All-Star Diyet Yarismasi...

Günaydın kızlar geçen hafta 66.3 bu haftaEki Görüntüle 2129637
Dün o kadar kızgındım ki iftarda tıka basa yedim hem ekmek hem patates hem menemen bu nasıl iş çözemedim yediklerim az mı geliyor ondan mı veremiyorum. Ne zaman çok yesem - oluyor.
E vermişsin ya bi sürü :)

Kızlar bugünkü muhtemel menüm
Kalkınca Nescafe 1 hurma 3 4 tane badem ve ceviz yedim
Birazdan kahvaltı yapıp sınava gideceğim 2 yumurtalı lorlu omlet çay peynir ve zeytin olacak
Akşam da karnabahar yemeği salata ve yoğurt belki patlamış mısır

Gunaydin kizlar ben gecen haftaya gore 400 gram almisim. Cezam neyse cekerim. Ceza dondurmaydi degil mi.:dondurma:
Dun sivi diyeti yaptim az toparladim, yeterli olmadi ama 600 gram farketti dune gore.

Bu hafta bir gun coconut beslenmesinden , bir gunde gece doner durum yememden kaynaklandi.

Sekersiz 18. gunumu bitirdim. Artik meyveye basliyorum ve smoothie lere. :halay:

Kilo veren arkadaslari da tebrik ederim. Nisa nin resmini de birazdan yuklerim.

Eklentiler

• Photo0215.jpg
    Photo0215.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 17
Arkadaslar bu hafta 7 kisinin kupa hakki yok.

Gecen hafta tarti resmi yuklemedigi icin

B bilinmeyenkullanici ve M e g g M e g g

Gecen hafta , kilo aldiklari icin

cgdmk cgdmk
tulipa tulipa
krizantem3 krizantem3
goldenheart goldenheart
Muttapa7555 Muttapa7555

Bu hafta kupa alamayacak olan arkadaslar. Listeye girerler, siralamaya girerler ama kupa alamazlar. Ne derseniz deyin kilo almanizi onlemek icin yapilmis bir cezadir. Yoksa al ver al ver gercekten olmuyor, totalde yerimizde sayiyoruz.

Mesela ben gecen hafta 62 ydim. Bu hafta 62.4 . 400 gram aldim , haftaya 61.9 olursam oteki hafta kupa hakkimi kazanirim.

M e g g M e g g senden de ornek vereyim . 58.9 kilo olmadan kupa hakkin yok cunku listeye yazilmis en son kilon 59 kilo. Bir an once 58.9 olmaya bak canim.

Oteki kilo alan arkadaslarda oyle.

Arkadaslar bu hafta 7 kisinin kupa hakki yok.

Gecen hafta tarti resmi yuklemedigi icin

B bilinmeyenkullanici ve M e g g M e g g

Gecen hafta , kilo aldiklari icin

cgdmk cgdmk
tulipa tulipa
krizantem3 krizantem3
goldenheart goldenheart
Muttapa7555 Muttapa7555

Bu hafta kupa alamayacak olan arkadaslar. Listeye girerler, siralamaya girerler ama kupa alamazlar. Ne derseniz deyin kilo almanizi onlemek icin yapilmis bir cezadir. Yoksa al ver al ver gercekten olmuyor, totalde yerimizde sayiyoruz.

Mesela ben gecen hafta 62 ydim. Bu hafta 62.4 . 400 gram aldim , haftaya 61.9 olursam oteki hafta kupa hakkimi kazanirim.

M e g g M e g g senden de ornek vereyim . 58.9 kilo olmadan kupa hakkin yok cunku listeye yazilmis en son kilon 59 kilo. Bir an once 58.9 olmaya bak canim.

Oteki kilo alan arkadaslarda oyle.
Son derece adaletli canım..
Öyle olsun..
Yalancı baharlar istemiyorum ben artık! 65 olup adam gibi kupaları hak edeyim bari

Ayrica sunu ekleyeyim.

Kilo almak dunyanin sonu degil. Insaniz, stres oluruz, bazi gunler daha fazla ac hissederiz, kacamaklarimiz olur, moralimiz bozulur yemegi fazla yeriz, spor odem , regl ... Bir suru bahanemiz olabilir.

Kilo vermek icin istikrarli olmak gerekiyor, onceki haftanin degerlendirmesini yapmak gerekiyor. Yeni yeni beslenme tarzlari deneyin. Spor yaramiyorsa dans turu seyler deneyin. Her sey denemek , denemek , denemek. Pratik yapmak mukemmellige ulastirir...

Yedigimde kilo almiyorum , yemedigimde kilo aliyorum diyorsaniz eksik yiyorsunuz. %50 karbonhidrat , %40 protein , %10 yag. Bunu ben demiyorum uzmanlar soyluyor. Acikmadan da yemeyin. Bir bilgi daha vereyim. Bir arkadasimin saglik calisani annesi yedigimiz kilolarin hemen alinmadigini etkisini bir hafta sonra gordugumuzu soylemisti. Dun yedim yedim bugun kilom az cikti diye bir sey yok yani.

6 hafta sonra buradan ayrildiginizda ilk gunku kiloda olmanizi istemiyorum. 6 haftamiz kaldi, bu 6 haftada 4 -6 arasi kilo vermenizi bekliyorum sizden.

Aksama sonuclarla gorusuruz. :dondurma:

Dün akşam da 60 dakika tempolu yürüdüm.
Kurstan eve 7.5 da geçtik yemiycem demiştim ama yürüyüşten sonra el ayak titriyor öğlen de lahanadan kapuska ve salata yemiştim o yüzden aç kalmak istemedim kırmızı biberli soğanlı missss ötesi tavuk göğüsü kuşbaşı doğrayıp soteledim, bir büyük kase de yoğurtlu çorba içtim.

Kızlar sizin bende ETKİNİZ çoook büyük..
Şu an tekrar motive kazanmış durumdayım ve çok mutluyum.
Bakmayın böyle 69'larda takılıp kaldığıma..
Artık patır patır düşeceğim valla da billa da

X