ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Arkadaslar bisey sorcam 2 gebeligim vardi bi dusuk biri kalp atisi durmasi sonucu kurtaj.sorum kilo verip bebek sahibi olmak istiyorum lakin tekrar ayni seylerin olmamasi icin arastrmak gerekiyo hangi testleri yaptrmak gerek neler olmasi gerekiyo bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi
Can'ım benimde bir düşüğüm var Bebek patolojiye gitti herhangi bir hastalık sebebiyle mi düştüğünü araştırmak için daha sonra eşimle bana genetik testi yapıldı. Genetikteki doktor birkaç test daha istedi b12 demir Ferit'in gibi 5 taneydi tam hatırlayamadım ama Tabi doktor takibi şart bu durumda sürekli aylık kan testi yaptırdım kansızlık falan vardı bende. Şimdi 3 ayda bir kan idrar bakılıyor. Bir de bildiğim kadarıyla kan pıhtılaşmasına bakıyorlar.

Can'ım benimde bir düşüğüm var Bebek patolojiye gitti herhangi bir hastalık sebebiyle mi düştüğünü araştırmak için daha sonra eşimle bana genetik testi yapıldı. Genetikteki doktor birkaç test daha istedi b12 demir Ferit'in gibi 5 taneydi tam hatırlayamadım ama Tabi doktor takibi şart bu durumda sürekli aylık kan testi yaptırdım kansızlık falan vardı bende. Şimdi 3 ayda bir kan idrar bakılıyor. Bir de bildiğim kadarıyla kan pıhtılaşmasına bakıyorlar.
Patalojiden sonuc cktimi sizin benim ikiside gitti bic bi sonuc yok doktor pataloki sonuc vermez dedi

Kızlar merhaba ben bir senedir ankaradyim sincanda oturuyorum ve hicbiyerini bilmiyorum.Yaşım 35 bir yıldır bebek istiyoruz olmuyor aslında bir kızımız var 10 yaşında ama ikinci Olmuyo açıkçası sigortamiz düzenli değil.Devlet hastanesi iyi dediginiz bir hastane varmi.Stres var ne zamandır neden Olmuyo diye.büyük doğum varmış oraya gittim kan verdim ultrasoma girdim geriye tahmin on kısmı ve rahim filmi kaldı ama maddiyattan son ikisine gidemedim

Ve rahim filmindende korkuyorum açıkçası.Eşim herşey allahtan diyo olacağı varsa olur diyo ama o benden daha fazla kafaya takıyor aslinda. Hastane konusunda yardımcı olur musunuz bana.Nolurr :KK43:

Ve rahim filmindende korkuyorum açıkçası.Eşim herşey allahtan diyo olacağı varsa olur diyo ama o benden daha fazla kafaya takıyor aslinda. Hastane konusunda yardımcı olur musunuz bana.Nolurr :KK43:

Cnm merhaba geçmiş olsun öncelikle ben devlette bir Zübeyde hanıma gittim çok da ilgilendi doktor çok kalabalık olmasına rağmen doktorun adı Mustafa Alper Karalöktü. Rahim filmi hiç çektirmedim ama onu bilmiyorum

Merhaba Bende Ankaradayım Gebelik planlıyorum ekim ayında 12.haftamda bebeğimn kalbi durmuştu şimdi yeniden istiyorum EvLi_MutLu_UmutLu Arkadaşım sen bu kan pıltılaşma ve gen testlerini nerde yaptırdın yardımcı olabilirmisin sana zahmet birde fiyatları hakkında bilgi verirsen sevinirim İstanbldan taşındım buraya bilmiyorum pek fazla hastaneleri

