All-Star Diyet Yarismasi...

Göz kararı yapmıyorum hiç hep tarife göre yapıyorum tadını da 100 kilo olana kadar yedigimden iyi biliyorum :KK70: misafirle oturunca da sadece çay kahve içiyorum öyle eşlik ediyorum

Hayat düzenimi yeme kulturumu değiştirdim yoksa coktaaaannnn bozardim diyeti

Nasılsa sende daha önce yedin biliyorsun tadını :) boşver salatalık ye :)
Çok haklısın canım...hem de ne yemek. Tadını bilmediğim şey azdır hakkaten :KK70: Çok sağol desteğin için. En azından bir 10 kg vermem farz.

Ay valla bizde yok deyip bırakıyorlar 4 aydır piyasada yok dediler... sonunda 1 yerde buldum çok şükür son kutuyu da ben aldım. Napcam böyle bilmiyorum hasta olmasın diye uğraşıyorum sırf bu yüzden ama abiden kapıyor illaki

Canım çok geçmiş olsun ya :KK43: keşke yapabileceğim birşey olsa gerekirse ilacı bana özelden yaz burdan alıp göndereyim resmen eziyet çekiyorsun bir ilaç için olacak şey değil

Çok haklısın canım...hem de ne yemek. Tadını bilmediğim şey azdır hakkaten :KK70: Çok sağol desteğin için. En azından bir 10 kg vermem farz.

:) Bende 15 kilo kaldı vereceğim Çarşamba günü tartıda şoka gireceksiniz :)

Herkes ne kadar azimli maşallah :) cam takida sunlari yaptım simdilik bi seye benzemiyor ama her hafta değiştiriyorum.

Eve gidip kina yakmam gerek. Gaz verin biraz :)

Eklentiler

• IMG_20180504_101845.jpg
    IMG_20180504_101845.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 38
Herkes ne kadar azimli maşallah :) cam takida sunlari yaptım simdilik bi seye benzemiyor ama her hafta değiştiriyorum.
Ben senin o bakır yuzuklere bayilmistim sen orda yeteneğini daha çok gösterebiliyorsun camda daha sınırlı şeyler yapılabilir gibi geliyor bana
Ellerine sağlık :)

Ben senin o bakır yuzuklere bayilmistim sen orda yeteneğini daha çok gösterebiliyorsun camda daha sınırlı şeyler yapılabilir gibi geliyor bana
Ellerine sağlık :)
Cami sevmedim zaten. Kadin koyuyor fırına ertesi hafta cok değişiyor. Ama bugun bi seyler yaptim. Tamamlaninca guzel olacak. Ben de zincir filan daha cok sevdim. Zincirli bilezige başladım biterse gösteririm onu da.

Cami sevmedim zaten. Kadin koyuyor fırına ertesi hafta cok değişiyor. Ama bugun bi seyler yaptim. Tamamlaninca guzel olacak. Ben de zincir filan daha cok sevdim. Zincirli bilezige başladım biterse gösteririm onu da.
Heveslendim valla :)

Sagol mavi. Yeni baslayan biri icin zor ozellikle bu hoca cok geveze göstermiyor anlatiyor:) ama iyi bi kadın. Gumus kilini daha cok tutucam gibi. :)
Yaptıklarını at hep bakalım
Bi kaç kez denemişliğim var cam çok zor hakikaten ben hiç becerememiştim :)

Kuzu sende örme bebek işine giriş
Sende yetenek vardır
Ben dümdüz odun :)
Zamanında coookkkk yaptım usandım
Takı tasarımı da yaptım ondan da sıkıldım
Özel el işleme ipek bluzler de yaptım ondan da usandım :KK70: şuan ki hobim yan gelip yatmak :p

Yaptıklarını at hep bakalım
Bi kaç kez denemişliğim var cam çok zor hakikaten ben hiç becerememiştim :)
Cam aslinda bakir ya da gumusden daha kolay. Zor olan gecirilecek ip icin delikleri yapmak, bi de cami kesmek. Onun disinda zor bi yani yok. Ozel firinin yok ki kendin yap kendin at surekli. Mikrodalgada bile oluyormus ama bende o da yok. Bi de kadin iyi yaptiklarimi aldi ben de onlar benimdi bana ver diyemedim :))

Yapiyorsun firindan oyle degisik cikiyor ki. Taniyamiyorsun o yuzden isim konulmali ama oyle yapmiyor herkesinki karisik.

Isin ozu sevmedim. Ne yaparsan yap evde devam ettiremiyorsan bi onemi yok.

Heveslendim valla :)

Ben bi de elbise daraltmayi, kotlari kisaltmayi , t shirt basmayi filan istiyorum. O da baska zaman artik. :KK53:

Cam aslinda bakir ya da gumusden daha kolay. Zor olan gecirilecek ip icin delikleri yapmak, bi de cami kesmek. Onun disinda zor bi yani yok. Ozel firinin yok ki kendin yap kendin at surekli. Mikrodalgada bile oluyormus ama bende o da yok. Bi de kadin iyi yaptiklarimi aldi ben de onlar benimdi bana ver diyemedim :))

Yapiyorsun firindan oyle degisik cikiyor ki. Taniyamiyorsun o yuzden isim konulmali ama oyle yapmiyor herkesinki karisik.

Isin ozu sevmedim. Ne yaparsan yap evde devam ettiremiyorsan bi onemi yok.

Ben bi de elbise daraltmayi, kotlari kisaltmayi , t shirt basmayi filan istiyorum. O da baska zaman artik. :KK53:
Eve bı dikiş makinası al çok kolay ve çok zevkli inan kendi elbiseni kendin dikersin
Benim annanemde babanemde dikiş hocası az elbise etek dikmedim kendi patronunu çıkarmakta kolay inan daha zevkli

X