Allah rızası için yardımmm. Yuvam için susmalı mıyım? Kendim için konuşmalı mı ? 😭

Belli bir yaşın üzerindeki insanlar bu tarz konuların duyulmasından hoşlanmıyor, yaşları, çevreleri yetiştiriliş tarzları böyle, saygı duymak lazım. Kayınvalideniz her ne kadar bu durumu onaylamasa da yanınızda, çocuklarınıza bakıyor, bu bile çok kıymetli bence. Bence eşiniz ve kayınvalideniz iyi insanlar, kararınıza saygı duymuşlar.

3 küçük çocuk varken hayatı bir durum da yokken böyle bir operasyon yapmak bana çok mantıksız geldi.kimseye yük olmamak adına biraz erteleyebilirdiniz ve bu kadar bu durumu yaymaniz hata olmus

Şimdi bir şey soracağım...meme erkek için cinsellik içeren birşey bunu biliyoruz.
Peki "meme buyutmesini istediğine soyler" diyen arkadaşlara soruyorum...eşiniz penis büyütme ameliyatı oldu ve söylüyor eşe dosta akrabaya arkadaşa...normal karşılar mısınız bu konuda normal karsiladiginiz gibi?

Bunu söyleyip söylememek sizin kendi iradeniz ve eşinizle aranizda olan bisey. Eşiniz de rahatsizmis o yüzden soylemeseniz daha iyiydi. Kayinvalidenin karışmaya hakkı yok evet. Ama siz çocukları baktırmak için getirdiginizden dolayı otomatikman karismasi için ona hak tanimissiniz. Keşke minnet etmeseydiniz ona, kendiniz halletseydiniz bir şekilde. Hasta insana yemek bile vermeyen vicdansız birinin eline bakmak doğru değildi

Bence ne ameliyatı olacaginizi söylemeye gerek yoktu
Ama çok büyük skandal bir sey mi derseniz hayir degil
Cocuklar da küçükmüş biraz daha bekleyip eşiniz bakabilecek seviyedeyken olsaydınız keske

Estetik müdahaleleri benim kadar destekleyen insan azdır. Genel olarak da çok açık görüşlüyümdür. Fakat meme büyütme ameliyatı olduğunuzu yedi cihana duyurmak saçmalık. Tamam ameliyat oldunuz, bu sizi çok mutlu ediyor anlıyorum da ama tüm akrabalarınızın sizin memelerinizi konuşması normal mi sizce? Den sahibi olmak önemli.

Haddinizi bilin ! Denli densiz olduğumu sorgulamak size düşmez. Kime söylediysem söyledim. Sizi de asla ilgilendirmez. Ki söylemiş olduğum kişi yalnızca halamın kızı istersem de gerçekten yedi cihana duyurabilirdim de. Bu kadar yorum geldi hepsini saygıyla karşıladım ta ki sizin den yorumunuza kadar. Densizlik kadar hadsizlikte çok önemli unutmayalım !!!

Y
Silikon taktıran geline bakmaya gelen kvdeye slm olsun:)
Biz dogumda bulamadık silikon taktırcam gel desem
Bide buna karar veren insan,milletin duymasına takılmaz herhlde.
Sonucta millet farkı farkedecek bi sekilde:)
Yok baby farkedilmiyor
Bu yaz annemle tatile gittim

Bakıyor durmadan bir gariplik var gibi geliyor ama yok ya o kadar da değildir diyor bence kafasında
Ruslar çoktu ne güzeller dimi anne dedim
Seninde onlardan gerı kalır yanın yok dedi

Sanırım memişlere iltifat etti

Bir abim var sadece. Onla da aynı şehirde yaşamıyoruz. Kadın manasında söyleyebileceğim ve güvendiğim insan halam ve kızıydı..
siz hala ve kızıyla kalmamışsınız ki tabiri caizse yedi cihana yaymış gibi olmuşsunuz :)
apartmandaki akrabalara da kadın hastalığı diyebilirdiziz geçiştirebilirsiniz mesela
şu anda o kadına gebeyken zıttına gider gibi olmuş

Silikon taktırdığınızı insanlara söylemediğiniz zaman yalancı ya da samimiyetsiz olmazsınız. Bununla bağdaştırmak da çok enteresan.

Ayrıca burada tanımadığınız insanlar "gerek yok." deyince alınıyorsunuz ama yüzüne söylediğiniz akrabalar da farklı yorum yapmayacak. Eşiniz de kvde de bundan duyulsun istemiyorlar bence. Meme mahrem bir bölge sonuçta, gereksiz detay.

Bence kime neyi söyleyip söylemeyeceğiniz tabiki kendi tasarrufunuzda -AMA- meme, literatürde "mahrem bölge" sayıldığı için eşinizin ve kv nizin kimseye söylememeniz gerektiğini düşünmeleri de normal geldi. Ben de meme küçültme ameliyatı geçirdim, bekardım o zaman çoğu arkadaşıma aile üyelerime de söyledim yani bi sıkıntı görmedim söylemekte, ama evli olsaydım ve eşim bilinmesini istemeseydi ona saygı duyar söylemezdim muhtemelen, adam herkes benim mememi konuşsun istemeyebilir sonuçta. Bir de yürüyememenize falan da şaşırdım açıkçası, ameliyatımda toplam 200 dikiş vardı, 2 diren takılıydı ameliyattan çıktığımda, 2 saat sonra direnleri eşofmanımın cebine koyup hastanenin terasına çıkmıştım tek başıma. Ertesi sabah da taburcu oldum eve gittim,korsemi taktım normal hayatıma devam ettim,ağır kaldırmamak dışında. Bilmiyorum belki kişiye göre değişiyordur ama meme ameliyatları çok zor değil diye biliyorum şaşırdım durumunuza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…