun birakacaz buralari gurbetlik cok zor ..!

Kizlar ne habersiniz ? Bilinc altimda bebek okadar derine kazinmiski ruyalarima bile giriyor ama gene husranla sonuclaniyor ..:) ruyada bile mutlulugu tadamiyorum.. Ayrica hala yataktayim kalkasim yok

Kizlar ne habersiniz ? Bilinc altimda bebek okadar derine kazinmiski ruyalarima bile giriyor ama gene husranla sonuclaniyor ..:) ruyada bile mutlulugu tadamiyorum.. Ayrica hala yataktayim kalkasim yok

canım hiç karamsar olma pozitif ol.. evrene hangi düşünceyi gönderirsen onu çekersin.. orada yalnızlık çok zor ama herşeyin hayırlısı demekten başka çaremiz yok..
kaç kez tüp deneyip negatif sonuçlar alanımız okadar çokki.. yaşın çok küçük ve güzel bi yaştasın..
nezaman tedavi olmayı düşünüyorsun, Türkiyedemi olacaksınız canım tedaviyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…