All-Star Diyet Yarismasi...

Cikkk eskiden oyle degildi.
allah allah ıste bu ılgınc
acaba cene kemıgıyle ılgılı bırsey olabılır mı dıste ödem 20lık dıs falan
sınuzıt ? bı taraf daha yogun olursa da olur burnun hemen yanından kasının ustune kadar sıslık olur

Bir ara yuz sarkmasi icin radyo frekans yaptirmistim. Demek ki sol taraf ile daha cok calismis kadin.

Ek: sinuzit var.

Kızlar cumartesi Muğla ya kuzenimin nişanına gidiyorum malum hangi kombinle gideyim dersiniz Eki Görüntüle 2127039 Eki Görüntüle 2127041 Eki Görüntüle 2127042

Gecen gun internetten aldigin elbise guzeldi. Bunlari begenmedim. Kusura bakma , dost aci soyler. Vucut 10 puan.

Valla A AklinYolu1 e katılıyorum.. vücut şahane ama elbiseler daha bir farklı göstermiş, ben de başka bir model seçmeni öneriyorum

Sunu tekrar yazayim .

Cezaya kalanlar
9. tulipa 64.4, 64.9 ----- > Yuzde : -0.78
10. krizantem3 65.1 , 65.8 ----- > Yuzde : -1.08
11. goldenheart 68.5 ,69.3 ----- > Yuzde : -1.17
12. @fatma7454 65.3, 66.3 ----- > Yuzde : -1.53
13. cgdmk 63.5 , 65 ----- > Yuzde : -2.36

Cezaniz : Bir gun sivi diyeti + ilk sayfadaki 30 dk leslie . O gun icin menu bildirimi sarttir. Ikisi ayni gun olmak zorunda degildir. Gun secimi size aittir. Cezaya uymayanlar , 2 hafta kupa hakkindan feragat etmis olacak.

Sivi diyeti : Corba (makul miktarda)+ ayran + sut + maden suyu, sekersiz bitki caylari, sekersiz cay , sekersiz nescafe , sutlu olabilir, limonlu su. Arada dusundugunuz sivi olan ve sekersiz olan her sey . Icki yasak.

Son düzenleme:
kızlar
ben bu sabah 1 haslanmıs yumurta
5 zeytın
1 salatalık
2 cevız 6 badem
1 dılım peynır yedım

sımdı sekersız kahve ıcıyorum

15 dk hareketımı de edıcem

aksam da tavuk suyuna tel sehrıyelı nohutlu corba 1 kase
1 bardak ayran
1 porsıyon suzme sarımsaklı yogurda rendelenmıs 1 havuc ve kerevız yıyecegım eeenn sevdıgım yogurtlu salatadır kendısı hatta
ustune de bıraz dovulmus cevız de ekleyecegım

Oha acayip zahmet etmişsin ya benim istediğim kırmızı ve yeşil olanlardan dümdüz olaysız askılı sade ve dar ya hakkını helal et valla girip bakayım siteye
Valla A AklinYolu1 e katılıyorum.. vücut şahane ama elbiseler daha bir farklı göstermiş, ben de başka bir model seçmeni öneriyorum
Nasıl farklı göstermiş ki
Bilinmeyen kullanicı kızlara katılıyorum...bence farklı birşeyler de deniyebilirsin..ama fizik bence 10 numara görünüyor
Teşekkür ederim kızlar

Nişandan dönünce haftaiçi ben de yapayım bunu

Ayrana kurban olsun , yatarken icmeliydim. Iki coconut latte ve bu beni oyle mayistirdi ki Londra disina gidecektim halbuki. Trende uyurum.

annem cocukken cok ıcırırdı bıze
sebebını anladım sımdı hain gadın bızı uyutup uyutup keyfıne bakıyorus meger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…