Altın yüzünden nişanlım benden ayrıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cinsel hayatiniz var mi merak ettim. Yani aslinda bi cinsel hayatiniz olsa aile evinden ayri bi eviniz hayatiniz olsa bence bu kadar tutuşmazsiniz bu adam icin gibi geliyor bana davranislariniz normal degil cunku. Baska bir sey bulamadim dayak cozum olmadiysa (olmamis) aileni size bi yardim aldirsalarmis keske cidden normal degil yaptiklariniz.

Bu adam polim yapıyor. Kesinlikle bırakmaz ama hep bırakıyormuş gibi yapıp konu sahibine acı çektirecek..

Herşeye tamam demişsin ki altından önce sandıkların benim için daha önemli konular. Bir de bu adam sizi sevmiyor egosunu tatmin ediyor. Koşmayın peşinden lütfen gidin kendiniz gibi birisini bulun. İnan size değer vermiyor siz de kendinize değer vermiyorsunuz yapmayın bunu siz değerlisiniz. Adamın size saygısında yok. Bencil,ağzı bozuk, yobazdır da alkolik öbür taraftan, siz olsanız böyle bir adam ile kızınızın evlenmesini ister miydiniz?

Konu sahibi 2 - 3 güne 70'lik deviren adamdan hayır gelmez.

Gerçekten canına susamış gibi davranıyorsun.

Kimse seni tutamaz al başına belanı da rahatla..

Lutfen anlattiklarini baskasi anlatiyormus gibi bi oku kardesim ve kendine bunu yapma bir kere geldigin bir dunyada es esin anasi esin cocugu alkol eski ese verilecek altin mevzusu ustune hep kosan taraf sensin birak ALLAH askina bi soluklan nefes al seninki sevmek degil her seyin farkindasin sen kaybetmek istemiyorsun

Neden size layık olmayan size değer vermeyen sevmeyen biri için bu kadar cabaliyorsunuz bu ilişkide kadın erkek yer değiştirmiş evlilik zaten çok çok zor hem çocuğu var hem annesi olacak bide siz yurt dışından geleceksiniz bide bu kadar olay kendinize yazık etmeyin lütfen yaşım geçiyor deyip sırt evlenmek için evlenmeyin.Sadece aileden ayrılmak özlem çekmek buna alışmak bile çok zor.Allah hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin İnşaallah .

Adamın elle tutulur tek yanı yok altın bahanesi olsun ve bu konuyu kapatın bence zira sonunuz çok kötü görünüyor.

Gerçekten;
Annesiyle yaşamayı kabul edip, Türkiye’ye dönmeyi okeyleyip, tek kırmızı çizginiz olan alkolü bırakma konusunu önemsememesini kabullenip, ailenizin istememesini umursamayıp, size ettiği hakaretleri bile hoşgördükten sonra 10 gramlık bilezik takıldı diye mi çok üzülüp affetsem mi affetmesem mi falan diye düşündünüz İyi misiniz?

Eğer bir çırpıda okuduysanız sakince tekrar okuyun yorumumu. Sonra da kendinize ne yaptığınıza bi bakın. Bir kadın kendini nasıl bitirebilir, işte böyle..

Yalnız gerçekten de paragözmüşünüz. Hiç bir hakaretin, inanılmaz isteklerin, onur kırılmalarının aşağılamalarının, çocuğunu bekar biri olarak sizin büyütecek olmanızın ve en kötüsü alkolik olmasının önemi yokmuş. Bir tek altına tepki vermişsiniz. İnanılmaz gerçekten. Adam başka kimseyi bulamaz bu şartlarda zaten. Hayatınız karardı bu adamla evlenirseniz bunu bilin.

Olayınız cinsel çekimse 10 20 sevişme kar kalır yanınıza. Gerisi ömür boyu çile. Yapmayın.

Yani tek sorun 100 gr altın takması mı gerçekten ? Şaka gibisiniz

cok ilginc. adam agzina s.çmiş üzülmemissin, içerlememissin de 3 kurus altin icin üzülmüşsün
Ben bunu duyunca üzüldüm
sanki sana verse onca altini ertesi gun ailenin verdiklerini de alip kendi altina janti bjr araba cekmeyecekmis gibi triplenmissin. sanki sana kalacak onca altin.

Avrupa da yaşamak insana otomatik akıl ve vizyon yüklemiyor demek ki
Anadolu'nun küçük bir şehrinde kv ve üvey oğulla yaşamaya can atacak kadar devlerin aşkı mıydı?
Yani Leyla ile Mecnun olsa bile Leyla Mecnundan ayrılırdı

Ya bu adam bulunmaz hint kumaşı mı kaslı Brad Pitt mi ne bir yerlerini kaldırmışsın. Adam işin piri olmuş gedikli evli çocuklu senden de 10 yaş nerdeyse büyük. Aşk karın doyurmaz.
Nezaket yok
Saygı yok
Hürmet yok
Değer yok
Neyine hala gram benim değerim yok diyorsun.
Adam bekar kızı bulmuş peşine takmış sen de ühü ühü ühü koşuyorsun maşallah.
Hiç mi koca yok yanına yakışan koca dünyada. Şutla ya sen kov esas. Hayatını karartacaksın haberin yok annemden ayrılmam onu yapmam bunu yapmam ohoo sen altındasın daha vay arkadaş?

Kişiler evlenir ayrılır çocuğu da olur karşı değilim ama bu bildiğin kütükgillerden ex karısı yontamamış sen mi yontup adam edeceksin? Yol ver arkasına da sadaka dağıt

Anadolunun cevval kaynanası ise dünyası kararınca anlar

Adam iyi halt olsaydı, karısı bırakmazdı. Muhtemelen size eski eşini oldukça kötülemiştir, bir şekilde kendisinin masum olduğuna ikna etmiştir ama olayın gerçek yüzü eminim öyle değildir.

Bence aileniz de asla içine sindirmedi bu adamı. Siz o kadar gözü karartmışsınız ki.. Bir şekilde o adama gideceğinizden emin oldukları için aileniz mecburiyetten tamam demiştir.

Çocuğu var, alkolü var, annesiyle yaşama şartı koyuyor vs vs. Her açıdan olumsuz sonuçlar doğuracak bir evlilik olur. Ciddi söylüyorum, 100 Gr degil , 1000 gram altın verseler de evlenmeyin, evlenmeyin, evlenmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…