All-Star Diyet Yarismasi...

Napiyorsunuz siz gunde 4-5 saat spor mu. Ben 20 dk yi zor yaptim. Allah im ben de bu azimden istiyorum.
Valla ben 30dk dedim ama 15 dk gibi kisa bir sure yapiyorum aslinda .O bile karnimi indirdi biraz.Hergun 15dk bile duzenli yapilsa az da olsa fayda saglar bence.Alistiktan sonra 20-30dkya cikmak isterim tabi.

Akadaşlarlar dersten yeni geldim...harika paylaşimlarda bulunmuşsunuz.muhabbet deseniz bir numara.kusura bakmayın en yoğun gunlerimden biriydi fazla paylaşımda bulunamadım.
Öncelikle menumü paylaşayim kızlar
SABAH:
1YUMURTA
1PARÇA PEYNIR
5ZEYTIN
1 KAYISI 2 CEVIZ

ÖĞLE:
MENEMEN
YEŞIL SALATA
1 CEVİZ 1 SALATA

AKŞAM:GUNÜM VAR BİR ARKADAŞTA...ÇEŞİT AZ.SADECE 1 ÇEŞİT TATLI VE KAVRULMAMIŞ ÇRREZ DİYE ANLAŞMIŞTIK.MUHTEMELEN BİR AVUÇ ÇEREZLE AKŞAMI KAPATIRIM

Belirli bir duzene oturttuysan bunlarla kilo almazsin zaten . Kilo vereyim diyorsan bir sure tatliyi sifirlamalisin. Tabi bi gunden bir sey olmaz . Bunu cok dedim ben o gun haftaya aya cikti maalesef. Cerez tuzlu olmadigi surece iyidir.

Son düzenleme:
Belirli bir duzene oturttuysan bunlarla kilo almazsin zaten . Kilo vereyim diyorsan bir sure tatliyi sifirlamalisin. Tabi bi gunden bir sey olmaz . Bunu cok dedim ben o gun haftaya aya cikti maalesef. Cerez tuzlu olmadigi surece iyidir.
Yok canım tatlı yemem zaten...çerez de tuzsuz ve kavrulmamiş...ben 10 kilomu bu şekilde sorunsuz gayet iyi verdim ama son 2 aydır 60-63 arasında gidip geliyorum.çok fena takıldım ne yapıcağımı şasırdım.1 gün 1 saat yürüyüş 1 gün bacak hareketleri şeklinde sporumda düzenli ama maalesef kaldım.59,99999 u görünce sınıfıma çikolata dağıtıcam

Süpersin menü gayet güzel akşamı çerezle geçiştirmen de süper günlerde genelde dayanamıyor çoğu kişi yiyor :)

Aaa super sinifina ogrenci olarak geleyim ben.

A AklinYolu1 valla sen iyi dayanıyorsun. İradene hayranım
Baya az yiyorsun bu hafta en çok sen verirsin galiba. Şu haftada 1 gün ben de bu sıvı diyetini yapsam ya..
Kızlar çocukla futbol oynamak spor olmaz mı? Hatta o arada Leslie gibi sürekli yerimde saydırdım 15 dk anca işte..
Sporu yapamıyorum ben internet sıkıntım var.

Hic de dayanamiyorum aslinda. Taktim aldigim kilolari verecegim diye. 61 den 66 ya cikinca sinir oldum. Yarin patates yiyecegim.

Bugün neler yedim? B bilinmeyenkullanici
Sabah
Lor peynirli bol yeşillikli salata, 1 ekmek dilimi pizza ev yapımı
12:30 1 mandalina
15:00 biraz közlenmiş patlıcan 2 kaşık makarna
18:30 yoğurt çorbası bir kase
taze fasülye bir tabak
Bol yeşillikli salata
9 da da 1 bardak yeşil çay içerim
1,5 lt su zor ama denicem şu anda 1 lt

Sebze yesen olmaz mı? Yeşil yani. Patates ağır geliyor bana ama bünyemi tanıyorum diyorsun sen

Ben sebze diyetine inanmiyorum. Her gun %40 karbonhidrat almak gerek . Ben de secimi ondan pilavdan , makarnadan kullaniyorum. Zaten gunde iki ogun yedigim icin sorun olmuyor. Bu sekilde haftada bir kilo verebiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…