Anne olmak hayal mi

günaydın iyiyim canım dün arkadaşıma gittim çarşamba okul 6 bitiyor market alışverişi yaptık geç geldik giremedim sen nasılsın

iyiiii noldu biliyomusun doktorlar sitesine son çıkan sonuçlarımı yazmıştım biri cevap vermiş kan pıhtılaşması var kan sulandırıcı kullanmanız lazım opudan sonra demiş.😊

iyiiii noldu biliyomusun doktorlar sitesine son çıkan sonuçlarımı yazmıştım biri cevap vermiş kan pıhtılaşması var kan sulandırıcı kullanmanız lazım opudan sonra demiş.😊

aaa senin doktr sonuçlara bakmamış mıydı anlamadığımmm canımmmm

aaa senin doktr sonuçlara bakmamış mıydı anlamadığımmm canımmmm

bunlar o gittiğimde çıkmamıştı daha sonra çıktı bende mail attım ona cevap vermedi.daha karyotipte çıkmamıştı aradım her şey yolunda mı diye onlarda bu olmadı Bi daha kan verin dediler,kanımmı ürememiş ne öyle,bişey dedi laborant.bugün yine hastaneye gidiyorum😐

bunlar o gittiğimde çıkmamıştı daha sonra çıktı bende mail attım ona cevap vermedi.daha karyotipte çıkmamıştı aradım her şey yolunda mı diye onlarda bu olmadı Bi daha kan verin dediler,kanımmı ürememiş ne öyle,bişey dedi laborant.bugün yine hastaneye gidiyorum😐

hımmmm anladım canım git bakalım merak ettim iyiceee senin doktr ne diyecek

bende haftaya eşimle üniversite hastanelerinden birine gideceğimmm inşallah sorunsuz tahlilleri yaptrırım

bende haftaya eşimle üniversite hastanelerinden birine gideceğimmm inşallah sorunsuz tahlilleri yaptrırım

inşallah canım hiç bişey çıkmaz.uyuzlar bir ay boş yere bekledim Bi aramadılar bile şimdi yeniden 2,5ay bekliycem

canım zaten coraspirin vermiyormu hastanen..
her durumda hepimize coraspirin mutlaka veriliyor önlem olsun diye..

Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah bende 1 kez tüp bebek yaptırdım ve negatif olarak sonuçlandı şimdi ikinciyi düşünüyoruz ama nerede yaptıracağımıza karar veremedik antalyada yaşıyorum önerisi olan varsa yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

X