All-Star Diyet Yarismasi...

Ayy 6 haftami

10 kilo vermeliyim 6 hafta sonra en azından

Begenmediginiz sivi diyetini yapmalisin. Benim bugun olmadi fakat yarin yapicam.

Jillian a ucuyorum simdilik. Yapayim da kurtulayim. Aksama eve gec gelicem, yapamam .
Benim sıvı diyetiyle sorunum yok canım :) sadece halsiz bırakıyor çocuk olunca bu beni düşündürüyor arkasında kosamiyorum

canımmm
bence çok az o aman çok az olunca da metabolizma durabilir..
ayranı azcık deteklesen derim ben.
Kahvaltimi çok güzel yiyorum akşamda genelde salata ayran haftada 2 kez buna 100 gram et veya 1 balık falan 1 kez de çorba ekliyorum onun dışında salata ayran .yetiyor

Niyeyse 2 gündür hiç yiyesim yok hazırlama ma rağmen yiyemiyorum sadece ayran

Muttapa7555 oruçla sporu nasıl yapıyorsun ya.. ben de tutuyorum ama spor hiç düşünemiyorum. Şu anda mideme kramplar giriyor. Akşam da yapamam herhalde. Çarşambaya Allah Kerim
Sabah yapıyorum ben dinçken akşama doğru her türlü açlık susuzluk halsizlik oluyor o yüzden farkeden bişey olmuyor. Sanırım bi ivme yakaladım devam ettirmem lazım ben 6 dan sonrabyemek yiyince kilo veremiyorum. Ezanda 7.30 da mecbur o saatte yiyoruz onun etkisini atlatmak için yapıyorum sporu oruçluyken

Benim sıvı diyetiyle sorunum yok canım :) sadece halsiz bırakıyor çocuk olunca bu beni düşündürüyor arkasında kosamiyorum
Kilo vermem duraksadiginda , bir de nefsim beni esir aldiginda bana iyi oluyor.

Tamam canım,
Zaten bu işte herkes kendi bedenini dinlemeli, adam gibi beslenip spor yaparsak zaten olur bu iş, önemli olan abartmamayı bilmek istikrarlı gitmek.
Ondan sonra o kural degisiklige ugradi . Bu artik son kural. Aldiginiz kilonun 100 gram altina inerseniz gelecek hafta kupa alabilirsiniz. Ha inene kadar da kupa yok ona gore.

Havuç kilo vermeyi yavaslatirmis nerdeyse hergun her salatada havucum var benim
Havuc tatli bir sebze her gun yenilmemesi gerekiyor.

Hergun havuctan mi 2 kilo veremiyordum acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…