All-Star Diyet Yarismasi...

Kaptana bi sor bakim bakan da olsak kaptana bağlıyız

Temizlik isine vermiyoruz cunku ben yapmiyorum ondan. Odulun mis gibi kokan ev. :KK70:

Ondan degil de mecburi olarak yapiyorsun zaten yildiza gerek yok. Spora alistirmak lazim bizi. :cool:

Ben de 30 dk yurumusumdur dun ama kesik kesikti saymadim. :KK66:

Aklinyolu1 şimdi sabah 8 den gece 1 e kadar hiç durmadan hareket eden biri için yıldız yok muuuu
Yok. :KK70:

:KK70:
Bende eskiden su icsem yarıyordu
Dün dayanamadım tartildim :)

Dayanamazsin bizim nisa. Ben de dayanamiyorum . :KK53:
Kendine ödül ver diye yazdım onu ben 59 yazaydım daha mı iyiydi:KK70:

Sadece sen hakli cikasin diye kilo aldim. Arkadasin boylesi. :KK70:

Temizlik isine vermiyoruz cunku ben yapmiyorum ondan. Odulun mis gibi kokan ev. :KK70:

Ondan degil de mecburi olarak yapiyorsun zaten yildiza gerek yok. Spora alistirmak lazim bizi. :cool:

Ben de 30 dk yurumusumdur dun ama kesik kesikti saymadim. :KK66:

Yok. :KK70:

Dayanamazsin bizim nisa. Ben de dayanamiyorum . :KK53:

Sadece sen hakli cikasin diye kilo aldim. Arkadasin boylesi. :KK70:
Ayy biliyorsun kupa hirsimi
Yıldızlara da göz dikmistim :)

Ayy biliyorsun kupa hirsimi
Yıldızlara da göz dikmistim :)
Temizlikte master yapmissin zaten biliyorum senin temizlik huyunu. Bastan kotu basladin ama sonradan toparladin nisa.

Bunun şerefine 2 kazan latte içilir:KK70:

Latte yok latte yok. Attaaa gitti.:confused: Bugun bi tane ictim biraktim. Butun gun yogurt. :KK70:

ŞUAN 1. BELLİ SİZLERDEN bi atak gelmez VE
@_Makaron_ nun bildirimiyle değişmezse tabi hadi bakim
Fatmacim hafta hafta mi birinci belirliyoruz , yoksa yarisma sonunda mi?

Temizlikte master yapmissin zaten biliyorum senin temizlik huyunu. Bastan kotu basladin ama sonradan toparladin nisa.

Latte yok latte yok. Attaaa gitti.:confused: Bugun bi tane ictim biraktim. Butun gun yogurt. :KK70:

Fatmacim hafta hafta mi birinci belirliyoruz , yoksa yarisma sonunda mi?
Bilmiyorum ki nasıl olsun yıldızları. Şöyle yapıyorum ben o zaman yıldızları belirliyorum artan güneşleri siliyorum. Yarışma sonunda birinciyi belirliyoruz tamam mıdır

Dönüşümlü yap 1 gün plates 1 gün zumba bence ikisi aynı gün zor gibi
Beni de yol yoruyor. Bi kere gitmisken yapayim diyorum. Dusuneyim biraz. :KK51:

Bilmiyorum ki nasıl olsun yıldızları. Şöyle yapıyorum ben o zaman yıldızları belirliyorum artan güneşleri siliyorum. Yarışma sonunda birinciyi belirliyoruz tamam mıdır

Eki Görüntüle 2135555

All-Starlarimiz11 Nisan - 18 Nisan 11 Nisan - 18 Nisan 18 Nisan - 25 Nisan18 Nisan - 25 Nisan
A AklinYolu1
[TH]25 Nisan - 2 Mayis[/TH][TH]25 Nisan - 2 Mayis[/TH][TH]2 Mayis - 9 Mayis[/TH][TH]2 Mayis - 9 Mayis[/TH][TH]9 Mayis - 16 Mayis[/TH][TH]9 Mayis - 16 Mayis[/TH][TH]Toplam GUNES [/TH][TH]Toplam STAR[/TH]
[TD1] Gunes [/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1] Yildiz [/TD1] [TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]
s.gif
Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1]

Tablo su , emojileri silmek zorunda kaldim cunku gorunmuyordu. Yarin duzenli ekleme yapacagim.

Her haftanin gunesleri yildizlari olsun. Sonunda toplayalim bence ama haftanin birincilerini de aciklarsin. :kahve:

Sadece tam 1 gunes ve yildiz yapmayanlari silersin. 30 dk yuruyus, 15 squat gibi...

Beni de yol yoruyor. Bi kere gitmisken yapayim diyorum. Dusuneyim biraz. :KK51:

Eki Görüntüle 2135555

All-Starlarimiz11 Nisan - 18 Nisan 11 Nisan - 18 Nisan 18 Nisan - 25 Nisan18 Nisan - 25 Nisan
A AklinYolu1
[TH]25 Nisan - 2 Mayis[/TH][TH]25 Nisan - 2 Mayis[/TH][TH]2 Mayis - 9 Mayis[/TH][TH]2 Mayis - 9 Mayis[/TH][TH]9 Mayis - 16 Mayis[/TH][TH]9 Mayis - 16 Mayis[/TH][TH]Toplam GUNES [/TH][TH]Toplam STAR[/TH]
[TD1] Gunes [/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1] Yildiz [/TD1] [TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]
s.gif
Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1]

Tablo su , emojileri silmek zorunda kaldim cunku gorunmuyordu. Yarin duzenli ekleme yapacagim.

Her haftanin gunesleri yildizlari olsun. Sonunda toplayalim bence ama haftanin birincilerini de aciklarsin. :kahve:

Sadece tam 1 gunes ve yildiz yapmayanlari silersin. 30 dk yuruyus, 15 squat gibi...
Yani şimdi 10 güneş 1 yıldız ya 23 güneşi var diyelim 2 yıldız 3 güneş şeklinde kalıyor mu güneşler sonraki haftaya devrediyor mu onu da halledersek çözdüm bu işi

X