Ankaradan arkadaş olalım

15 Temmuz Salı Akşam Kızılay'da İftar Organizasyonu

Katılacak olanlar:
msbeyaz
harmoni_
eksisonsuz
tripgirl
elotik

Katılırmış gibi konuşup kafamızı karıştıran belirsizler :
thirteenmay2013
rapunzella06

Mekan seçenekleri: (aklıma gelenler bunlar başka öneriler varsa listeyi genişletelim)
HD İskender
ATA Kebap
FLZ Restoran
Masabaşı Kebapçısı

Bayanlar son durum nedir, hala bir belirsizlik var gibi beni de listeye ekleyin 2 kişi olarak

Balgat diye geçen ama Balgat ile pek alakası olmayan, daha ziyade Dikmen'e yakın olan Cevizlidere'de oturuyorum :)

yaa ama çok uzak değilmişsin. artık metro da var cevizlidere'ye ama ( hadi sen de gel noolurrrrr

Bayanlar son durum nedir, hala bir belirsizlik var gibi beni de listeye ekleyin 2 kişi olarak

h.k cım yok yok bir belirsizlik. mekan belirleyeme çalışıyoruz gördüğün üzere :) seni de ekliyorummmmm

15 Temmuz Salı Akşam Kızılay'da İftar Organizasyonu

Katılacak olanlar:
msbeyaz
harmoni_
eksisonsuz
tripgirl
elotik
h.k (iki kişi gelecek)

Katılırmış gibi konuşup kafamızı karıştıran belirsizler :
thirteenmay2013
rapunzella06

Mekan seçenekleri: (aklıma gelenler bunlar başka öneriler varsa listeyi genişletelim)
HD İskender
ATA Kebap
FLZ Restoran
Masabaşı Kebapçısı

O tarafa metro yok, hiç olmadı olamaz da çünkü engebeli ve yüksek =)
İftarda eşimi yalnız bırakamam canım o yüzden gelemiyorum. Diğer günler akşam yalnız yesin sorun olmaz ama iftarda yalnız kalmasın istiyorum, hem de iftar çok geç olduğu için eve dönüşümüz geç oluyor maalesef :)

Kizlar kesin karar verin ben pazartesi kizilaydayim rezervasyon yaptiririm herkes kesin kararini versin pazartesiye kadar
Bide ne sapikligi olucakki kizilayda iftar acmaya gidiyoruz toplu bi sekilde sevmezsen insanlari bidaha gormezsin olur biter:) ki herkes arkadas canlisi ki boyle biseye kalkisiyoruz dimi ama:)

Arkadaşlar sapık şeysi şakaydı gülün diye dedim. Bi kaç davetlim gelecek eğer denk gelmezse o güne ben de katılırım. Şuan belirsizler listesinde kalayım, bilgi veririm dahil olabilirsem..

Kesinlikle katılıyorum, yeni arkadaşlıklar eminim ki güzel olacak

Harikaa :) mekanlar da cok iyi (hd haric .p ) telefon eder randevu aliriz zaten . Pazartesi alsak yeterli olur .
Rapunzella fikri ortaya atti o gelmezse olmaz :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ama yeni metroda cevizlidere duragi var :/ neyse ama bi dahakine kesin gelirsin odesiriz

canim rezervasyon kolay ben de gidebilirim kizilaya is yerim yakin. yeter ki mekan konusunda herkes fikir versin

bundan sonra yazacak herkes hangi mekani uygun buldugunu soylesin de en cok ok denilene rez. yaptiralim.

Kesinlikle katılıyorum, yeni arkadaşlıklar eminim ki güzel olacak

Harikaa :) mekanlar da cok iyi (hd haric .p ) telefon eder randevu aliriz zaten . Pazartesi alsak yeterli olur .

rapunzellanin bu sessizligi beni korkutuyor dostlar hahaha

kızlar ben biraz yabancısıyım ankara'nın daha yeni yeni alışmaya çalışıyorum.ümitköy'de çalışıyorum ve 19.30da çıkabiliyorum işten kızılayda olursa iftar yetişirim heralde dimi.boşu boşuna yollara düşmiyim dedim.

Cok rahatlikla umitkoyden kizilaya yetisirsiniz . Zaten soylenen mekanlarin tumu tam kizilayin ortasi

Ah canım benim çok tatlisin. Şehir disindayim diye erken söz vermek ist emedim ama inş bi aksilik olmazsa geleceğim. Flz güzel bi yer olabilir. Gelemeyenler ramazani sorun edenler için daha sonra tekrar bi organizasyon yapabiliriz.

teşekkürler dedim belki trafik oluyordur iftar saati diye ondan sordum

Metroyla gelseniz aslinda trafik riski ortadan kalkar

ben de ayi seyi diyecektim iyi olmus yazdigin. metro yarim saatte kizilayda olur. yetisirsin aksam trafigine girme hic trip

rapunzellaa o zaman isminin yerini hemen degistirelim.

flz ye ben de sicak bakiyorum baska var mi fikri olan???

rapunzella bu arada sinavin nasil gecti ya aklima yeni geldi sormak kusura bakma ;/

Bu güzel bir başlangıç olacak . Birbirimizi seversek ki seveceğimizi düşünüyorum . Ayda 1 kez KK buluşması yaparız :)

ben de ayi seyi diyecektim iyi olmus yazdigin. metro yarim saatte kizilayda olur. yetisirsin aksam trafigine girme hic trip

rapunzellaa o zaman isminin yerini hemen degistirelim.

flz ye ben de sicak bakiyorum baska var mi fikri olan???

Hem açık hava . Benim için en önemlisi o . Havadar olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…