All-Star Diyet Yarismasi...

benim günüm şu şekil

sabah
2 yumurta , 2 dl hindi füme , 1 dl peynir , kırmızı biber , 1 dl çavdar ekmeği , çay
spor öncesi

1 etimek ,1 çk fıstık ezmesi

akşam
150 gr et sote , 1 kase yoğurt , sote ıspanak

spor
20 dk koşu
12 egzersiz hepsi 12*4 tekrar
4*40 sn plank
15 dk soğuma yürüyüşü

su : 2,5 litre daha içerim

gün içinde 3 sade türk kahvesi , 1 kupa yeşil çay

Ben de moralsizim ya umarim bu istah kesilmesi olarak doner.Is degisikligi ihtimali ve aileyle atisma.Gecici gorevimi bitirmek istiyor kurumum.Bense eski yere donmek istemiyorum.

AB grubu musun , M e g g

Ben de moralsizim ya umarim bu istah kesilmesi olarak doner.Is degisikligi ihtimali ve aileyle atisma.Gecici gorevimi bitirmek istiyor kurumum.Bense eski yere donmek istemiyorum.

Eskiden de ayrilmak istemiyordun.

Gunaydin kizlar, bu boyle cok komik oluo ya. Bayragi devraliomusuz gibi hissediorum. Sizin yemekler bitmis spora gecilmis bi daha Bu sabah kalktim bi heves dunku yuruyusten sonra yarim bari gitmis olsun die yok, takildim kaldim 4 haftadir. Ben de A AklinYolu1 senin sivi detoksundan yapim dedim.

Sabah: 3 hurma , 1dilim kepek ekmek, 1 kase brokoli corba
Ogle: maydonoz, yesil elma, salatalik,limon blenderdan gecirdim yanina ayran
Aksam: brokoli corba, oglenki sebze suyu
Suan saat 11 ama planimi yazim bozarsam soylerim soz

O kuruma donmek istemiyorum burası baska bir kurum.Yolu herseyi ayri.Memnunum ortamdan.Orda mutlu olmadim.Gecici gorev suremi biraz daha uzatmaya calisicacam yada buraya gecmeye calisacam.Ama bu da zor bir karar.

Degisiklik iyidir. Bi bak bakalim.

yok ben A grubuyum

Bugun bir hindi konusu gecti de ondan seettim.

Spor da bitti cok sukur . Hurma seker icerdigi icin yanlis secim. Otekiler guzel.

Hemen menumu sporumu verip gecmise gidiyorum:) B bilinmeyenkullanici
Oglen: Somon ve ton balikli salata (icinde 3-4 kasik kadar haslanmis pirinc, avocado ve soya fasulyesi vardi)
Ara: 2 kk beyaz peynir
Aksam: 150 gr tavuk, ceyrek patates ve biraz sutten korili tavuk, zeytinyag ve limonlu salata
Toplam: 1600 kalori

Spor roxen2303
Senin paylastigin bollywood dans videosu ve 3-4 tane youtube'dan karisik zumba videosu 25 dk civari:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…