Anksiyete + Panik Atak anında yardım almak isteyenler

cnm benim de senelerdir var panik atak , dun sabah başladı gece uyutmadı sabah hala devam ediyor sürekli olecem sevdiklerim olecek gibi vesvese yapıyorum .
insanin kendi elinde Aslinda güçlü olmak zorundayız
sen hamilesi cnm annesin artık :) senin güçlü durman lazım bebisin için , Allah'ın izniyle sag Salim bebegini kucagina alacaksın onun mis kokusunu alınca sana antidepresan gibi gelecek ins Allah'ın izniyle :) kalbini ferah tut bu illeti yaşayan biri olarak dualarim seninle Allah hepimize sifa versin

Allah razı olsun canım bende hep namazlarımda ben gb olanlar için dua ediyorum birbirimize dua edelim Rabbim bakara suresinde bizi korkuyla açlıkla ve de mallarınızı eksilterek imtihan edicez diyor Saraçoğlundan da duydum hepsi geçici inşallah imtihandayız

S.aleykum.bende 3 yildir ugrasiyorum.
Disari cikmak istemiyorum kimseyi gormek istemiyorum,telefonu bile hi c kullanamiyorum.ilk zamanlar bir hafta acile gittim herkezle helallesiyordum,bi gece esime ben olucem hakkini halal et dedim ve son olarak kelimeyi sahadet getirdim sonra bir baktim sabah olmus.ogece ben felc olucami kalp krizi gecirecegimi daha bir suru seyler biri bunlari kulagima fisildiyodu sanki.
Ertesi gun yine acil tabi ben bagiriyorum
Midem kaniyo diye oysa oyle bisi yok.hemsireler sa ne oldu boyle diye soruyolar delik desik her iki kolum
Sonra ben pencereye ciktim dayanamiyordum bu acilara atlicaktim esim tuttu sonra annem geldi bende artik rahat olebilrdim cocuklarima bakabilrdi diye.
Esim annem babam abim ablam yani herkez bana destek oldu birakmadilar kendi halime .
Okadar doluyumki yazdiklarim sadece ozet.
Allah yardimcimiz olsun.benim gibi bunu yasayanlar icin cok dua ediyorum.rabbim kabul eder insaallah

Keske o sorada cevap veren yanimizda olan birileri olsa arkadaslarima whatsaptan hastane ambulans nosu evimin adresini yaziyorum evde yalnizken bisey olsa diye dusunmekten .......Kalpte problem var diye takildim hep takildim simdiye dek donem dönem bisey cikmadi cok sukur ama kotu kolestrolym yuksek ailede baba kalpten vefat etti.Carsamba sintigrafiye giricem o da korkutuyo ama bu duygudan anca oyle arinirim bisey yoktur insallah

İnşallah bişey yoktur canım ne zaman sıkıntın olursa burdan paylaş yardımcı oluruz canımı

İnşallah bişey yoktur canım ne zaman sıkıntın olursa burdan paylaş yardımcı oluruz canımı
Sagol canim carsamba gidicem sintigrafi cekilicek oda korkutuyor radyoaktif madde veriyomarmis damarlari goruntulemek icin rabbim yardimcimiz.olsun sagolasin

Sagol canim carsamba gidicem sintigrafi cekilicek oda korkutuyor radyoaktif madde veriyomarmis damarlari goruntulemek icin rabbim yardimcimiz.olsun sagolasin
Korkma canım ne gerekiyorsa yaptır için rahat etsin inşallah bişey çıkmaz şimdiden geçmiş olsun sonucu yazarsın

kizlar merhaba.gecenin bu vaktinde oturdum okuyorum yazdiklarinizi.bende ayni korkulari yasiorum .ruya gormekten cok korkuyorum.bi konuyla ilgili yorum yaptigimda buyuk soz soyledim.benimde basima gelir diye cok korkuyorum.aile hekimine gitmektn bile korkuyorum.cok bunaldim arkadaslar.kimseye anlatamiorum.bulundugum yetde psikiyatr yok dogru duzgun duzenli gidileck ozel klinik yok.bunu yasayn benim sadece sanki.herseyden korkuorum.haberleri izlemktn bile endiseleniorum.ayrica takintilarim var..ne yapicami bilmiorum.

Aynı şeyleri bende yaşıyorum hatta daha fazlasını... hamilelik varmı canım

Teshis koyulali bir yil olmak uzere...
Ben alisamiyorum. Cok yoruldum su yasimda yasamaktan gram zevk almiyorum. Ondan bundan nem kapmaktan vucudumu dinlemekten sonra vucudumu beynimi susturmaya calismaktan cok yoruldum.
Ilaclari biraktim. Cunku ameliyat olmam gerekti ve o doktorum birakmami istedi.
Gecti saniyorum toparlaniyorum saniyorum olmuyor. Kara delik gibi. Butun omur boyle gececekse yasamanin ne anlami var?

Hepimiz aynıyız canım ama pes etme teslim olma korkularının üzerine git ben öyle yapıyorum artık çoğu zaman işe yarıyor gün içinde illaki yokluyo ama geçiyor oyalıyorum kendimi biraz önce bile kötüydüm şimdi geçti

(( benim bu kadar kisa surede gecmiyor ne yazik ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…