Anksiyete + Panik Atak anında yardım almak isteyenler

Hocaya bile gittim muska yaptırdım
Kaç hocaya gittim namaz tesbih evet tek çare allahtan bunu daha iyi biliyoruz oyüzden artık gitmiyorum kendim okuyorum sürekli korku panik atak gelince de insan yabancılaşmaya bile razı oluyor sürekli derin düşünmek insanı çok bunaltıyor eşime bile ahirette beraber olamıcaksak bu dünya da değersiz gözüyle bakıyorum kimse umrumda degil herkes rol ark gb geliyor film biricik ve dağılacaz.. Ne gıcık bi düşünce demi kendimi alamıyorum takıntı oldu maalesef

Sezeryan olcam 2 buçuk haftaya tek tesellim kurtulup rahata ermek herkes geçecek diyor doğurunca ama bilmyrm inş çok dua okuyorum bu iç sıkıntısı yokmu hiçbiyerde sığamıyorum film bile izlemek istemyrm hep aklımda ölüm

Bak ne güzel bebeğin olacak şükret ona tutun tutunacak bi dalın var en azından ölüm korkusu benimde beynimi yiyip bitiriyor hergün sırtım kolum ağrıyo ama artık ne olursa olsun korkmuyorum diyorum ağrıyo mu ağrısın ne olacaksa olsun diyorum kendime.
Aşk acısı gibi bişey bu hergün ölücem dersin hergün ağlar sızlarsın sonra bi gün kalkarsın aa artık onu düşünmüyorum dersin ne ara unutmuşum buda böyle olacak öyle düşünmeye çalış ben böyle telkin veriyorum kendime
Senin bide bebeğin olacak ona dalıp onunla uğraşacaksın aklından uçup gidecek bu düşünceler gülüp geçiceksin bu yaşadıklarına eminim bundan.
Korkularınla yüzleş inadına gülümse atlatıcam defedicem seni başımdan de pes etme hergün daha iyi olucam de olmasanda iyiyim de

Bence ilaçda kullanma ben kullandım kullanırken daha kötüydüm emin ol çünkü ilaç geçici bi mutluluk veriyor düşün bugün içki içtin ohh çok mutlusun ama sabah bi kalkıyorsun alkolün etkisi geçmiş daha kötüsün pişmansın niye içtim diye ilaçda böyle bişey işte

İlaç bıraktım ztn ilaç degilde maneviyata daha çok önem veriyorum öyle rahatlıyorum herşey Allahtan çünkü ona yönelmezsem hiç iyi olamam gb geliyor nebilim.. Esma'lar çekiyorum namaz kılıyorum inş geçsede hiç bırakmam işte bende herşey boş geldiği için çocukta beni Mutlu etmicek gb geliyor inş kucağıma aldığımda bu düşünceye gülerim dedigin gb Allah kimseden yaşam hevesini almasın çok zormuş herkes dio sen en son kişiydin Cidde'n gittiğim yere neşe gelirdi Gül eğlen çoş nası böyle oldu bende bilmyrm hamilelikten inş bütün düşümdügüm korkular hamilelikte kat ve kat geri döndü hatta korkunc bi şekilde..imtihan diyorum inş atlatıcaz bende tek bi korku olsa ona şükredicem ben herşeyden korkuyorum sudan üşümekten gökyüzüne bakınca nefes alamam korkusu uyumak ölüm gb gelio kabir korkusu ahiret sonsuzluk böyle yaşama korkusu tansiyonum düştü bidaha düşer korkusu görememe korkusu neler neler ya

Canım benim bende öyleydim her yere neşe saçardım güler eğlenirdim hiç bişeyi takmazdım kafama
Bendede bir sürü korku vardı anlatamam saymakla bitmez şimdilerde azaldı işte
Bencede imtihan bunlar bize allah bi dur böyle gitmez dedi bence varlığını hatırlatmak için şanlıyız aslında seçilmiş insanlarız bak sende bende dine yöneldik bende hergüz esmalar çekiyorum dualar okuyorum bilmediğim duaları ezberliyorum.
Düşün ben bebeğimi kaybettim tekrar hamile kalmaktan aynı şeyleri yaşamaktan çok korktum ama şimdi diyorum korkunun ecele faydası ne olacaksa olsun diyorum başladık yine bebek çalışmalarına

Ne güzel çalışmalara başladıysan demekki iyi hissediyorsun maşşallah ben acaba bidaha birlikte olabilir miyim eşime kadınlık yapabilir mym diorum evet herşeyden habersiz yaşayoduk namaz emretmiş yok tesettür emretmiş yok beni anın diyor şükredin diyor yok çok şükür bunları öğrendik evet tek tesellim bu ztn ben rüyamda görmüştüm ahireti herkes camiye toplanıyordu Akın akın ben de bi telaş benim abdestim yok bana bi şans daha verin sonra bi ses bi şans daha verildi die uyanıyorum ozmn anlam verememiştim şimdi bu bnm ikinci şansım ama çok korkunc geliyor

Ne demek kadınlık yapabilirmiyim tatlım güven kendine tabikide yapıcaksın herşey düzelecek güven bana ben bu hastalığı en kötü şekilde yaşamış biri olarak söylüyorum şakın umudunu yitirme bak allah sana ikinci bi şans vermiş bunu düşün güzel yanlarından bak sen çok iyi bir anne ve eş olucaksın emin ol

İnşaallah çok saol insan düşünceden ibaret ya işte olumlu düşünmek lazım evet ama hormonlardan da elimde olmuyor pek senin imtihanın da zor Rabbim en kolay ve rahat sıkıntısız Zaman'da sana da nasip etsin evlat

Gecmis olsun Rabbim yardimcimiz olsun ben de bu duygulari yasadim simdi hafif duzeyde var

Hepimizin korkusu ki ztn tamamn korkuyu ile başlayıp korkularla devam eden bi hastalık ,hiç geçmeyecek korkusu galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…