Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

ben geçen gün setre kuaförle tesadüfen görüştüm. sahipleri çok cana yakın güler yüzlü insanlar. ancak sanırım genelde tesettürlü bayanlara yönelik bir salon. ama konuşmaları da oldukça iddialı. aslında aklıma yatıyor ama bilmiyorum, karar veremiyorum offf of

Merhabalar.ben im 17 mayısta nişanım oldu ve çok uzun süre kuaför aradım.Bir cok kuaföre prova yaptırdım ama arkadaşımdan mostan ayrılan arkadaşların tunalıya geçtigini duydum orda ısmail beyle tanıştım bu sayfadakı bi kac öneriden sonra çok teşekkurler o arkadasları önerenlere ismail bey o kadar güzel bir saç yaptıki çok mutlu çıktım sizlerede önerebileceğim yer magic touch kuaför ve ismail bey...

şimdiden gelinbaşım için randevumu aldım.inanın çok yoğun çalışıyorlar..şimdide bir fotoğraf stüdyosuna ihtiyacım var acaba neresi var bildiğiniz arkadaşlar ii bir yer istiyorum.benim için o kadar önemliki...

bizim mahallenin kuaförleri çok ucuz heralde
ben sözümde baya abartılı bi topuz yaptırmıştım.
taktırdığım tokadan daha ucuza yapmıştı adam saçımı
bir milim bile inmedi topuz.. çok da güzeldi
20 TL vermiştim
toka 35 TL idi :)))

kızar bende makyözü ayrı ayarladın.gene mos kuaforden ayrılan bi makyözle anlaştım.esma tunc hatta siteside var esmatunc.com cok övdüler.arkasım 5 sene once yaptırmıs anlata anlata bıtıremedı.kendı mekanı var ama anlaştıgım kuaföre gelıcek.kuafor olarakta tunalıda tarhan caddesınde ERDEM KIRAMER kuafor var.gene cok ıyı oldugunu soyedınler.ılk defa yatırıcam ama hıc ıcımde endıse yok.gercekten ıkısınde cok ovuyorlar.ugunum 26 hazıranda hazıranın ılk haftası provaya gıdıcem bakalım nasıl olacak bunları duyan varmı hıc?

ankarada gitmedim denemedim kuaför kalmadıı ama hiç birinden memnun kalmadımm sürekli sorunlar yasıyorum mutlu ve huzurlu bi sekilde ayrıldım kuaför olmadı şimdiye kadar...bana önerebilceğiniz kuaför varmı acaba?

magıc touch kuaförü öneren arkadaşlar fiyatlar ne düzeyde cevaplarlarsa sevinirim :)

Sevgili magic touch ekibi, keşke bu kadar sık mesaj atmasanız, siteye yeni üye olup da 1 mesaj atan ve ilk mesajını diğer magic touch mesajları ile aynı formatta (tunalı / nine west üstü/ eski mos ekibi) atan bir üyenin ne amaçla üye olduğu bellidir. Arama motoruna yazın bakalım magic touch ve yasemin diye, çıkan mesajların heepsi birbirinin birebir aynısı.İlk başlarda bi denesem mi diyordum ama bu kadar çok ve aynı mesaj üstüne gitmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Eminim birçok arkadaşım da benim gibi düşünüyordur.

kızlar ben antares evlerının orda esta kuaförle anlasmıstım yazmıstım daha once ayrıca gecen bır arakadastan duydum antares alışveriş merkeziznin içindeki ali gür kuaförde gelinbasını 250 mılyona yapıyormus haberınız olsun

Bende arkadaşlara katılıyorum bi ağızlarına Magıc Touch vardır gidiyor sanki koskoca Ankarada başka kuaför yok...

Boşverin arkadaşlar illa pahalı yer olacak diye bişey yokkk... Tunalı, kavaklıdere yada çankaya olacak diye bişey yok değil mi? Bende fiyat aldım saçı 100 tl ye makyajı dışardan kendimde getirebilirim yada o kendi bildiğini getittirecek 50 tl, manikür pedikür de olsa olsa 20-50 tl fazla bişey tutmuyor yani... Prova da yapacak...

oraya bende gittm ama cok ii seyler duymadım oranın hakkında o yusden wazgecmıstım ordan namık tamerle anlastım bende oda 250 ye yapıo prowası war porselen makyajıda war manıkurde war hakkında kotu bişide duymadım inş da memnun ayrılırım

canım atakuleye çok yakın abidin daver sokakta ''şahika kuaför''var...harun ve yeşim bu işin üstatlarıdır...kesinlikle tavsiye ederim...detay soracağın bişi olursa özelden msj yaz...
bu arada mutluluklar.....

burayı da bır denemek ıstıyorum ben ızlenımlerımı yazarım

kızlar benim düğünüm de 24 temmuzda, demetevlerde ahenk kuaförden randevu aldım, sahibi ertan bey profesyonel kuaförler derneği başkanı, fotoğrafçının tavsiyesi üzerine gittim, zaten fotoğrafçı ile yanyana salon, makyaj + saçı 300e yapacak, makyaj malzemesi olarak mac, kryolan ve clinique kullanıyorlarmış, girince içime sindi salon, hiçbir akrabalığım yok, tesadüfen gittim, inşallah istediğim gibi olur herşey

Ben dün Tunalı'da gezdim birkaç kuaförle görüştüm ama pek içime sinmedi.Fiyatları yüksek birkısmının.Hadi fiyatlar yüksek ama değer denilecek bir yer bulamadım.Bir arkadaşım da bana Houston Kuaförü önerdi.Gidip bakamadım henüz sizlerden bilen ya da giden var mı bu kuaföre kızlar...

Kızlar Ankara'da kuaför arayışları nasıl gidiyor,ben Ankara'ya gidemiyorum fazla,o yüzden araştıramadım henüz.Tunalı da Houston kuaförü bilen kimse yok mu?

slm kızlar bnde kısmetse kasımda evleniyorum ve artık saç makyaj araştırmalarına başladım.ali güre daha önce gittim ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.basşka bi arkadaşımda nişanda çok sorun yaşadı saçında.ahenk fena değil ama bnce çok özenli çalışmıyorlar.ayrıca makyajı ahenkte tavsiye etmem.tekin acarda yapılan makyajlardan memnun kalanları duymuştum ama kararsızım.ayrıca porselen makyaj aklımı karıştırdı.

Tekin Acar da makyajı yapan kişileri kuaför çağırabiliyormusunuz peki.Ayrıca fiyatı konusunda bilgisi olan va mı.Benim bir arkadaşım gelin makyajını yaptırmıştı,çok güzel ve sade bir makyaj olmuştu.Bu arada Mac de çalışanlarda makyaj yapıyor ama çok pahalı ya...

ESW, Acaba ahenk kuaförden memnun kaldın mı? Saç ve makyajda hakkaten iyiler mi? O deiğin ürünlerle porselen makyaj yapıyorlar mı? Lütfen bilgi verir misin?

Kizlar Zabit Polat'a giden varmi?? Dugun icin kuafor arastirmalarina devam ediyorum, fakat henuz biryer bulamadim Mutlaka memnun ayrilmayan birileri oluyor kuaforlerden... Zabit polat ile gorusmeyi dusunuyorum, gittikten sonra yazarim size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…