All-Star Diyet Yarismasi...

100 gram yogurtta 10 gram protein var, gunluk almamiz gereken de listede verilmisti. Benim icin 50 gram. 200-300 gram yogurt yesem ki yiyorum. 20 gram ondan. Balikta protein miktari 37 civariymis. Karidesin de protein miktari, 24 , sade pirinc pilavinda bile protein 10 grammis..

Onu etten ya da yogurttan alirim. Benim bilecegim is.

Ha bugunku menum tamamen safsata. Onun uzerine konusmayalim.

Tabiki senin bilecegin is, zira ben sana onu yeme bunu ye demedim. Protein/kalori oraninin etlerde diger urunlere gore daha iyi oldugunu belirttim sadece. Bahsettigim etlere balik ve karides de dahil tabiki. Yoksa bi tencere pirinc pilavi yiyerek de ihtiyacin olan proteini alabilirsin ama kalorisi ne olur, bilmiyorum.

Aslinda sen boyuna gore ideal kilonun altindasin. Vucudunda bolgesel bir fazlalikta yok. Neden bu 60 alti sevdasi.

Eki Görüntüle 2129546
Bolgesel fazlaligim var aslinda, bel cevresi ve basenlerde. Eski fotolarimdaki gibi degilim su an. Onceden 58 kilo oldugum goruntumden memnundum o yuzden 60 alti takintim:) yoksa oyle gorunup 70 kilo olucaksam da sorun degil:))

Bolgesel fazlaligim var aslinda, bel cevresi ve basenlerde. Eski fotolarimdaki gibi degilim su an. Onceden 58 kilo oldugum goruntumden memnundum o yuzden 60 alti takintim:) yoksa oyle gorunup 70 kilo olucaksam da sorun degil:))

Orada da cok zayif gorunuyorsun.. Ideal kilon icin 67.8 diyor . senin kilon 62.2. --- Nerdeyse 6 kilo alti. Benim de hedefim 53 tu , 55 e cikardim ama bende bariz basen fazlaliligi var. Sende o yok.

Orada da cok zayif gorunuyorsun.. Ideal kilon icin 67.8 diyor . senin kilon 62.2. --- Nerdeyse 6 kilo alti. Benim de hedefim 53 tu , 55 e cikardim ama bende bariz basen fazlaliligi var. Sende o yok.
Var ya bende basen, o fotoda yok tabi o fotoda hicbisi yok fazlaligim olmasa deli miyim niye iskence edeyim kendime:)) amerika'ya geldigimden beri inip cikiyo kilom surekli. 60 civariydim daha bikac ay once, hizli bi sekilde 65'e ciktim. kilo alinca selulitler falan da belirginlesiyo, guzel durmuyo.

Yeni bir resmini koy tayt ile . Sana basenin var mi yok mu soyleyeyim. Belki de abartiyorsun . Selulit ayri konu. Cok zayif olanlarda bile selulit olabiliyor.

Yeni bir resmini koy tayt ile . Sana basenin var mi yok mu soyleyeyim. Belki de abartiyorsun . Selulit ayri konu. Cok zayif olanlarda bile selulit olabiliyor.
Selulit ayri tabi de en azindan bu kadar belirgin durmuyo zayiflayinca. Tamam koyarim yeni resim de, ajanlik yapmaya gelmiom gruba valla bak:))

Selulit ayri tabi de en azindan bu kadar belirgin durmuyo zayiflayinca. Tamam koyarim yeni resim de, ajanlik yapmaya gelmiom gruba valla bak:))

Hayir yahu dogruyu ogrenmek icin burdayiz. Senin 50 ya da 60 olman bana extra bir kar saglamaz ki. Dusunmesem tarti resmini yukle deyip gecerim. Ne ugrasicam , tablo ile grafikle. Farkindalik yaratmaya calisiyorum.

Hayir yahu dogruyu ogrenmek icin burdayiz. Senin 50 ya da 60 olman bana extra bir kar saglamaz ki. Dusunmesem tarti resmini yukle deyip gecerim. Ne ugrasicam , tablo ile grafikle. Farkindalik yaratmaya calisiyorum.
Biliyorum canim takiliyorum:) yag oranimi azaltmak yani esas hedefim. yaglarim da asagilarda yogunlasmayi seviyolar ne yazik ki. goguslerime toplansalar sorun yok:))

Biliyorum canim takiliyorum:) yag oranimi azaltmak yani esas hedefim. yaglarim da asagilarda yogunlasmayi seviyolar ne yazik ki. goguslerime toplansalar sorun yok:))
Armut tipi ben de onu isterdim ama caresiz degil. Kendi yagindan enjekte ediyorlar. 2 sene suruyormus. Aha bak yaga ihtiyac var. Ben yaptirmam ama isteyen yapabilir yani. Kotu giyorum , 40 beden bel genis geliyor. Squat filan daha bi genisletti sanki.

Benim de genelde oyle, kalcasi oturur beli bol gelir pantolonlarin. Etekler daha rahat o bakimdan, hatta A kesim elbiseler en guzeli:)

kremsokola cim bilmiorum walla bu hafta bana bi haller oldu hicbisey yapasim gelmedi diyet desen cok kotu kilo da almisimdir donemsel bisey sanirim psikolojim bozuldu :) Simdi spor salonuna gittim yazildim baska turlu spora motive olamiorum. Diyet de yalan oldu bu hafta gelsin cezalar. Simdi gecmise gidip okuorm donucem muck

Ay sen depresyon ben depresyon napicaz boyle:)) ben de kilo aldim bu hafta neler yapicaksin bakalim salonda, grup dersleri falan mi yoksa agirlik+kardio mu?

roxen2303 gecmis olsun bian once iyiles de don aramiza
@fatma7454 kesinlikle izin vermioruz birakmiosun bence sana soyle bisey yapabiliriz. Ikiser gun yada 3 er gun farkli teknikler deneriz hangisinde iyi sonuc aliosun ne yesen yario ne yesen yaramio bakabiliriz. Bir diger olay kan degerleri dien olmus zaten. Bir dieri uyku bugun uykunu aldin mi mesela ben en guzel kilolarimi iyi uyudugumda veriorum. Ya birakirsan nolcak bence daha fazla kilo vermeye calisacaksin o yuzden yapma derim
@Berin35 senin menuler super herzaman
A AklinYolu1 walla kaptan 6 haftada benim kilolar bitmez bence uzatalim sureyi evet ugrasiosun yardim da ederiz sana baska topiklerde surundurme bizi.az cok tanidik birbirimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…