Anne olmak hayal mi

Aman ablacim bende hayat hayal kirikligiyla geciyor ne zaman olumlu dusunsem hayalkirikligiyla sonuclaniyor oyuzdne olumlu dusunmek pek tarzim degildir :))

Ayin sonunda randevumuz var burda , burdan memnun olamazsak Turkiyede devam edecegiz ama insallh gerek kalmaz ..

canım bu tedavinin her süreci çok sıkıntılı ve zorlu bi süreç o yüzden baştan olumlu ve güçlü başla hayatım..
ön hazırlıklar yapıyormusun kendi yumurta kaliten için..
sizde azosperm vardı galiba canım.. erkek etkenli tüp bebek tedavilerinde embriyonun tutunması için en önemli etkenlerden biri yumurta kalitesi..
bizdede erkek infertilitesi var kaç yıldır deniyorum 6 gün sonra 7. tüp bebek denememi yapacağım bugüne kadar gittiğim her tedavide sperm bulunuyor ama çok kaliteli yumurta olmazsa asla tutunmaz denildi doğruda çıktı..

Hayir kendim icin yaptigim hicbirsey yok.. Azospermi var evet hele bi tedaviye baslayalim ablacim olmazsa seneye tup bebege baslayacaz vaktim var daha ben kendimi ihmal etmeyecem..
Rabbim bu seferki emeginizi bosa cikarmasinnn .. Allahim guzel haberlerle gelmeni nasip etsinn..:)

ne kadar zamandır evlisin canım olur inşallah hepimizin isteği bu

3yıl olcak temmuza her ay aynı umut ama sonu husran işte allah yardımcımız olsun.bi sefer kımyasal gebelık gecırdım ozaamndır ugrasıyorum ıste

kızlarr topikk neden bukadar sessiz iki gündür..
anatomii, aycann, sultan, lalok, bibuklee ve diğer arkadaşlar gözükmüyorsunuz..

Selam arkadaşım bi uygulama indirdim daha kolay olur diye ancak keşfettim nasıl kullanıldığını

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi Akşamlar arkadaşlar :) nasılsınız görüşmeyeli ben yarın tekrar hormon tahlili vermeye gideceğim bakalım Fsh hâlâ yüksek mi :/

kızlar hergün yeni birşeye takılıyorum..bugünde morfolojiye taktım..

Son düzenleme:

Selam arkadaşım bi uygulama indirdim daha kolay olur diye ancak keşfettim nasıl kullanıldığını

3yıl olcak temmuza her ay aynı umut ama sonu husran işte allah yardımcımız olsun.bi sefer kımyasal gebelık gecırdım ozaamndır ugrasıyorum ıste

aminnn canım benımm saol allah razı olsun

beğendi tabi ama ben aradığımda aldın doğruyu söyle bak felann diyip şımarıyordu canım benim
kızlarrr nasılsınızzzz bazen giriyorum siz yoksunuz yazmıyorummmm unuttunuz beniii

Ilk sayfaları okumadan direkt sondan basladım burdayım demek icin :)
Birazdan ilk sayfadan baslayıp sona kadar gelicem insallah bakalım nekadar surer okumak ..ısım hatırlamıyorum ama yazayım trombofılı testı yapıldı 1298homozıgot mutant cıktı sadece,dıgerlerı proteın s c normal faktor 5 normal..bebe aspırını ve folıdoc kullanıyorum gebe kalıncada cleaxne baska bısey yok

Hoşgeldin aramıza geçmiş olsun bende yaptırdım bu tahlilleri sonuç bekliyorum kromozom 15 gün pıhtılaşma için yapılan 2 ay sonra çıkacak dev.arastirma hst. Yaptırdım o yüzden bekliyorum. Şimdi tedavi sürecinde misiniz?

Hoşgördüm canım :) var mı peki morfolojik sıkıntı ?

işin tuhaf yanı eşimin yıllardır verdiği tüm semen analizlerini elime aldım hiçbirinde oran yazmıyor hep iyi yazmış ama iyi ne.. belkide kötünün iyisi:) oranı merak ettim

kızlarrr nasılsınızzzz bazen giriyorum siz yoksunuz yazmıyorummmm unuttunuz beniii

hiç unuturmuyuz cnmmm

burayada hoşgeldin cnm.. genelde burada toplanıyoruz.. akşamları çoğu zaman..lenfosit aşısını seval hn uygulamadan önce herhangi farklı bir test yaptımı cnm.. daha önceleri hangi hastanelerde tedavi gördün.. çokmu soru sordum:))

canım arkadaş lenfosit topiğindeydi aycan21 le bu topiğede davet ettik:)

Yok hayır tekrarlayan dusuk oldugu ıcın kendı hastalarından yola cıkarak bı yola gırdık hayırlısı allahtan...medıcal parka gıtmıstım hep kontrol amaclı yumurta takıbı ve 1 asılama..seval hanımdan memnunum sımdılık.. Hıc bellı olmuyor aslında bı doktora umıt baglıyorsun olumsuz seyler yasayınca sonuc aynı olunca soguyosun yada ara verıyosun ..en azından tupe gecmeden denıyecegım bı yol var dıyorum kendıme..ama merak etmıyorda degılım acaba tup olsa bıle pgt yanı yınede 6. Haftada kaybedılırmı ... Kromozamlarına bakılıyor ya

Hafta ıcı hıstereskopı oldum ve haftayada ılk lenfosıt asımı olacam .. Orayı takıp edıyorum daha cok belkı benım gıbı vurulmus olan gelır gorur yada olacak olan paylasımda bulunur dıye ..her zamanda gıremıyorum

medical park bahçelievlere bende sadece evlendiğim zaman rutün kontrole gitmiştim orası tüp bebek konusunda hiç uzman değil cnm.. değiştirmekle iyi yapmışsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…