All-Star Diyet Yarismasi...

Son Kupa sayilari ve siralama soyle ;

1: N nscckts ----------------> 34 :sampiyon:

2: Hannaz Hannaz ----------------> 20 :sampiyon:

3: @_Makaron_ ----------------> 18 :sampiyon:

4: tulipa tulipa ----------------> 14 :sampiyon:

5: A AklinYolu1 ----------------> 10 :sampiyon:

6: @_SinsireLLa_ ----------------> 9 :sampiyon:

7 : Muttapa7555 Muttapa7555 ----------------> 6 :sampiyon:

8: @krizantem3 ----------------> 5 :sampiyon:

9: @zinnia ----------------> 4 :sampiyon:

10: @TopraKahveBob ----------------> 2 :sampiyon:

Bu haftanin kilo verme ortalamasi 0.11 sasirdik mi hayir. :KK12:

Kupalarina kupa katanlar tebrikler. :sampiyon: Daha iyi sonuclar bekliyorum arkadaslar sizden. Su ortalamayi hep birlikte yukseltelim. :cool:

Son hafta ; kupa sayilari ayni oldugu taktirde toplam kilo verme yuzdesine bakilacak. Simdi reklamlar. :cool:
Sağol koooç teşekkür ediyorum senin sayende kilo verdim :KK19:sırf senin gazabına uğramamak için :cool: kesssinlikle kupayla aleeekaaası yok bak kesinlikle diyorum:KK70: ay bissürü bissürü kupalarım oldu :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

hastalarımıza acil şifalar
benimde midemde bi sorun var gece 3-3,5 ggibi ağrıyla uyanıyorum bugünde çok ağrım var
ne önerirsiniz
sol kaburgamın altı fena ağrıyor.
Üşutmus olabilirsin. Sadece mideden bahsetmiyorsun. Doktora git bence. Cok gecmis olsun.

Yarışma carsamba gunu basliyor ama topik taşınıyor . Bunun bitimi gibi.

Neskafe üç parca cikolatayla güne basladim.Kahvalti etmiyorum çoğunlukla evde izinliyim bugün anca dinlenirim.Aksama da abartmadan bir aksam yemegi yine bitki çay parca cikolata.Bir ara meyve siyu kacirabilirim.Bugun bir lt su içmeye calisacam.

Ve tabiki şampiyonumuz da belli:sampiyon: N nscckts Nisacım seni tebrik ediyorum şimdiden canım :KK74:
Saol canım benim asıl ben seni tebrik ederim son haftalar gelip zayıf olmana rağmen beni bile solladın geçtin :) iraden azmin süpermiş beni daha da teşvik etti :)

Sen de sağol Nis , senin kadar olmasa da iradeliyimdir az birazcık :)
38 bedene düşmen dileğiyle sağlıkla İnşAllah , valla böyle istikrarlı ilerlersen 36 beden bile olursun diyorum :halay: bu mesajım da burda dursun:kahve: , ben demiştim dicem çünkü :KK66:
Saol canım benim asıl ben seni tebrik ederim son haftalar gelip zayıf olmana rağmen beni bile solladın geçtin :) iraden azmin süpermiş beni daha da teşvik etti :)

Sen de sağol Nis , senin kadar olmasa da iradeliyimdir az birazcık :)
38 bedene düşmen dileğiyle sağlıkla İnşAllah , valla böyle istikrarlı ilerlersen 36 beden bile olursun diyorum :halay: bu mesajım da burda dursun:kahve: , ben demiştim dicem çünkü :KK66:
Ayyy :rolleyes:

:KK36:

off yaa...canım sıkkın, çok yorgun hissediyorum. Burada benden başka yalnız yaşayan kim var?

İş stresli, rutin hayat çok sıkıcı....bazen, amaaan yemek içmek nadir keyif aldığım şeylerden biri, boşver gitsin diyesim geliyor. Özellikle haftasonları, güzel bir kahvaltı, film eşliğinde yenen tatlı vs cumadan beni düşündürüyor...

off yaa...canım sıkkın, çok yorgun hissediyorum. Burada benden başka yalnız yaşayan kim var?

