All-Star Diyet Yarismasi...

Bu arada acayip guldum mesajlariniza Ryan gosling'den aklima geldi size gecen hafta basima gelen olayi anlatiyim:)) Cumartesi bi sevgililer gunu etkinligine gittik erkek arkadasimla, etkinligin adi "sarap ve cikolata", yeri de bi sarap yapimcisi. Biz boyle elit elit gittik falan bi de ne gorelim, guya itfaiye ve polis teskilatina yardim amaciyla ustu ciplak polis ve itfaiyeciler ortalikta fink atiyo Ama boyle adamlara 6 baklava yetmemis, koy daha koy demisler 12 baklava falan yapmislar artik:) Benim icin komik, erkek arkadasima trajikomik bi sevgililer gunu kutlamasi oldu ahahah

sayende ekranımda bir miktar kahve damlacıkları var

Ben de istiyorum boyle bir etkinlik .

Şu anda ben de öyleyim çok fenayım valla. İtiraf ediyorum bi parça bir lokma yani bi lokmacık bazlama aldım. Pişmanım ama çok acıktım
Bazlama ekmekli ya o yuzden daha da acikabilirsin.

Ben de dedim zaten, ay ben cok hayirseverimdir bu etkinlikleri mumkunse her hafta yapin diye:)) maksat itfaiyecilere bi faydamiz dokunsun.

Haha ben de istiyorum komsu ulkeden gelecekler dersin.

Kizlar kan grubunuza baktiniz mi. 0 larin glutenli yiyecekler yemesi iyi degilmis.

Bazlama ekmekli ya o yuzden daha da acikabilirsin.

Haha ben de istiyorum komsu ulkeden gelecekler dersin.

Kizlar kan grubunuza baktiniz mi. 0 larin glutenli yiyecekler yemesi iyi degilmis.
A lara da et ve kalsiyum yemeyin diyor ama hep sebzeyle nasıl yaşayalım? Ben yoğurtsuz sebze yiyemiyorum zaten. Bir de hergün mü tartılsak? Haftada bir mi bilemedim

günlük 20 dk spor var , illa benim hazırladığımı yapacaksın diye bişey yok tamamen sana kalmış
Aslında videoyu yapmaktı planım ama dışarı çıkmam gerekti. Çıkmışken yürüyeyim dedim. Yarın ikisini bşrden yapayım merak ettim kızları zorlamış bakalım bana ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…