Ankaradan arkadaş olalım

Bende gelirimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O zaman Liste yapmaya başlıyorum:

15 Temmuz Salı Akşam Kızılay'da İftar

Katılacak olanlar:
msbeyaz
harmoni_
eksisonsuz

Var mı arttıran :KK34:

Merhabalar kızlar bende elvankentte yaşıyorum
doğma büyüme ankaralıyım,gölbaşılıyım orada çalışıyorum evlenince elvankente yerleştim.bir de kızım var 4 yaşında

BENDE ankarada olmak isterdim inanın ben böyle konu açtım kımse yazmadı benım bır komsum bıle yok cevremde aslen çorumluyum fakat ankaraya her yaz gıderım :KK43: cok ozendım sıze

Arkadaşlar gerçekten buluşabilecek misiniz? İn misiniz cin misiniz hırsız mı sapık mı? Nerden bileceksiniz yani cesaretli olmalı insan, çılgınca bişey bu.. :KK33:
ama heveslenmiyor da değilim hani.. Ben de Ankaradayım ve kankilere ihtiyacım var.. :KK55:

bence cok güzel bir organızasyoon canım bı kere kımler nasıl ınsanlar bunları ogrencez

Arkadaşlar gerçekten buluşabilecek misiniz? İn misiniz cin misiniz hırsız mı sapık mı? Nerden bileceksiniz yani cesaretli olmalı insan, çılgınca bişey bu.. :KK33:
ama heveslenmiyor da değilim hani.. Ben de Ankaradayım ve kankilere ihtiyacım var.. :KK55:

kimse kimsenin evine gitmiyor ki.dışarda merkezi bi yerde buluşulacak.bence sen de gelmelisin.

Etrafımdan birine söylesem acaip yadırgar hatta engel olurlar bu işe gizli kalkışmalıyım. :KK56:Gıcık tipler gelirse orayı terkederim derhal.. :KK52:

valla ben ankaranın yabancısıyım evlendim de geldim canım.yani cidden sıkıldım ve belki kafa dengi birileri çıkar umuduyla gidicem.ayrıca gıcık tipler her yerde her ortamda yok mu?burda da olabilir.sen de en kötü yemeğine yer gidersin nolcak.bi şey kaybetmeyiz.

Ben hic bir problemle karsilasacagimizi dusunmuyorum . Sapik olsa yada in cin 1 kisi.olur o kalabalikta da kaynar gider araya :) .

Bu kadar abartilacak bir şey yok ki canım. Sosyal hayatta da ilk kez tanistigimiz kişilerle oturup çay, kahve ictigimiz oluyor. Insan böyle böyle yeni arkadaşlıklar kuruyor. Kimse ben gideyim de giciklik yapayım amacıyla gelmez ama karakteri hoşuna gitmezse bi daha gorusmezsin olur biter. Belki de çok kafa dengi insanlarla karsilasacaksin. Mesela Arkadaslarimdan istediğim verimi alamadigim bu günlerde benim çok ihtiyacim var

Bu kadar abartilacak bir şey yok ki canım. Sosyal hayatta da ilk kez tanistigimiz kişilerle oturup çay, kahve ictigimiz oluyor. Insan böyle böyle yeni arkadaşlıklar kuruyor. Kimse ben gideyim de giciklik yapayım amacıyla gelmez ama karakteri hoşuna gitmezse bi daha gorusmezsin olur biter. Belki de çok kafa dengi insanlarla karsilasacaksin. Mesela Arkadaslarimdan istediğim verimi alamadigim bu günlerde benim çok ihtiyacim var

Kesinlikle bende oyle dusunuyorum .
Belki de cok saglam dostluklarin temeli atilacak .

Harmoni listeyi yapiyordu en son :)

Son durum nedir kızlar şimdi ?

Kızılayda işi gücü olan biri yada mekan belirleyebilecek biri bi el atsa

Kızlar durum nedir, iftar organizasyonu mu? Öyleyse bile ramazandan sonra daha geniş bi katılım olacaktır, bunu tekrar gündeme alalım bence. Kesinlikle güzel geçecek bence ve kafa dengimiz arkadaşlar edineceğiz diye düşünüyorum. :KK16:

BENDE ankarada olmak isterdim inanın ben böyle konu açtım kımse yazmadı benım bır komsum bıle yok cevremde aslen çorumluyum fakat ankaraya her yaz gıderım :KK43: cok ozendım sıze
Canim insallah sen de en kisa surede iyi insanlarla arkadas olursun. Üzülme ;(

Hahaha guzel guldum ama :KK66: insanlarin internetten tanışıp evlenebildigi bir donemde yaşıyoruz. Ki ben buradan gelecek olanlarin daha normal olduklarini düşünüyorum. Ki.se tanımıyor nasilsa diye istediklerimizi yazıyoruz suraya. Asil kisiliklerimiz ayan beyan ortada. Geleceksen listeye ayila bayila eklerim sapiklik yapacak kizlar arıyorum ahahahaha :KK70:
bence cok güzel bir organızasyoon canım bı kere kımler nasıl ınsanlar bunları ogrencez
Benden +1milyon :KK66: geliyorsun dimi sen su an tel.den bakıyorum da listede yoksun sanirim?

hafta içi olduğu için zor olucak ama gelirim Allahın izniyle.
Her zorlukta bir kolaylik saklidir tripcim ekledim gitti :KK66:

Rapunzela sesin cikmadigina gore listeye seni de ekliyorum :KK66:
Beni de ekleyin kızlar.
Hemennnnnn :KK66:

Son durum nedir kızlar şimdi ?
Kızılayda işi gücü olan biri yada mekan belirleyebilecek biri bi el atsa

Ya evet birkac tercihimiz olsun secelim arasindan var mi fikri olan yoksa ben listenin sonuna kafama gore aklima gelenleri ekleyeyim ordan secelim

X