İş stresli, rutin hayat çok sıkıcı....bazen, amaaan yemek içmek nadir keyif aldığım şeylerden biri, boşver gitsin diyesim geliyor. Özellikle haftasonları, güzel bir kahvaltı, film eşliğinde yenen tatlı vs cumadan beni düşündürüyor...
Uyma o içindeki sese :)
Kahvaltını güzel yap zaten badem ceviz fındık fıstık 1 çay bardağı bol zeytin tereyağlı omlet soslu peynir üstüne kekik falan :) ilk diyete başladığımda böyle başlamıştım şimdi canım hiç birşey istemiyor zorla yiyorum. Sağlıklı beslenince o istediğin krizler bitiyor inanki
Ellerimle yapiyorum bak şuan kek kurabiye hiç canım istemiyor

Uyma o içindeki sese :)
Kahvaltını güzel yap zaten badem ceviz fındık fıstık 1 çay bardağı bol zeytin tereyağlı omlet soslu peynir üstüne kekik falan :) ilk diyete başladığımda böyle başlamıştım şimdi canım hiç birşey istemiyor zorla yiyorum. Sağlıklı beslenince o istediğin krizler bitiyor inanki
Ellerimle yapiyorum bak şuan kek kurabiye hiç canım istemiyor
Süpersin canım ya. Maşallah.:nazar:Ben olsam, ay misafir ağırlayacağım, tadına bakayım güzel mi diye 3 er 5 er götürürdüm.

En son evimde ağırladığım insan için, ben yemezsem o da yemez diyerekten, 10 günlük sıkı diyetimi bozmuştum. :işsiz:

Süpersin canım ya. Maşallah.:nazar:Ben olsam, ay misafir ağırlayacağım, tadına bakayım güzel mi diye 3 er 5 er götürürdüm.

En son evimde ağırladığım insan için, ben yemezsem o da yemez diyerekten, 10 günlük sıkı diyetimi bozmuştum. :işsiz:
Göz kararı yapmıyorum hiç hep tarife göre yapıyorum tadını da 100 kilo olana kadar yedigimden iyi biliyorum :KK70: misafirle oturunca da sadece çay kahve içiyorum öyle eşlik ediyorum

Hayat düzenimi yeme kulturumu değiştirdim yoksa coktaaaannnn bozardim diyeti

Nasılsa sende daha önce yedin biliyorsun tadını :) boşver salatalık ye :)

Eve daha yeni girdim. Benim ufaklığın antibiyotik alerjisi var sadece bi kaç ilaç var kullanabildiği. Ve 2 tanesi piyasada yok denecek kadar az... eczane eczane şurup aradım... hava çok sıcak bunaldım

Eve daha yeni girdim. Benim ufaklığın antibiyotik alerjisi var sadece bi kaç ilaç var kullanabildiği. Ve 2 tanesi piyasada yok denecek kadar az... eczane eczane şurup aradım... hava çok sıcak bunaldım
Bizim burda eczane arar depoya sorar nerde varsa getirtir hatta evine bile getirenler var
Hasta çocukla eczane eczane nasıl dolascaksin sen canım ya :KK43:

Ecza deposu yokmu bı eczacı arayıp sorsa ilacı

Bizim burda eczane arar depoya sorar nerde varsa getirtir hatta evine bile getirenler var
Hasta çocukla eczane eczane nasıl dolascaksin sen canım ya :KK43:

Ecza deposu yokmu bı eczacı arayıp sorsa ilacı
Ay valla bizde yok deyip bırakıyorlar 4 aydır piyasada yok dediler... sonunda 1 yerde buldum çok şükür son kutuyu da ben aldım. Napcam böyle bilmiyorum hasta olmasın diye uğraşıyorum sırf bu yüzden ama abiden kapıyor illaki

X