All-Star Diyet Yarismasi...

Bak bunu da ben yaptım bı ara kokulu taş işine de sarmistim ilk yaptığım buydu
Screenshot_2018-05-04-16-51-31-930.jpeg

Bunları ev içine giydiriyorum :KK70: dışarı giyimleri tam bı kontes fırfırlı dantelli yakalar kollar danteller ekledim :KK70:
Hazır alıp üstüne mutlaka birşey ekliyorum ona özel olmuş oluyor iyiki kızım olmuş :KK70:
Erkek olsaydi yanmisti. :KK45:

Dantel degisik bi hava katiyor zaten.

Bak bunu da ben yaptım bı ara kokulu taş işine de sarmistim ilk yaptığım buydu
Eki Görüntüle 2143379

Guzel olmus. Topigin konusu tamamen degisti. :KK73:Sapka isine de sarsana nisa. :dondurma:

Erkek olsaydi yanmisti. :KK45:

Dantel degisik bi hava katiyor zaten.

Guzel olmus. Topigin konusu tamamen degisti. :KK73:Sapka isine de sarsana nisa. :dondurma:
Şapkadaki çok yaptım
Hasır düz sapkalara çiçekler Jean çocuk sapkalara boncuklar falan

IMG_20180504_165607.jpg

Bak bu yeşili geçen sene giydi böyle duruyor

IMG_20180504_170020.jpg

Bak bunu da ben diktim
Hazır tuttu etek aldım üstüne dantel bluz diktim eteğe sabitledim
Etek ucuna aynı gupurden diktim

Biyerde görmüş beğenmiştim uçuk fiyat söylediler :KK70: çeyrek fiyata geldi

Aklinyolu1 eşim kızım ben ahsenin doğum gününde bı resim göndermiştim sana hatırladın mi
O elbiseyi de ben diktim :KK70:

Ben şuan çocuk giyim mi dikip satsam diye düşünmedim değil hani

Canım çok geçmiş olsun ya :KK43: keşke yapabileceğim birşey olsa gerekirse ilacı bana özelden yaz burdan alıp göndereyim resmen eziyet çekiyorsun bir ilaç için olacak şey değil

:) Bende 15 kilo kaldı vereceğim Çarşamba günü tartıda şoka gireceksiniz :)
Çok saol canım bu seferlik hallettim... inşallah bir daha gerekmez... çok çok teşekkür ederim ilgin için düşünmen yeter

Çok güzeller şöyle rahat rahat dolaş bu yıl plajda :) sendin dimi tatilini erteleyen ben mi yanlış hatırlıyorum
Yok ben tatile gidip de üstünden pareoyu hiç çıkarmadan şezlongda oturanim :KK70: denize girip insanların can sağlığını tehtit etmek istemedim tsunami çıkar diye :KK70: koca plajda tek şişman bendim

Eki Görüntüle 2143390
Bak bunu da ben diktim
Hazır tuttu etek aldım üstüne dantel bluz diktim eteğe sabitledim
Etek ucuna aynı gupurden diktim

Biyerde görmüş beğenmiştim uçuk fiyat söylediler :KK70: çeyrek fiyata geldi
Dantelli seviyorum ben, hos olmus bu. Eline saglik nisa cim. :cool:

Ben de spirulina maskemi surdum oturuyorum. Gulmemem gerek. :KK70:

Zamanında coookkkk yaptım usandım
Takı tasarımı da yaptım ondan da sıkıldım
Özel el işleme ipek bluzler de yaptım ondan da usandım :KK70: şuan ki hobim yan gelip yatmak :p

Çok yaptım zamanında burda tüm kurslara gittim ben ebruli kursu karakalem hepsine :)
Çocuk gelişimi kursuna bile gittim

Süper hatun olduğun tescilli resmen; seni alan hakketten şanslı :halay:

Neden tartin cekilmek istemiyor mu.:KK70:

Biz koyuyoruz egleniyoruz da. Tabi ki corapla, ayakla filan garip oluyor . Bi dusun istersen. :dondurma:
Düşünücem gerçekten bu hafta sonu. Ne bileyim, çevremdeki insanlar kilomu bu kadar tahmin etmiyor. Bir gün beni tanıyan biri burada kayıtları bulup, hey maşallah sen neymişsin yaw diyecek , aleyhimde kullanacak gibi geliyor :KK70: :skandal:

X