All-Star Diyet Yarismasi...

gunaydın kızlar
bugun 10 bucukta yaptım kahvaltımı
gec yaptım 2 gundur de yemek yemedıgım ıcın kahvaltıda 150 gr ızgara tavuk 3 yemek kasıgı salata yedım

aksam da kahvaltı yapıcam

gunaydın kızlar
bugun 10 bucukta yaptım kahvaltımı
gec yaptım 2 gundur de yemek yemedıgım ıcın kahvaltıda 150 gr ızgara tavuk 3 yemek kasıgı salata yedım

aksam da kahvaltı yapıcam
Bazen oyle oluyor. Getirin tuzlulari diyorsun.

Benim karnim tas gibi , bi masaj aleti alayim diyorum. Yoksa o gobek uzerime kalacak.

62 nin altina inmem gerek bu hafta . 62 sabit kaldi ama yarin gosteririm ben ona.

Bi de incik boncuk kursuna yazilacagim.
oo super ıyı oyalar senı super
bende 1 kılo daha vermelıyım
bu hafta da 2 kılo veremezsem gercekden uzulurum cunku daha hareketlı bır hafta gecırdım ve daha az yedım

Selam kızlar 3.5 saat uyudum zombi modundayım. Sabah 8 de kalktım az önce sporumu tamamladım. 5000 adım atıldı bi 5000 daha atılacak ama önce dinleneyim
B bilinmeyenkullanici
Sahur
1 bardak kefir 1yk chia 15 çiğ fındık
Akşam
1 tabak sebze 1 kepçe kuru fasulye salata ve yogurt
Spor roxen2303 120sn plank
22 duvar şınavı 40 kalça basen çalışması
30sn V duruşu
3mil de leslie

Günaydın herkeslere, yazdıklarınızı okuyorum sadece ay bir hastayım ateşler içinde yatıyorum
Sesimi duyanı Allah esirgesin ben bile şaşıyorum boğazlar komple gidik
Çok çok geçmiş olsun dikkat et kendine toparlanmaya düzgün beslenmeye çalış. Boğaz için zencefil çayı karanfil çayı iyi geliyor bide adaçayı ile gargara

Çok çok geçmiş olsun dikkat et kendine toparlanmaya düzgün beslenmeye çalış. Boğaz için zencefil çayı karanfil çayı iyi geliyor bide adaçayı ile gargara
Zencefil limon bal çay yapıp içiyorum bide bana dondurma iyi geliyor böyle rahatsızlandığım zaman sporun harika bu arada

hıc gozum yemıyor valla sıvı dıyetını ama el mahkum denıcem bakalım ne kaybederım kı dımı
dur bır corba yapım sabah aksam corba ıceyım

Elimiz mahkum.

Ben de corba alisveriri yapayim bakalim.

Günaydın herkeslere, yazdıklarınızı okuyorum sadece ay bir hastayım ateşler içinde yatıyorum
Sesimi duyanı Allah esirgesin ben bile şaşıyorum boğazlar komple gidik

Gecmis olsun roxen , nisana girdik nerdeyse herkes hasta.

Benimkide gidip geliyor. Ne tam iyiyim diyebilirim ne de tam kotu.

Muhtesem fatma geri mi dondu yoksa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…