All-Star Diyet Yarismasi...

Kilo verme listesine baktim da bi gulme geldi:)) cgdmk hayati uclarda yasamayi seviyosun:)) her hafta ya 2 kilo almissin ya iki kilo vermissin valla:))

Ya tam kiloları vermem hizlanmisken abimler geldi memleketten 10 gün kaldılar bende. İlk defa geldiler uzak olduğu için. Onlarla beraber ben de yedim, iyi halt ettim. Çifter çifter geldi kilolar geri. Ben çok çabuk kilo alıyorum. Hızlı aldığım için çoğu ödemdi, yine o hızla gittiler. Muhtemelen haftaya da iyi veririm diye düşünüyorum, inşallah :)

Benim bugunku menu evlere senlik
Oglen: pilav ustu doner
Aksam: 10 tavuk kanat
Toplam: 1700 kalori

Spor: 1 saat yuruyus
Aksamki tavuk dokundu sanirim, midem bi tuhaf. Umarim zehirlenmem ya, cok isim var bu ara zehirlencek zamanim yok:))

Gunaydin kizlar,

Spor yaparken daha fazla protein agirlikli beslenmek gerekiyor yumurta , sut urunleri , et vs vs gibi. Benim yediklerim jillian a gore azdi.

Once bir yaglarim gitsin spora sonra bakarim artik.

--------------

Tam bi ajansin A AklinYolu1 :)) nasi begendin mi kombinimi:))

Renk uyumu fena degil. Boy da var ucurmus kombini.

Son düzenleme:
Bugun salonda ilk gunumdu 1 saat zumba yaptim cok eglenceliydi
Aksam da 150gr kadar ciger yaninda da yarim lt olmustur walla bol bol ayran

Nasil eglenceli miydi. Ben de gym degil de, dans siniflarina katilmak istiyorum.

Benim bugunku menu evlere senlik
Oglen: pilav ustu doner
Aksam: 10 tavuk kanat
Toplam: 1700 kalori

Spor: 1 saat yuruyus
Aksamki tavuk dokundu sanirim, midem bi tuhaf. Umarim zehirlenmem ya, cok isim var bu ara zehirlencek zamanim yok:))

10 kanati nasil yedin dedim de sonra krem sokola oldugun geldi aklima.

Istanbul'u baz alalim o zaman. Aksam saat 20:00 gibi desek. 17:00 ve 21:00 arasi. Aralik 4 saat olsun ne olur ne olmaz.

Hatta kizlara da uyarsa gelecek haftadan itibaren boyle yapalim.

B bilinmeyenkullanici sen korumaya gectim demistin ama siralamaya girmek istiyorsun. O zaman dedim kupalari alma sen de tamam dedin. Ben yarismada olmayip siralamada olmak istemeni anlamiyorum. O yuzden tam olarak ne istiyorsun soyle de ona gore karar verelim.

Yarismadayim diyorsan yarismanin ortasinda birakamazsin. Birakirsan listeden silinirsin.
Korumadayim diyorsan yarisma disi yazilirsin listeye sorun degil.

Zaten 6 hafta kaldi. O yuzden net kararini ver billy.

B bilinmeyenkullanici sanırım benim anladığım kadarı ile korumaya geçmesine rağmen vermeye devam ediyor. Çünkü bazen aşırı sıkı diyetler bırakılsa bile spor vs den ve bünyenin hemen geçiş yapmamasından ötürü vücud veriyor. O yüzden yarışmada hala olmak istiyor. Ben öyle anladım.

Kilosu stabil degil. Bence sorunu o. Kararlarinda net degil. O yuzden hem vermeye devam ediyor, hem de almaya devam ediyor.

Bu koruma yarismasi degil yalniz makaron.@sarellam hem koruyor, hem listeye yaziliyor her hafta ama yarisma disi .

8:44 YARIM LATTE

9:30 coconut yarim latte

10:50 iki dilim kavun

11:30 3 dilim kavun + 3 yk yogurt + 1 avakado smoothie

Aksama henuz karar vermedim.

Ya neden bu kadar anlaşılmaz oldu bu durum anlamadım ki. Kupa istemiyorum sıralama istemiyorum bura ile motive olup az da olsa kilo vermek amacım koruma kısmına yazabilirsin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…