All-Star Diyet Yarismasi...

İyi geceler fit olma yoluna sadece baş değil, basen, göbek, simit vs koyan dostlar
Muhtemelen her diyete şöyle başlayıp şöyle bitirdik

Ama başlayıp hafta ortasında da bu şekilde davranırsak üstümüzdeki kilolar 2 gün kalmaya geldim deyip haftalarca kalan kv gibi yapışıp kalır

O yüzden sezon finali yapmıyoruz doğrudan kiloları şutlayıp final yapıyoruz.
Yoksa yaz gelipte düğünlere plajlara gittiğimizde ordaki fit kızçeleri gördüğümüzde ahanda leonardo gibi bakakalırız benden söylemesi

Bu bakışları istemiyoruz
Bu durumdan mütevellit çevremizde ağzımıza kek pasta börek dayayan "aa kurudun kaldın" "bi tabaktan birşey olmaz" "kız senin kilon mu var ayol senin kemiklerin iriiiii" diyen eş dost akrabaya kanmıyoruz kulakları tıkayıp ağzı abur cubura komple kapayıp şu sihirli cümleyi söylüyoruz

El işaretine dikkat. Bazı ortamlarda sözler kifayetsiz kalıyor o dur işaretini yapmak mecburi aman ihmal etmeyin.
Herkese sağlıklı kilo vermeler
Mayıs ortasına kadar hepimizin yüzü gülsün inşallah, ortalıkta kalan kilolar da almak isteyenlere gitsin.
Herkese bol şans!

Sagol canim eline saglik. Insallah bu kez grupca toplu bir 55 saldirisi yapariz.
Slm kızlar.yer varsa bende başlamak istıyorum. Sabah tartılır foto atarım cevabınıza göre .

Tarti resmi yuklediginiz surece herkese yerimiz var ama son katilim yarin. Aralarda katilim yok.

Son düzenleme:
Ben de katilmak isterim cuma yarismalarinda yarisanlar katilabiliyo mu :)
Gelebilirsin tarti resminle.

Günaydın feci bi haldeyim gözlerime inanamadım
Eki Görüntüle 2113930

Fatma biraktigim zamanki kilon 64 lerdeydi. Simdi uzulme zamani degil harekete gecme zamani. + 3 kilo cabuk gider merak etme. Her gun bildirim yapmaya calis. Onun disinda roxen in sporlarina hepimiz uyalim isterim ben. Ilk sayfada.

Günaydın kızlar bir tatile gittim alt üst oldum 56dan 60a ; (Eki Görüntüle 2113933

+4 kilo bize ne yapar be. Catir catir yeriz onu. Kalori alimin cok dusuk biraktiginda biraz yersen kilo alman normal . Bu kiloyu verdikten sonra biraz diyet modundan siyril. Hikayeni okudum muthis gorunuyorsun. %50 protein %10 yag %40 karbonhidrat gibi.

67 yi gordun ha. Superrr devam.
Çakma ikizim, diyet yoluna mı girmis Tontiş kokusunu 10 metreden alırım ben

Cakma ikizin kim kiz. Senin hatrina ona torpil yapayim.

Günaydın arkadaşlar.
6 ay kadar önce 58 kıloydum.bır takım sebeplerden 83 kılo oldum.78,7 gelıyordum fakat dün kötü bır gün gecırdım ve tekrar 79 oldum.11 hafta sonunda 65 ılk hedefim .genellikle 2 öğün beslenmeye dıkkat edıyorum.karataya yakın yıyorum yanı.sporada başlarsam ilk hedefim uzak degıl.
Herkese sağlıklı kılo vermeler

Teşekkürler canım protein zaten genelde yüksek oluyor spor yaptığım için ama bu aralar dikkat edemiyorum oranlara

Hedef belirtebiliriz de, sıkıntı oldugunu gordum. Her hafta 1 1.5 kilo hedeflemek daha iyi bence. Insanin gozu mu korkuyor ne , ne zaman su kadar olucam dersem o hedefe ulasmadigimi gordum.

Teşekkürler canım protein zaten genelde yüksek oluyor spor yaptığım için ama bu aralar dikkat edemiyorum oranlara

Sabah 7 gune sodali ayranla basladim. Bugunun cok esprisi yok. Uc gunluk sivi detoxum. Meyve suyu icmemeye calisicam cunku insulin direncinden kurtulmak istiyorum. Aksama dogru butun menumu toplu yazarim. B bilinmeyenkullanici .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…