All-Star Diyet Yarismasi...

@roxen2303 gecmis olsun bian once iyiles de don aramiza
Muttapa7555 Muttapa7555 kesinlikle izin vermioruz birakmiosun bence sana soyle bisey yapabiliriz. Ikiser gun yada 3 er gun farkli teknikler deneriz hangisinde iyi sonuc aliosun ne yesen yario ne yesen yaramio bakabiliriz. Bir diger olay kan degerleri dien olmus zaten. Bir dieri uyku bugun uykunu aldin mi mesela ben en guzel kilolarimi iyi uyudugumda veriorum. Ya birakirsan nolcak bence daha fazla kilo vermeye calisacaksin o yuzden yapma derim
Roka35 Roka35 senin menuler super herzaman
A AklinYolu1 walla kaptan 6 haftada benim kilolar bitmez bence uzatalim sureyi evet ugrasiosun yardim da ederiz sana baska topiklerde surundurme bizi.az cok tanidik birbirimizi
Eveeeet Roka35 Roka35 cigimin menuler 10 numara.

kilolari biz almadik Verano_porteno Verano_porteno , hep havalardan dimi:))

Günaydın 20180328_061053.jpg

Pazarları hariç hergün 1 saat yürüyüşümü her hafta 10 dk artırmaya karar verdim canlar.6 hafta sonunda hedef kilomuza ulaşırsak korumaya geçeriz yine hep birlikte:dua:bu hafta yürüyüşün benim bedenimde zayıflamak için daha etkili olduğunu anladım...ara ara squata devam.yatmadan plank e devam inşallah:rapci:

Pazarları hariç hergün 1 saat yürüyüşümü her hafta 10 dk artırmaya karar verdim canlar.6 hafta sonunda hedef kilomuza ulaşırsak korumaya geçeriz yine hep birlikte:dua:bu hafta yürüyüşün benim bedenimde zayıflamak için daha etkili olduğunu anladım...ara ara squata devam.yatmadan plank e devam inşallah:rapci:
Plank programı uyguluyorum karnım sıkılaşmaya başladı. Yürüyüşü ben çok severim ama yapamıyorum çocuktan. Benim kilo vermemi kolaylaştırıyor.

@roxen2303 gecmis olsun bian once iyiles de don aramiza
Muttapa7555 Muttapa7555 kesinlikle izin vermioruz birakmiosun bence sana soyle bisey yapabiliriz. Ikiser gun yada 3 er gun farkli teknikler deneriz hangisinde iyi sonuc aliosun ne yesen yario ne yesen yaramio bakabiliriz. Bir diger olay kan degerleri dien olmus zaten. Bir dieri uyku bugun uykunu aldin mi mesela ben en guzel kilolarimi iyi uyudugumda veriorum. Ya birakirsan nolcak bence daha fazla kilo vermeye calisacaksin o yuzden yapma derim
Roka35 Roka35 senin menuler super herzaman
A AklinYolu1 walla kaptan 6 haftada benim kilolar bitmez bence uzatalim sureyi evet ugrasiosun yardim da ederiz sana baska topiklerde surundurme bizi.az cok tanidik birbirimizi
Devam ediyorum canım tehdit işe yaradı:KK70:1. Aşırı spot yapınca ki sizlere göre benşmki çpk hafif ama bana aşırı geliyor artı çıkıyorum az yiyince artı çıkıyorum. Uyku konusuna gelince 3 saat uyuyunca 64.1 di 7 saat uyuyunca 65.4 değişik biraz. Kan tahlili geçen yıl diyete başlarken yaptırdım. Kolestrol dışında hepsi iyiydi. Bir daha mı yaptırsam acaba. İndilün drencim de yok çok şükür

Günaydın kızlar geçen hafta 66.3 bu haftaEki Görüntüle 2129637
Dün o kadar kızgındım ki iftarda tıka basa yedim hem ekmek hem patates hem menemen bu nasıl iş çözemedim yediklerim az mı geliyor ondan mı veremiyorum. Ne zaman çok yesem - oluyor.
ohh sevindim canım benim dünde bu kilodaydım az yedim dün gram oynamamış

X