Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

dıs mekan da yapılıodu orda dimi cnm ugrayıp bide oraya bakıyım ben

ya cok iimiş bu bunada bakmm lazım hemen :) ama ilk kez duydum tabi bilgisi olan arkadaslar yazarsa ii olur

şimdi netten baktımda memnun olmayanlarda warmıs ordan bilmiyorumkismile

iyice bir araştırmak lazım orayı. bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. kafamçokkarıştı

zümrüt nerde arkadaşlar... Ben hala karar veremedim. Nisanda göreve baslıcam ve magici denicem kaş fön vs ile. Ama albüm konusunda hala kararsızımmm

Kızlar Ankara'dakini bilmiyorum ama ıstanbul'da Ali Gür Kuaför gördüm acaba bunlar aynı kişiye mi aittir.

ya bende kapatıomus die duydum poek memnun deillermiş galiba ali gur kuaforden namaık tanere g,den cok kişi warmıs

evet namık tamer benim eski kuaförümdü. ben de tekrar onlara dönmeyi düşünmedim değil. bir gidip konuşacağım onlarla. aldığım bilgileri sizlerle de paylaşırım arkadaşlar. ancak saç konusunda gerçekten çok iyiler. makyaj ne durumda bilmiyorum ama. ben boyalarından fönlerinden çok memnun kalırdım.

kızlar bende yasemin hanıma gittim inanın çok şeker çok tatlı bi bayan yaptığı makyajlarında fotolarını gördüm harika kaşlarımıda aldırdım inanın her gören ne güzel olmuş sende bi değişiklik var diyor :) fiyatıda gayet uygunn kesinlikle tavsiye ederim ...hihoyyyt

cnm fiyatıda solesen:) bide dısarıya gidıomu makyaja

ben de tam fiyatı sorcakım ki D: sen sormussun haftaya bende bi gidicem bakalım bi kas aldıralım D: fön cektirelim düğünümüze var daha nasılsa denemiş oluruz hem

Merhabalar,

Benimm dugunumde Ekimde olacak. Ben Etlik Ali Gur kuafore nisanimda gitmistim. Daginik topuz istedim fakat hic istedigim gibi olmadi. Begenmeyince sacimi bozup tekrar yaptilar yine olmadi. Sacimin arkasi o kadar karisikti ki aksam 2 saatte ancak acabildim!
Bence kuafor cok onemli, simdeden biryer bulmaya calsiyorum bende. Yurtdisinda oldugum icin isim cok daha zor. Yorumlariniz benim icin cok onemliii olumunekankayizsmile
Ayrica sac ve makyaj provasi yapmak gerekli bence. Riske atmamak lazim...

arkadaslar bukadar ii olduguna gore fiyatlarda cok yuksektır heralde dimi

canım fiyatlardan bahsedebilirmisin?kimse bahsetmemiş

kızlar bende kızılayda biyer önereceğim size
fiyatları uçuk değil:)
izmir caddesinde ayakkabı dünyasının üzerinde
Look kuaför var,gelin saçımı orda yaptırdım
ama giderseniz sahibine yaptırınaklinialirimsmile

kızlar bırde gıtııgınız kuaförlerdekı aldıgınız fıyatlarıda yazarmısınz gercekten yardımcı olucak cok

Tmm çok güzeli harika fln ama fiyat nedir güzelliğin yanında tutar da önemli bizler icin

Mrb kızlar ben Ankara Antares evlernın karsısına yenı acılan Esta Kuaför ile anlaştım ınternet sıtesındende gorebılırsınız esta kuaförun cok kalıtelı bır yer yenı acıldıgı ıcın 475 mılyon olan fıyat 250 mılyonmus 2010 sonuna kadr makyaj provası+gelınbası provası+manıkur +pedıkur+gelınbası+makyaj 250 mılyon ayrıca ıstege gore porselen makyajda var

merhaba arkadaslar bugun dikimevindeki başak kuaförle görüştüm porselen makyaj ve gelin başı 300 tl diyorlar.. adam cok iddalı ama porselen makyajta ozellikle kryolan ürünlerini kullanıyorlarmıs, bize gelen memnun ayrılır diyor..

Ankarada Keçiörende SETRE Kuaför isimli çok güzel ve nezih bir salon var, çalışanların tamamı bayan, güleryüzlü ve deneyimli bir kadrosu var, oraya gidebilirsin web adresleri setrekuafor.com, umarım beğenirsiniz.

keçiören gazino durağında akbankın hemen yanında namık var süper saç yapıyor 200 e falanda yapar sanırım tavsiye ederim makyajı nasıl bilmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…