All-Star Diyet Yarismasi...

Ya neden bu kadar anlaşılmaz oldu bu durum anlamadım ki. Kupa istemiyorum sıralama istemiyorum bura ile motive olup az da olsa kilo vermek amacım koruma kısmına yazabilirsin yani

Tamam yahu bastan beri soyledigim sey. Sohbete gelme, listeden tamamen cik demiyorum zaten. Cezalardan da muafsin o zaman. :dondurma:

A AklinYolu1 okudum geçmişi.. Yağ oranın kilona göre bana fazla geldi ve sporu bırakma kararınıda doğru bulmadım açıkçası üzüldüm

Tam da simdi jillian i bitirdim. Ozlemisim kiz. :KK70: Jillian ve leslie(15 dk) ile devam edicem.

Yag oranim evet fazla bu kadar beklemiyordum :kahve:yalniz baska bir yerde daha olcturucem. Eger olmazsa , doktorla konusucam neden bu kadar fazla diye. Acaba son yedigim yas pastalardan mi oldu. :KK70:

Sen nasil oldun.

Tam da simdi jillian i bitirdim. Ozlemisim kiz. :KK70: Jillian ve leslie(15 dk) ile devam edicem.

Yag oranim evet fazla bu kadar beklemiyordum :kahve:yalniz baska bir yerde daha olcturucem. Eger olmazsa , doktorla konusucam neden bu kadar fazla diye. Acaba son yedigim yas pastalardan mi oldu. :KK70:

Sen nasil oldun.
Sen benden daha iyi bilirsin spor ve sağlıklı beslenme ile sonuç almayacak bir insan yok dünya üzerinde :) yağ oranını bencede başka yerde ölçtür hata olabilir çünkü . Ben daha iyiyim ama tam olarak atlattığım söylenemez:hasta::KK14:

Sen benden daha iyi bilirsin spor ve sağlıklı beslenme ile sonuç almayacak bir insan yok dünya üzerinde :) yağ oranını bencede başka yerde ölçtür hata olabilir çünkü . Ben daha iyiyim ama tam olarak atlattığım söylenemez:hasta::KK14:
Kisa zamanda atlatman dilegiyle. Ozleniyorsun biliyorsun. :nazar:

Bilmiyorum meyveye/smoothielere basladim en azindan. O biraz enerji verdi. Evde yapilan sporlara hazirim.En azindan haftada bes gun.

Gym den vazgectim simdilik. 1 saat gidis , 1 saat gelis pert oluyorum. Gercekci degil. :KK45:

Kisa zamanda atlatman dilegiyle. Ozleniyorsun biliyorsun. :nazar:

Bilmiyorum meyveye/smoothielere basladim en azindan. O biraz enerji verdi. Evde yapilan sporlara hazirim.En azindan haftada bes gun.

Gym den vazgectim simdilik. 1 saat gidis , 1 saat gelis pert oluyorum. Gercekci degil. :KK45:
Salonun yakın olması önemli gerçekten . Sende de spor aşkı pek yok şimdi allah var :KK70:

Bu tablo 2. yarismaya katilmak icin herkesin olmasi gereken minimum kiloyu gosteriyor. Aklinizda tutun. :KK53:

upload_2018-3-29_13-34-56.png

Son düzenleme:
Ben aşırı sıkı 6 ay diyet yapmıştım. Günde 3 saat haftada 5 gün spor yapıyordum 18 kg verebilmiştim. Ekstra ne yaptın gı?
Ben günde 3 3 4 saatten fazla spor yapıyordum zayıflarken cenazem oldu o gün bile sporumu yaptım aksatmadım ekstra bir şey yapmadım un tuz şeker paketi gıda yemedim

Salonun yakın olması önemli gerçekten . Sende de spor aşkı pek yok şimdi allah var :KK70:

Ahaha ne demek istiyorsun roxen.:skandal: Leslie den kacarken Jillian i ozluyorum simdi. Biraz ask dogdu sankim. :dondurma:

Gidemem kimse kusura bakmasin. 2 saat yol mu cekicem. Evde 27 dk da bitiyor iste. Neyime yetmiyor. :KK70:

X