All-Star Diyet Yarismasi...

Yaaa ben de Tlc aşıklarındanım Tlc yi keşfettiğimizden beridir ailecek ne dizi izle olduk ne de haberler sürekli Tlc açık :KK70: pasta yapmayı öğrendim diyet yapmayı spor yapmayı gelinlik seçmeyi dünyadaki çeşitli hastalıkları ihanet hikayelerini kaçma girişimlerini ev seçimlerini eşya seçimlerini her şeyi öğrendim o kanal ile :KK70:
kesinlikle :KK49: yalnız bugün ki kızında motivasyon kaynağı aşık olduğu kişiye açılma isteği:KK53: salondan bir oğlan bulmak lazım belkide:KK53::KK53:

kesinlikle :KK49: yalnız bugün ki kızında motivasyon kaynağı aşık olduğu kişiye açılma isteği:KK53: salondan bir oğlan bulmak lazım belkide:KK53::KK53:
Ahahah benim de aklıma gelmiyor değil :KK70: salonda videolar gösteriyorlar böyle erkekle kız beraber barfix çekiyorlar filan ah ulan diyorum salondan sevgilim olsa da ben de böyle şeyler yapsam :KK70: :KK70:
Bu kız pek azimli değil ama beğenmedimm bir de 3 ayda 25 kg geçenki kız da 45 kg verdi ne kadar sağlıklı bilmiyorum

Ahahah benim de aklıma gelmiyor değil :KK70: salonda videolar gösteriyorlar böyle erkekle kız beraber barfix çekiyorlar filan ah ulan diyorum salondan sevgilim olsa da ben de böyle şeyler yapsam :KK70: :KK70:
Bu kız pek azimli değil ama beğenmedimm bir de 3 ayda 25 kg geçenki kız da 45 kg verdi ne kadar sağlıklı bilmiyorum
3 ayda 45 kilo mu ayyyyyyy :spor:

evet dün ki daha kolay kilo verdi , belki bu kızın rahatsızlığı var:KK53:

3 ayda 45 kilo mu ayyyyyyy :spor:
Aynen ama 107 kilo falandı kız en başta
evet dün ki daha kolay kilo verdi , belki bu kızın rahatsızlığı var:KK53:
Bilmiyorum orasını ama bu kızlar çok güzel değiller mi sence de ? Dünkü kız da bugünkü kız da bakınca ne kadar şişman demiyorum ne kadar güzel diyorum cidden amerikanlar bu kadar güzel olur muydu :KK70:

Ben acayimda izleyeyim :) diyet tamamda spor en zor kısmı bu işin :)
Spor ödev gibi oluyor yapmazsan acayip böyle eksiklik yaşıyorsun cidden alıştıktan sonra tabi

Aynen ama 107 kilo falandı kız en başta

Bilmiyorum orasını ama bu kızlar çok güzel değiller mi sence de ? Dünkü kız da bugünkü kız da bakınca ne kadar şişman demiyorum ne kadar güzel diyorum cidden amerikanlar bu kadar güzel olur muydu :KK70:

Spor ödev gibi oluyor yapmazsan acayip böyle eksiklik yaşıyorsun cidden alıştıktan sonra tabi
izlerken bende yüzü ne güzel dedim:eğlence:

Yok anam yok ben 4 saat de çalışsam gitmez öyle kilo ne yiyorlar bir de onları gösterseler.. lifetime kanalında fit to fat to fit diye program var orada hem sporları detaylı hem de yedikleri gösteriyorlar
evet onuda izliyorum böyle programların müptelasıyım:KK53: ama biliyorsun zaten bol protein sağlıklı yağ ölçülü karbonhidrat:kk77:

kız agladıgında bende agladım saka gıbı :KK70:
cok guzel bı programmıs
ve sımdı ılk sayfaya gıdıp ılk sayfadakı egzersızlerın hepsını yapacagım :)

X