All-Star Diyet Yarismasi...

Arkadaslar cam takiya mi gideyi, gumus , bakir olana mi, yoksa genel taki mi. Merak edenler icin cam taki boyle bi si.

jewelry_banner.jpg
eğer o cam objeleri de sen yapıyorsan kesinlikle cam derim kuzummm

Gümüşe git bende gümüş seviyorum

Iki kursa da gidebilirim fatma ikisini de sevdim yani. Sadece saatler gicik etti beni. Biri sabahin korunde biri aksamin dibinde. :silah:

Tamamdır canım
Yalniz fatma bugun aliyorsun ama ben bu aksam spor yaparsam ne olacak. Bence carsamba gunu alsaydin o gun dagitsaydin.

Ya işte yaptığın hobiler öylece durmasın takarsın diye de dedim:) cam çok basit duriy ama gümüş hep takılabilecek şeyler:)
Hem kendime yaparim hem hediye ederim. :KK76:

Iki kursa da gidebilirim fatma ikisini de sevdim yani. Sadece saatler gicik etti beni. Biri sabahin korunde biri aksamin dibinde. :silah:

Yalniz fatma bugun aliyorsun ama ben bu aksam spor yaparsam ne olacak. Bence carsamba gunu alsaydin o gun dagitsaydin.

Hem kendime yaparim hem hediye ederim. :KK76:
Ben zatrn akşam yazın dediydim ama bu hafta böyle halledelim. Haftaya çarşamba alırım. Spor yaparsanız etiketleyin sorun yok

eğer camı öğreten iyi bir hoca ise muhteşem şeyler çıkartırsın ortaya
yoksa sıradan şeylerle uğraşma.
gümüşe git.
Ya iste bi de hocasina bagli. Iki kursa gidicem de bakalim . Hem gumusu hem cami seviyorum ben.

Ben zatrn akşam yazın dediydim ama bu hafta böyle halledelim. Haftaya çarşamba alırım. Spor yaparsanız etiketleyin sorun yok
Evet haftaya sali aksami ya da carsamba gunu olsun. Boyle cok karisir kafan soyleyeyim.

Gerci M e g g M e g g nin sabit , onu alabilirsin simdi. Yapmaz o aksama kadar. :KK48:

1 saat yurumussun yarim saat daha yuru yildiza tamamla onu yoksa 15 dk bosa gidecek sindy.

Kız Fatma benim bu temizliklerde sayılıyor mu
Ctesi 1 pazar 3 saat yürüdüm ptesi sabah 8 den gece 1 e kadar sadece kahvaltı ve ayran içmek için oturmak dışında durmadan hareket etmiş oldum sayılmıyor mu :)

X