All-Star Diyet Yarismasi...

IMG-20180412-WA0007.jpg

Canım ben geçen yıl haftasonu kahvaltısında ekmek smit ne varsa gömdüm bir ara
ama abartmadan 1/2 simit 2 dilim ekmek vs gibi
ama akşamına vs çok abartmadım.
fakat kahvaltıyı sıkı yaptım
veya balık vs doyana kadar yedim.
hafta içi ise her kahvaltıda 10 zyetin en az yedim mesela 1 yumurta ekmek sıfırdı.
sporu aksatmadım hemen hemen her akşam yürüdüm.
şaşırtma evet doğru
fakat düşük kalorili değil
çünkü cidden tıkanıyor vücut ve layyn bu karı yemek vermeyecek bana deyip korumaya alıyor kendini.
Daha detaylı bir yazı vardı bununla igili bulup atayım kafan rahatken okursun.
Çok tesekkurler. Uğrasmayin, ama kolayda bulup paylaşırsaniz beni de etiketleyin lütfen . :KK24:

Slm kızlar
A AklinYolu1 3 güneş
zinnia zinnia 2 yıldız
_Makaron_ _Makaron_ sana da 7 güneş (yaptığın sporu ilk sayfadaki sürelere sayılara göre hesaplarsan işimiz daha kolay olur seninde sporun hakettiği karşılığı alır)
Niye ya 56 dk tempolu yürümüşüm. 45 dk tempolu yürüyüş 1 yıldız yapmıyor mu? 1 yıldız 2 güneş diyorum ve itiraz ediyorum :KK70:

Günaydın arkadaşlar hayırlı Cumalar ve de hayırlı kandiller diliyorum :)
Diyete aynen devam , kahvaltı yapmadım daha ama iştahım uçtu gitti diyebilirim ..
Şu işler bitseydi çarçabuk iyi olurdu , camları silicem birazdan .
Sağol canım, sana da hayırlı kandiller. Allah kolaylık versin, yerinde olmak istemezdim :KK70: Cam silmeye 2 yıldız versinler :spor:

Sen de sağol Makaron amin inşAllah ..
Silmeden yoruldum daha , camlar beynimde gökyüzünü kaplıyo sanki :KK43:
Ben de öyle yazcaktım tam da versinler yıldızlarımı güneşlerimi hatta bi de ay versinler kupayı bile hakediyorum :KK70:
Sağol canım, sana da hayırlı kandiller. Allah kolaylık versin, yerinde olmak istemezdim :KK70: Cam silmeye 2 yıldız versinler :spor:

Günaydın kizlaaaarr
Sabah 1 haşlanmış yumurta
4 çilek
1 salatalık
2 dilim kaşar peynir
1 bardak ayran içtim

Kayınvalidem ben gelicem diye buzdolabını donatmış ana gözümün ucuyla bile bakmadım kaymaklara ballara fıstık ezmesi ne :KK70:

Bravo . Menün de cok güzel :KK66:
1 aydır düzgün besleniyorum valla
Daha önceki yediklerime sayıyorum yedim diye kimse madalya takmadi dedim ve bı anda kestim

Normalde bu kahvaltıya yağlı ekmek katmer limonlu kek kızarmış ekmeğe çikolata bal kaymak da eklenirdi :KK70:

1 aydır düzgün besleniyorum valla
Daha önceki yediklerime sayıyorum yedim diye kimse madalya takmadi dedim ve bı anda kestim

Normalde bu kahvaltıya yağlı ekmek katmer limonlu kek kızarmış ekmeğe çikolata bal kaymak da eklenirdi :KK70:

:KK70: neyse yemissin. Aklimda kalmaz en azindan. :KK70: Ben tatliya düskün degilim ama sabah 3 pide gömerim. Bana misin demez... Hic öyle ay cok yedim sistim demem. :-) öyle bol bol peynir vs bile yemem. Her seyden yerim ama. Beni tatli esim alistirdi. O da olunca yiyorum yoksa kendim yapmiyorum ya da aldirmiyorum. Sadece adet dönemlerim de yerim. Ekmek pilav ve börek vs zayif noktam . Ama pilav , makarna vs varsa ekmek de aramiyorum. Yediklerim saglikli ve fakat 3 porsiyon yiyorum :KK70:

X