ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Evet bu doktorum ama biraz daha sonuc odakli calisiyor eger igne de doz u dayasaydim dis gebelik ameliyat a kadar yolu var diyor du o yuzden az az vermis tabi yumurtam cok buyumedi
Asilamam tutmazsa Suan hangi doktora hangi hastaneye gidecegimi hic bilmiyorum. Ianaki cok zormus bu durumlar.doktorlarada hic guvenim kalmadi artik.hepiMiz icin hayirlisi olsun

Yumurtanin kalitesini ultrasondan nasil anliyoki hemen.boyutumu kucuk dedi.istenilen buyuklugemi gelmemis.amh testi ve fsh testi yaptimi bu arada doktor size.
Kalite dedi benim doktor dort boyutluda mi ne bakiyo yani istedigi gibi olmamis daha buyuk bekliyorduk amh testi yaptirmadim benim testlerim zekai tahirden dolayi hazirdi ozel de cok test yaptirmadi

Evet cok ama cok zor yaaa kafam beynim patliyor kac saattir cok umutluydum ben ama insallah senin asilaman tutar bu arada hangi hastaneydi senin ki
Canim ben muayenehanesine gittim.gittigimede bin pisman oldum.benimde boyut cok iyi degildi.okadar ilac hormon kullandim.her gittigimde bi tupe gecelim bi asilamaya gecelim deyip durdu.en son 14.gunu adetimin kendiniz deneyin dedi.onumuzdeki ay tup yapalim dedi.ben zaten ona birakmistim o ana kadar ne gerekiyosa yap diye.onca ilaca ragmen iptal etmeye kalkti bende asilamada israr ettim asilama yaptik.ama asilama demeye dilim varmiyo.spermleri rahime birakamadi.vs vs

Himm benim de yumurtam istedigimiz gibi olmadi ve iptal etti rahim in gunu geciyor dedi gercekten doktor um a guveniyordum cok iyiydi ama ben biraz devlet yardimini kullanmak istiyorum arastirma hastanelrine bakicam unuverste hastanesine falan bakalim kismett

Kızlar Merhaba bütün yorumları okudum Rabbim hepimizi evladına kavustursun. Ben de bi kaç ay korunmadm ve içime bi kurt düştü eşime test vermesini istedim o da Dışkapı hastanesine gitti 3 gün sonra sonuç çıktı azosperm dediler tabi biz yıkıldık hemen özel doktorlar araştırdım kaan aydos u buldum kendisi yogun olduğu için 3 ay sonra randevu alabildim bu arada mail ile iletişim kurduk eşime ilaç verdi kesin azosperm dedi bu arada ben ilaçları almadan istanbul da emre bakırcıoğlunu buldum içim bi huzursuz olduğu için ilaçları kullanmadan kalktik emre beye gittik kağıdı eline alır almaz Hayır sperm var dedi fiziki muayene etti ve inmemiş testis bu bi tüp deneyin dedi ve ankara ya döndük bu arada 2. Testi sırf merakimdan kaan beye tekrar gönderdim daha bizi hiç görmeden Microtese tarihi alın ameliyat yapalm dedi neyse ben çok araştırdım ve cok sukur novaart tüp bebek merkezini buldum. Bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmiyodm hemen sperm testini yenilediler her alanda 3-4 sperm gördüler çok yoğun bi yer ama her sorunuza cevap alıyosunuz . Bugün transferim oldu doktorum beni okadar rahatlattı ki inanıyorum hersey güzel olcak . Şiddetle tavsiye ediyorum. Tüp bebek 5.750 + ilaçlar 1000 civari

Merhaba canim.oncelikle rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı bi evlat.insallahbebegin sana tutunmustur.benim asilamam novaartta oldu.ama doktorum orda calismiyo.asilamayi sadece orda yapti.asilama tutmazsa bende tupe gecicem ama nereye gitsem hic bilmiyorum.novaarti hic bilmiyodum.ogun asilama gunu ogrendik.benim asilamamda novaarttan 2 hemsire vardi.bayada tecrubelilerdi.sen hangi doktora gittin canim.bide hangi doktora gidersen hep o mu devam ediyo tedaviye.yoksa her gittiginde farkli doktormu oluyo.bizde esimle simdiden basladik tutmazsa nereye gidelim diye dusunmeye.baskentte hulusi hoca var diyolar ama.hic bi fikrim de yok acikcasi.kafam cok karisik.bide sende varmiydi bi sorun.benim amh cok dusukmus malesef.ilk baslardada esimde vardi sorun ileri hareket cok dusuktu.onu ilaclarla duzelttiler.simdide bende cikti sorun.bakalim hayirlisi

Sağol canm inşallah iyi haberler veririm . Benim doktorum mehmet hocaydi bunlar ikiz zaten Ahmet Erdem -Mehmet Erdem diye ikisi de mükemmeller benim hemen her kontrolümu mehmet hoca yaptı bi kere ahmet hoca girdi o da hiç farksız di. Doktor dan sekreter e herkes her sorunuza güler yüzle cevap veriyo ve ilaçları kendi eczanelerinden uygun getiriyorlar . Benim ilaçlarım barkod da 1900 tuttu ama onlar 1200 aldı kullanmadiklarimi iade ettim . On görüşmeleri ücretsiz muayene ederse ücret alıyo . Bi görüşmekde fayda var. Ama inşallah aşılamadan sonuç alırsın

Insallah canim hepimiz icin hayirlisi olsun.beninde iyjce aklima yatti aslinda.artik tutmazsa bi ongorusmeye gidicez artik.on gorusmede doktorla direk gorusuyoruz degil mi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…