All-Star Diyet Yarismasi...

Tek Ogün yemek bana çok iyi geldi
Şeker gizli şeker içeren herşey paketlenmiş konserve edilmiş herşey. Meyve kuru meyve türevleri ekmek vb . Un içeren herşey kızartma ürünleri nişasta içeren herşey ... Bunları Hayatda çıkarınca birşey yapmasanizda yattiginiz yerden kilo veriyorsunuz bizzat test ettim onayladim

Geçen gün diyetde oldugumu unuttum kıza ballı ekmek hazırlarken ekmekten ağzıma attım bı igrendim anlatamam tat yok tuz yok çöp gibi iğrenç dedim çıkarıp çöpe attım ki buraların pideleri meşhurdur yerken nasıl ve niye yiyormusum bu çirkin tadı anlamadım

Şekersiz türk kahvesi bile sanki içinde şeker varmış gibi geliyor bana gözümün önünde taze taze kahveyi cektirmesem dicem içinde şeker var . Ben ki şeker bagimlisiydim :) arindim resmen .

Tüm organlarım temizlenmiş gibi hissediyorum idrarım bile su rengi şeffaf

1 ay sonra doktorum da kontrol var
Muhtemelen 75 olurum
75 kiloyken 38 üst 40 alt bedendim ama bu sefer daha ince küçük bedenler giyinicem gibi ... İnanılmaz bir daralma var beni zayifken görenler sismanligimi bilmeyenler bile kilo vermişsin diyor çünkü :)

Size şöyle söyleyeyim . Sozluyken kayınvalidem bana hediye elbise almıştı uzun şifon abiye doğum günümde . O elbisenin içine girebildim ve o elbiseyi giyerken 65 kiloydum
:)

Kendime bel korsesi almıştım
Onuda günlük giyiyorum düzenli kullanınca belde sıkılasma yapıyor
Faydasını gördüm oyuzden bacak içinde tayt şeklinde olanını alicam

Cuma akşamı eşim beni iş arkadaşıyla tanıştıracak çok sevdiği biriymiş
Ailece çaya çağırdım birde kızım yaşlarında çocukları varmış ahsenin çevresi genişliyor
Kek . Mozaik pasta . Börek . Kurabiye yapicam

Hani yemek yapsan da gelip yiyelim diyen eltim varya ... Onları da pazar kahvaltıya davet ettim kaynım 3 hafta sonra ameliyat olacak . İleri derece şeker hastasıydi kaynım. Şeker hastalığından kurtulmak için ameliyat olacak keyifler yerine gelsin :)

Canım hannaz zaten yarışma dışı takılıyor bize :) beni gaza getiriyor haftada 2/3 kilo vererek :)
Kupalar bende :) ikinci yarışmada devam haftaya öyle bı kilo vericem ki şoka giricek herkes :)
Yarışma dışı mı çok tiissüf ederim sayın Nis hanım tamamen yoğunluğumdan dolayı yazamıyorum ammaaa yarışmadayım tabikisi deee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…