Ankaradan arkadaş olalım

tamam metroyu da bi denerim.söylediğiniz mekanları bilmiyorum ama nolurrrr açık hava olsun.malum ramazan ve sigarasızlık çok koyuyo adama.

daha hiçbirinizi tanımıyor olmama rağmen gelemiycem diye bi üzülmedim değil hani :) eminim çok eğlenecek, güzel arkadaşlıklar kuracaksınız. Ramazandan sonra tekrarlamazsak küserim ona göre :)

tamam metroyu da bi denerim.söylediğiniz mekanları bilmiyorum ama nolurrrr açık hava olsun.malum ramazan ve sigarasızlık çok koyuyo adama.

Hiç merak etmeyin metro ulaşımı kolay olacaktır . En olmadı ben sizi metro çıkışından alırım . Gideceğimiz yere birlikte gideriz
Bende sigarasızlıkla mücadele ediyorum :)

daha hiçbirinizi tanımıyor olmama rağmen gelemiycem diye bi üzülmedim değil hani :) eminim çok eğlenecek, güzel arkadaşlıklar kuracaksınız. Ramazandan sonra tekrarlamazsak küserim ona göre :)

İnşallah ramazandan sonra tekrarlayalım dönem başlamadan :)

ben de ayi seyi diyecektim iyi olmus yazdigin. metro yarim saatte kizilayda olur. yetisirsin aksam trafigine girme hic trip

rapunzellaa o zaman isminin yerini hemen degistirelim.

flz ye ben de sicak bakiyorum baska var mi fikri olan???

Sınav konusunda çok dertliyim canım yüz yüze dertlesiriz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ramazandan sonra bi daha yaparız canım söz

Kızlar o zaman hepinize uygunsa flz diyelim. Ben saliya geleceğim inş bi terslik olmazsa. Gelecekleri bi başlık altında toplayalim. Adres konusunda sıkıntı yaşayan olursa ben yardimci olurum gerekirse telefonlasiriz

Flz benim içinde uygundur .
Gelecekleri harmoni liste yapıyordu . Görevini ihmal ediyorsun harmoni:)

Fiyat konusunda kafamızda net bir şeyler oluşması açısından ;
http://flzrestaurant.com/ramazan.jpg

Son düzenleme:

oranın terası da var diye biliyorum gitmedim daha önce de konuşurum ben pazartesi arayıp

sözümüz söz olsun

Flz benim içinde uygundur .
Gelecekleri harmoni liste yapıyordu . Görevini ihmal ediyorsun harmoni:)

Fiyat konusunda kafamızda net bir şeyler oluşması açısından ;
http://flzrestaurant.com/ramazan.jpg

Eneemm hemen de laf soktu yetişemiyorum ki anacım size Şimdi mesajı tekrar düzenleyip yazayım.

15 Temmuz Salı Akşam Kızılay'da İftar Organizasyonu

Katılacak olanlar:
msbeyaz
harmoni_
eksisonsuz
tripgirl
elotik
h.k (iki kişi gelecek)
rapunzella06

Katılırmış gibi konuşup kafamızı karıştıran belirsizler :
thirteenmay2013

MEKAN:
FLZ Restoran
Yeri: Kızılay Alışveriş Merkezi'nin tam karşısındaki YKM'nin en üst katı.
Masa rezervasyonunu adıma ya da kabul ederlerse Kadınlar Kulübü adına yapacağım. Gelenler için de kolaylık olur böylece.

Sevgili eksisonsuz'un yardımıyla, FLZ restoran İftar Menüsü:

Bu da mekanın websitesi: http://flzrestaurant.com/

Konuyu sessiz takip edenlerdenim bütün arkadaşlarım memleketlerine gitti yalnızım ankarada ama açıkcası oruç oruç kızılaya gidip sonrada ekilmekten korktuğumdan sesimi çıkarmadım öncelerde ama şimdi allahtan bi aksilik çıkmazsa bende gelicem.

Bu arada 22 yaşında üniversite öğrencisiyim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eksisonsuz dediğiniz yeri hatırladım şimdi.hiç yorulmayın bulabilirim.kızılay avm deyince hatırladım.yine de çok sağolun

Söz ağızdan bi kere çıkacak
Siz gelin :)

eksisonsuz dediğiniz yeri hatırladım şimdi.hiç yorulmayın bulabilirim.kızılay avm deyince hatırladım.yine de çok sağolun

Gene numaraları alırız zaten . Bir sıkıntı olursa haberleşiriz

Bende gelirim

Buyrun tabikii:)

Ben de sessiz takip edenlerdenim-) gelmek isterim ayarlayabilirsem bebeğim var çünkü. Geleli bir sene olacak buraya bir tane hariç hiç arkadaşım yok .umarım ayarlarım-) bu arada 28yaşındayım sizler gibi genç de sayılmam-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…