All-Star Diyet Yarismasi...

Hedef belirtebiliriz de, sıkıntı oldugunu gordum. Her hafta 1 1.5 kilo hedeflemek daha iyi bence. Insanin gozu mu korkuyor ne , ne zaman su kadar olucam dersem o hedefe ulasmadigimi gordum.

Sabah 7 gune sodali ayranla basladim. Bugunun cok esprisi yok. Uc gunluk sivi detoxum. Meyve suyu icmemeye calisicam cunku insulin direncinden kurtulmak istiyorum. Aksama dogru butun menumu toplu yazarim. @bilinmeyenkullanici .
Benim yolum uzun 20 kılodan fazla var vermem gereken.haftalık hedef de mantıklı aslında.haftada en az 1 kılo hedef olsun o zaman.umarım verebılırım.:))

Selam arkadaşlar biraz geç kaldım gripten de gözümü açamıyorum :KK61:Annemlerdeyim yarın evime geçiyorum sporuma başlıcam inşallah :KK6:

Eklentiler

• IMG-20180221-WA0001.jpg
    IMG-20180221-WA0001.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 40
Selam arkadaşlar biraz geç kaldım gripten de gözümü açamıyorum :KK61:Annemlerdeyim yarın evime geçiyorum sporuma başlıcam inşallah :KK6:

Gecmis olsun sarellam. Korumadaki all star seni de listeye ekleyeyim mi. Daha verecek misin :)
Benim yolum uzun 20 kılodan fazla var vermem gereken.haftalık hedef de mantıklı aslında.haftada en az 1 kılo hedef olsun o zaman.umarım verebılırım.:))

1 olsun bizim olsun. :)

Hedef belirtebiliriz de, sıkıntı oldugunu gordum. Her hafta 1 1.5 kilo hedeflemek daha iyi bence. Insanin gozu mu korkuyor ne , ne zaman su kadar olucam dersem o hedefe ulasmadigimi gordum.

Sabah 7 gune sodali ayranla basladim. Bugunun cok esprisi yok. Uc gunluk sivi detoxum. Meyve suyu icmemeye calisicam cunku insulin direncinden kurtulmak istiyorum. Aksama dogru butun menumu toplu yazarim. @bilinmeyenkullanici .
Bugun sivi mi alacaksin sadece.Hangi gunler siviyla beslenecektin ben de oyle yapmaya calisacam.

Bugun sekersiz neskafe uc parca cikolatayla kahvaltiyi kapattim.
Nobette de az yiyecem.
Gece yemeleei yapmayacam.
Cayla birkac parca cikolata yiyecem yoksa tatli istegim gitmiyor.
Istahim neyseki azaldi onceden olsa isim zordu.

Benim bugunku tarti 66 kg.Yukleyemedim Lucky ye gonderdim.

roxen2303 roxen2303 1.gün videosu tamam bence eğlenceli kısmı 20.dk dan sonra başlıyor elimemi yapışır deyip devam ettim.

Iyi yapmissin ben aksama dogru basliycam. Kendimi iyi hissetmiyorum. :KK70:

Kizlar selam
Baslangic 82.3
Hedef 62
Yol uzun pes etmek yok

Spora da katiliyor musun?

Bugun sivi mi alacaksin sadece.Hangi gunler siviyla beslenecektin ben de oyle yapmaya calisacam.

Bugun sekersiz neskafe uc parca cikolatayla kahvaltiyi kapattim.
Nobette de az yiyecem.
Gece yemeleei yapmayacam.
Cayla birkac parca cikolata yiyecem yoksa tatli istegim gitmiyor.
Istahim neyseki azaldi onceden olsa isim zordu.

Benim bugunku tarti 66 kg.Yukleyemedim Lucky ye gonderdim.

Cikolata yiyorsan da bitter cikolata ye.

Bugun yarin ve cuma gunu. Sekersiz bir gun ... Duvara kufredecek durumdayim yani.

Sabah sodali ayran , simdi sutlu kafeinsiz cay (Ingiliz cayi), aksama dogru ayran sut corba(mercimek) diye gider. Menu paylasimlarimda bilinmeyenkullanici yi etiketliyorsunuz.

gruptaki son kilonu hatırlayamadım , + kaç kilo ile başladın şimdi:KK45:

64.2 lerdeydi ama cabuk iner.

Eki Görüntüle 2113988
Başlangıç:60.3
Hedef:54.3 olsun :KK53:
Yarim yarim kg gitsen kafi.

Sarellam Sarellam yarisma disi seni de ekliyorum.

X