All-Star Diyet Yarismasi...

Tamam kooç anladım , bak hemen tartı resmimi çektim geldim :halay:

Eklentiler

• 20180331_131829.jpg
    20180331_131829.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 24
Valla yaklaştım hiç sorma , acilen istikrarlı bir şekilde kilo vermeliyim .
O günlerde de yazarım tamam olur anlaştık , yemediğim günlerde de akşam menüsünü yazarım sadece .
Her gün mü menü yazıyoruz , dur ben kuralları okuyayım :kahve:
Tarti resmini carsamba gunu yukluyoruz ama iyi oldu kilonu gormus olduk. Bana yaklasmissin nerdeyse. :KK12:

O gunlerde de yemek yerine yazacaksin buraya . :dondurma:

Valla yaklaştım hiç sorma , acilen istikrarlı bir şekilde kilo vermeliyim .
O günlerde de yazarım tamam olur anlaştık , yemediğim günlerde de akşam menüsünü yazarım sadece .
Her gün mü menü yazıyoruz , dur ben kuralları okuyayım :kahve:
Kurallar 498 . sayfada. Kupa istiyorsan bu kurallar gecerli.

Kupa istemiyorsan yarisma disi eklenirsin listeye. Sadece carsamba gunleri tarti resmi bildirimi yapiyorsun.Menu bildirmek zorunlu degil.

Ay evet bir geldim ki nolmus yahu...

@cgdmk @kolera88 A AklinYolu1 yapmayin etmeyin kac yasinda insanlariz. A AklinYolu1 degistirmesek olmaz mi yarismanin kurallarini? Yarisma basladi neticede. Insanlar ona gore girdi yarisma grubuna. Dedigin kurallari ikinci yarisma icin yururluge sokariz, mumkun mu?

Hepimizin site disinda da bi hayati var sonucta, siteye kafa dagitmaya geliyoruz. A AklinYolu1 bana sormustun nasi hic ban yemedin diye. Gunluk hayat zaten yipratici, bi de burda insanlarla tartissam hayat nasi gecicek? Yapmayin, opuselim barisalim.
Bire bir ben de bu düşüncedeyim kızlar. Kremsokela'nın her cümlesine katılıyorum..

Amaaaan hızınıza yetişemedim ya! 100 mesaj birden olmuş...

Bire bir ben de bu düşüncedeyim kızlar. Kremsokela'nın her cümlesine katılıyorum..

Amaaaan hızınıza yetişemedim ya! 100 mesaj birden olmuş...

Konu kapandi kralicem.

Istiyorsan kurallara uymak zorunda degilsin. Yarisma disi takilirsin . Listede adin var, tarti resmi bildirimi yapiyorsun ama ceza yok, kupa yok, kural yok.

Son düzenleme:
Sunu da ekleyeyim, ben bu gruba gelenlerin niyetini anlamadim. Adi uzerinde diyet yarismasi, kilo vermek icin ugrasmayacaksak ne icin ugrasacagiz.

Yoksa kagidi kalemi al kendini listeye yaz her hafta , hatta her gun yaz. Bakalim ne degisecek. Bende pek bi sey degismedi soyleyeyim.

O yuzden dedim bu yarismayi acalim arkadaslarla kilo verelim. Topik kimler icin yararli , cezalar kimler icin yararli. Gercekten kilo verme bilincinden olanlar icin...

Topikte kimse beni arkadasi zannetmesin . Ben kilo vermeniz icin , sizi zorlamak icin buradayim. Ozeldeki konusmalarimiz apayri. Arkadaslik baska, bu topik baska.Yarisma sonunda kilonuzun en az % 5 ini veriyorsaniz o yeter bana.

Ayrica sunu da anlamam, bir yarisa katil , her gordugun listeye adini yazdir, baska takimlara yazil... Bunun siz dahil kimseye getirisi yok. Siz de goreceksiniz.

Takimlari da destekliyorum. Gecmisten ornek verecek olursam benimle yarisan ama zamaninda tarti bildirimi yapmayan bir arkadasin orada 9 kilo verdigini goruyorum.

Ayni zamanda benimle yarisan ve yarisi birakan , sonra takimlara katilan oradan ayrilan bir arkadasin da kilolariyla cebellestigini.

Ben dusuncelerini dile getirdigi icin kimseye sinirlenmem, kizmam ama gider ayak nasil olsa gidiyorum , suyu bulandirayim da oyle gideyim diyen olursa o zaman sinirlenirim.

AMAC: KILO VERMEK

Kurallara karsiyim diyen , yarisma disi katilabilir . Orada sorun yok.

Ek: Kalan arkadaslara karsi sorumlulugum var. Bir kac kisi gitmeyi secti diye onlarin motivasyonun bozulmasini istemiyorum. O yuzden tam gaz devam...

Son düzenleme:
Kızlar telefonum b.k gibi çalışıyor yazmak istesem yazmıyor program güncelliyor pöfff neyse.. kaldığımız yerden devam etmek ve çoluk çocuk iş güç derkwn tamamen kilo vermeye sabitlenmek istiyorum ben.

Kizlaaaarr şuan parktan bildiriyorum kostum kostum dinleniyorum :) yazım dedim

Evden çıkarken 46 beden kıyafetimi giydim çıktım çünkü hepsi belimden düştü

3 hafta önce 98 kilo 52 beden iken şuan 46 beden giyiyor olmak buranın ne kadar doğru bir yer olduğunu gösteriyor . Okadar mutluyum anlatamam

3 haftada 3 beden .

Şimdi ben yokken yazılanları okumaya başlayabilirim :)

Kizlaaaarr şuan parktan bildiriyorum kostum kostum dinleniyorum :) yazım dedim

Evden çıkarken 46 beden kıyafetimi giydim çıktım çünkü hepsi belimden düştü

3 hafta önce 98 kilo 52 beden iken şuan 46 beden giyiyor olmak buranın ne kadar doğru bir yer olduğunu gösteriyor . Okadar mutluyum anlatamam

3 haftada 3 beden .

Şimdi ben yokken yazılanları okumaya başlayabilirim :)

Iste bunlari duymak cok guzel. :KK19:

X