All-Star Diyet Yarismasi...

Evet dün Lucky'ye de yazdim Antep 'li oldugumu. Ben sana bir kere bir konuda yazmistim. Ama cok zaman gecti üstünden. Orda künefe yemeyen künefe yedim demesin bence
Ya nick bı yerden gözümu ısırıyor ama tam çıkaramadım :)
Tekrar memnun oldum ozaman :)
Şimdi daha farklı gözle bakıcam sana kunefeler baklavalar katmerler :KK70:

Ya bişey sorucam, diyet konularına bakıyorum, iyi kilo veren bir kaç arkadaşın yorumuna denk geldim, vücudu şaşırtmalısınız, her gün az kalori alırsanız bir süre sonra alışır ve kilo kaybı duraklar diyorlar. Hafta da bir gün her istediğini yemek daha doğru vs denmiş. Sizin bu konuda deneyimleriniz, ya da düşünceniz nedir?

A AklinYolu1 de etiketliyelim. :)

Kizlar ,

Kaca dustum tahminleri alayim. Tam -800 gram vermisim dunden beri. 60.6 kg. Yukluyorum cunku bi dahaki sefere 59 la gelecegim.:halay:

Eklentiler

• Photo0220.jpg
    Photo0220.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 24
Ya bişey sorucam, diyet konularına bakıyorum, iyi kilo veren bir kaç arkadaşın yorumuna denk geldim, vücudu şaşırtmalısınız, her gün az kalori alırsanız bir süre sonra alışır ve kilo kaybı duraklar diyorlar. Hafta da bir gün her istediğini yemek daha doğru vs denmiş. Sizin bu konuda deneyimleriniz, ya da düşünceniz nedir?

A AklinYolu1 de etiketliyelim. :)
Uzmanlar gunluk bir bi limitin altinda kaloriyi onermiyorlar. 800-1000 kaloriydi sanirim. 1200 un altina dusmek bence de dogru degil. O sacma sapan shock diyetleri de sacma buluyorum . Vucudu sasirtma yontemi zigzag yontemlerinden biridir. Bir gun fazla alirsin bir gun az kalori alirsin. Boylece vucut kitlik surecine girmemis olur. Bunun da etkileri tartisilir.

Bir de o aldigin kaloriyi sacma sapan yiyeceklerden almak dogru degil. Dogru besleneceksin.

Bir yerde sadece uzaniyorsan , bir is yapmiyorsan rutin seyler disinda alman gereken kaloriyi hesaplamistim. Yas, boy , simdiki kilon gereken veriler.

Son düzenleme:
Uzmanlar gunluk bir bi limitin altinda kaloriyi onermiyorlar. 800-1000 kaloriydi sanirim. 1200 un altina dusmek bence de dogru degil. O sacma sapan shock diyetleri de sacma buluyorum . Vucudu sasirtma yontemi zigzag yontemlerinden biridir. Bir gun fazla alirsin bir gun az kalori alirsin. Boylece vucut kitlik surecine girmemis olur. Bunun da etkileri tartisilir.

Bir de o aldigin kaloriyi sacma sapan yiyeceklerden almak dogru degil. Dogru besleneceksin.

Bir yerde sadece uzaniyorsan , bir is yapmiyorsan rutin seyler disinda alman gereken kaloriyi hesaplamistim. Yas, boy , simdiki kilon gereken veriler.
Anemmm, deşifre olurum :KK70: Yok ben o kadar az yemem zaten, gün içinde unlu ve şekerli şeyler asla almıyorum. Onun harici doyacak kadar yiyorum.

Ama mesela hafta sonu bir gün simitiyle, sosuyla enfes bi kahvaltı yapsam, bu aslında iyi bişey mi? Birisi 6 ay da 35 kg verdiğini yazmış ve hafta da 1 gün iskenderden künefeye her istediğimi yiyordum diyor. Bunun herkes için geçerli olduğuna inanmak istiyorum sanırım :dondurma:

Anemmm, deşifre olurum :KK70: Yok ben o kadar az yemem zaten, gün içinde unlu ve şekerli şeyler asla almıyorum. Onun harici doyacak kadar yiyorum.

Ama mesela hafta sonu bir gün simitiyle, sosuyla enfes bi kahvaltı yapsam, bu aslında iyi bişey mi? Birisi 6 ay da 35 kg verdiğini yazmış ve hafta da 1 gün iskenderden künefeye her istediğimi yiyordum diyor. Bunun herkes için geçerli olduğuna inanmak istiyorum sanırım :dondurma:

Ozelden de yazabilirsin.

Sandigin gibi islemiyor ama . odul gunleri kilo verme asamasinda cok kotu donuyor sana. Koruma doneminde bir derece ama odul gunu olarak adlandirmamak gerek bunlari. :dondurma:

Yemegin odulu olmaz. :KK51:

3.81 km görünüyor, keşke az daha yürüyorum neredeyse 4 km

makaroncum ilgili bakanlar TopraKahveBob TopraKahveBob ve @fatma7454 u etiketliyoruz. Sanirim 2. 6 mile yapiyor , 3 mile bi yildz leslie ile.

Sali gunleri toplayip etiketleme yapiyoruz , ve yildizlar , gunesler dagitiliyor. Bi sonraki haftaya etkisi olmuyor . Kalan gunesleri yildiza tamamlamaya bakin o yuzden.

Son düzenleme:
selammmm
nihayet eve girdim
saat 3 e kadar eşimin doktor işleri ile uğraştık.
rutin kontroller herhangi bir şey yok şükür.
sonra sıpamı alıp gezdik
arada yürüdüm güzelce

12.04.2018 PErşembe menüm
10.00 1 yumurta+4 zeytin+3 dilim domates+1/2 dilim ekmek
13.30 100 gr civarı et döner ( sedece et)+1 bardak ayran
17.30 tavuklu salata
20.00 2 yk yulaf+1/2 kase yoğurt
su 4 lt
spor 1,5 saat hızlı tempo yürüyüş ( kızımı servisten almaya yetişmek için araçla gitmem gereken yolu koşar adımlarla dötümden terleyene kadar yürüdüm:KK53:

Kızlar sonunda ev ilaçlandi şuan kayinvalidemdeyim ayaklarımı uzattım TV izliyorum :KK70:
Ohh hayat sana guzel arada kilonu da veriyorsun. 20 kupayla oturuyorsun. :halay:
60 i gordum nisa bugun. :silah:

selammmm
nihayet eve girdim
saat 3 e kadar eşimin doktor işleri ile uğraştık.
rutin kontroller herhangi bir şey yok şükür.
sonra sıpamı alıp gezdik
arada yürüdüm güzelce
Gecmis olsun zeyna, umarim sorun yoktur. 45 dk yuruyusten bir yildiz alabilirsin.
Sipa derken :)

Ohh hayat sana guzel arada kilonu da veriyorsun. 20 kupayla oturuyorsun. :halay:
60 i gordum nisa bugun. :silah:

Gecmis olsun zeyna, umarim sorun yoktur. 45 dk yuruyusten bir yildiz alabilirsin.
Sipa derken :)
Sus sus kendine nazar etme gördüm çok sevindim 59 a ramak kala :)

X