All-Star Diyet Yarismasi...

Kızlar gunduz cikisi ne güzel spor yapabilirim aslinda ama yogundu günüm cok yorgunum.

Bir de burda baş konus olsaydi ya gerçekten geyikte yazışma çekilmiyor.
Ben 6,30 da işten çıkar 8 e doğru eve varırdım.
aslında 3 sokak aşağıda idi evim ama özellikle uzatıp yolu yürürdüm.
kulağımda bazen eric clapton bazen arabesk tarzı bir radyo kanalı bazen chris ısaac bazen trt 3 ama tamm bitişe yakın türk sanat müziği
uykumu getirip sızayım duştan sonra diye:p

ya bu arada kendi pc im anneme verdim onunki arızalanınca
kızımın pc yi kullanıyorum
çocuk ders çalışacak bana bakıyor bön bön
anneeee hayırdır neye bu kadar gülüyordun duymuyorsun beni diye:KK53:
Guldurebiliyorsak ne mutlu . :halay:

Kızlar gunduz cikisi ne güzel spor yapabilirim aslinda ama yogundu günüm cok yorgunum.

Bir de burda baş konus olsaydi ya gerçekten geyikte yazışma çekilmiyor.
Ne konusalim tulipcim, ekonomik krizlerin yabanci kur uzerinde yarattigi dalgalanmalari mi. :KK53:

Geçen pazardan bu yana hoca ile çalışamadım.
Cumartesi gününe erteledim çalışmayı.
Biraz rahatszdım çünkü dün iyiydim bugün tamamen iyiyim.

fakat alıştım iyice yerimde duramıyorum gitmemk için derse zor tutuyorum kendimi.

Geçen pazardan bu yana hoca ile çalışamadım.
Cumartesi gününe erteledim çalışmayı.
Biraz rahatszdım çünkü dün iyiydim bugün tamamen iyiyim.

fakat alıştım iyice yerimde duramıyorum gitmemk için derse zor tutuyorum kendimi.
Insan spora alisinca surekli yapmak istiyor. Ben de jillian da oyle hissettim ama birakinca eski halime dondum:KK45:

Birakma sebebim tamamen kisiseldi. Ben de sisme yapti.Az yedigim halde kilo veremedim.

Insan spora alisinca surekli yapmak istiyor. Ben de jillian da oyle hissettim ama birakinca eski halime dondum:KK45:

Birakma sebebim tamamen kisiseldi. Ben de sisme yapti.Az yedigim halde kilo veremedim.
Jillian level 30days 1 ,2,3
sonra diğer videoları
sonra zenci bir herifin videoları vs vardı yaptım.
bazen 2 video birden yaptığım oldu.

Bu arada hatun 74 lü
hastasıyımmm:eğlence:

E simdi de jilyan yapiyosun bazen.Simdi sisme yapmiyor mu?Spor nasil şişme yapar ki yaa.

Jillian level 30days 1 ,2,3
sonra diğer videoları
sonra zenci bir herifin videoları vs vardı yaptım.
bazen 2 video birden yaptığım oldu.

Bu arada hatun 74 lü
hastasıyımmm:eğlence:

Ben kendimi sıkmaktan yana degilim. Jillian1 ile basladim jillian 2 ye gecmedim.:KK70:+ Leslie 1 mile de yapiyordum. Biceps + triceps dip. Asiri bi sisme oldu. Simdi 58 lere inip tekrar baslayabilirim. Su an agir adam modundayim. :KK76:

'ni var arkadaş gibi dertlesseydin benle.Acaydin kollaanii. :KK50::KK55::confused:
Actigim zamanlar da oldu. Benim icin olu bir konu o. :KK53:

Konuyu actin zaten BDV de , belki buradaki arkadaslar yardimci olur. :KK23:

X