Bu arada Kafkasgelini Arkadaşım Sincanda oturuyormuşsun Nacizane fikrimi söylemek istiyorum Sincan Nafız körez hastanesini düşünüyorsan kesnlikle tavsiye etmem bir ay önce acil bi gebe arkadaşımı götürdük yanlış ilaç verdi yolladı hastaneye gelince hijyen sıfır ve aynı anda 5 hasta alıyorlar muayne için herkes herkesin heryerini görüyor affınıza sığınarak söylüyorum eğer devlet hastanesi aarıyorsan Yenimahallede Tülay hanım Var kime sorduysam onu tavsiye ettiler ayrıca tülay hanımda doğum yapan yakınımda var çok memenundu yenimahalleyi düşünmezsende atatürk araştırma hastanesi derim bildiğim bu haaa bide 12. caddede kadın doğum ve çocuk hastanesi var orada iyi diyorlar ben testlerimi yaptırıp geelik için tülay hanıma gitcem kısmet olursa

Benim de çektirmek lazım gerçi birkaç ay daha var 1 yıl olmasına ama kararsizim anesteziyle çeken yer arıyorum

Bu arada Kafkasgelini Arkadaşım Sincanda oturuyormuşsun Nacizane fikrimi söylemek istiyorum Sincan Nafız körez hastanesini düşünüyorsan kesnlikle tavsiye etmem bir ay önce acil bi gebe arkadaşımı götürdük yanlış ilaç verdi yolladı hastaneye gelince hijyen sıfır ve aynı anda 5 hasta alıyorlar muayne için herkes herkesin heryerini görüyor affınıza sığınarak söylüyorum eğer devlet hastanesi aarıyorsan Yenimahallede Tülay hanım Var kime sorduysam onu tavsiye ettiler ayrıca tülay hanımda doğum yapan yakınımda var çok memenundu yenimahalleyi düşünmezsende atatürk araştırma hastanesi derim bildiğim bu haaa bide 12. caddede kadın doğum ve çocuk hastanesi var orada iyi diyorlar ben testlerimi yaptırıp geelik için tülay hanıma gitcem kısmet olursa
Tesekkurler canım benim inşallah herşey Allahtan.Neyi cok istersen Rabbim onla sinarmis insanı.Oluruna bırakmak lazım tabi muayene şart ama ne insanlar duyuyoruz senelerce olmayıp da sonra olan.Benim kayınvalidesinin 5 yıl olmamış.Sonra onun kayınvalidesi onu biyere goturmus sülük tutturmuslar o bölgeye ondan sonra her yıl bir çocuk derken 7 tane olmus

Tabiki tıp da ilerledi illaki baktiricam ama önce tevekkül.Ben cok stres yaptım her ay ama saldim şimdi napimm.Umarim bende yazarım buraya o müjdeli haberi :KK43:

Kızlar Bizde Ankara geçici görevle geldik,bizde yeniyiz,bebek istiyoruz.Ankarada iyi doktor arıyorum
Biz elimizden geleni yapalım,Allah büyüktür
Allah kimseye acı çektirmesin.

Kızlarr bende yaklaşık 1,5 yıldır Ankara'dayım ve buraya çok yabancıyım.5 aydır korunmuyoruz ama gelmedi henüz meleğimiz. Bide yabancı olmak çok zor doktor bilmiyosun hastane bilmiyosun. Hanni akraba falan olsa memlekette olsan bi tavsiye duyarsın belki vesile olur. Napalım Allahım bizi çok istediğimiz bebişimizle sınıyor belki. Rabbim dermansız dert vermesin sabırla beklicez inşallah bizimle olcak minnoşlarımız en hayırlı zaman gelince...

Kızlarr bende yaklaşık 1,5 yıldır Ankara'dayım ve buraya çok yabancıyım.5 aydır korunmuyoruz ama gelmedi henüz meleğimiz. Bide yabancı olmak çok zor doktor bilmiyosun hastane bilmiyosun. Hanni akraba falan olsa memlekette olsan bi tavsiye duyarsın belki vesile olur. Napalım Allahım bizi çok istediğimiz bebişimizle sınıyor belki. Rabbim dermansız dert vermesin sabırla beklicez inşallah bizimle olcak minnoşlarımız en hayırlı zaman gelince...
Bende ayniyim canım Malesef neresindwsin sen Ankaranin

X